نوسان تئوری – اصول چگونه شما می توانید استفاده از ویژگی های تجزیه و تحلیل نوسان نمودار به تجارت خود سود

[ad_1]

نوسان تئوری و چرخش نمودار در تجزیه و تحلیل فنی در حال نظریه در اطراف نمودار است که متعلق به تحلیل تکنیکال خانواده “برگشت نمودار”. اغلب استفاده می شود نوع نوسان نمودار نقطه و شکل (P&F) نمودار است که اختراع شده در اواخر قرن نوزدهم توسط معامله گر افسانه ای جیمز کین. دیگر اعضای همان نوسان نظریه در تحلیل تکنیکال رنکو, kagi و سه خط شکستن نمودار – که من در مقالات دیگر تحت پوشش.

ما می توانیم تعریف برگشت نمودار به عنوان هر نمودار که فیلتر خام قیمت داده برای برجسته کردن تنها مهم قیمت امتیاز. این دانش مشترک است در ویژگی های تجزیه و تحلیل جامعه ای که دره ها و قله ها از بیشترین بهره وری در حالی که حرکات در بازار فراهم نیست اطلاعات زیادی و بنابراین نه به عنوان جالب است.

کف و قله هستند کسانی که امتیاز از قیمت اقدام که در جهت معکوس و شیب موجود و روند تغییرات آن حساب ثبت نام. در زیر من استفاده از اصطلاحات اصلی از رالف الیوت برای پرهیز از سردرگمی با دیگر ویژگی های تحلیلگران.

یک موج و یک راست خط مورب در یک نمودار. امواج همیشه باید شیب یعنی آنها هرگز به موازات هر یک از این محور ها در نمودار.

اوج یک نقطه تقاطع بین به سمت بالا شیب دار موج در سمت چپ و به سمت پایین شیب موج در سمت راست یعنی این یک محلی حداکثر قیمت.

یک دره است که نقطه تقاطع بین شیب دار رو به پایین موج در سمت چپ و به سمت بالا شیب دار موج در سمت راست یعنی این حداقل محلی برای قیمت.

یک چرخه است که فقط یک سری از متصل امواج که خواهد نواخت باید قله ها و دره ها در میان است.

به منظور جلب و نقطه و شکل نمودار پس از آن ما نیاز به تعیین یک کلید اضافی ورودی: جعبه اندازه.

اغلب با استفاده از جعبه اندازه در نوسان نظریه است که قیمت حداقل مقدار است که در آن ارز می تواند تغییر کند. در بازار فارکس این است که یک پیپ. وجود دارد که در آن جعبه اندازه می تواند بیشتر از یک پیپ.

اول این است که نرخ برابری بین دو ارز باعث زیادی پیشنهاد-پیشنهاد گسترش یافته است. برای مثال برای EURCZK جفت bid-ask را می توان 350 koruny معنی یک پیپ بدون فیلتر معنی.

دوم در نوسان نمودار بزرگتر جعبه اندازه می تواند مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که تجزیه و تحلیل داده های تاریخی در یک بازه زمانی طولانی تر. در این حالت معامله گر خواهد بود به دنبال قیمت عمده حرکات به جای روز به داخل روند معکوس.

نوسان chartists می توانید انتخاب کنید به استفاده از یک جعبه بزرگتر از اندازه به تراز قله ها و دره ها در یک نمودار اما این یک ترجیح شخصی است.

وجود دارد تعدادی از ورودی های دیگر که نیاز به تنظیم در هنگام استفاده از نوسان نظریه مانند برگشت مقدار. وجود دارد تعدادی از وب سایت های رایگان ارائه اطلاعات بزرگ در نوسان نمودار و من به شدت شما را تشویق به آنها نگاه کنید. آنها می توانند تفاوت بین شما دستیابی به ثروت معامله در بازار فارکس یا نه.

[ad_2]