مینه سوتا چربی استخر و بیلیارد نشانه

[ad_1]

برای افراد درگیر در بازی بیلیارد و استخر بازی ها, بازی با کیفیت از چوب یا چوب بیلیارد بسیار مهم در اجرای بازی برنامه. در میان مارک های مختلف موجود در بازار, مینه سوتا, چربی تولید شده اند با کیفیت بیلیارد و لوازم جانبی. آنها باید جامع طیف وسیعی از نشانه ها و استخر چوب است که با توجه به بازیکنان در سطوح مختلف است.

مینه سوتا چربی نشانه های موجود در تعدادی از نسخه های. کلاسیک, نشانه های طراحی شده برای دیدار با الزامات از یک بازیکن با تجربه و دارای مجوز نشانه کامل مناسب برای بازیکنان با تجربه به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در آغاز مراحل بیلیارد حرفه ای.

مینه سوتا چربی های کلاسیک نشانه

کلاسیک, استخر, نشانه های ساخته شده از مواد با دوام آمریکای شمالی hard rock maple شفت و اندازه گیری 58 اینچ به طول. نشانه می آید با یک کلاسیک, نایلون, بسته بندی فراهم می کند که بسیار مورد نیاز گرفتن برای بازیکنان با تجربه. دیگر ویژگی های اصلی این نشانه ها شامل 13 میلیمتر مخروطی و امن مفاصل. این نشانه ها در دسترس هستند در دو وزن در قالب 19 مثقال و 20 اونس. استخر بازیکن می تواند انتخاب کنید یک وزن بر اساس وزن خود را در تنظیمات.

مینه سوتا چربی Coors Lite مجوز نشانه

آن می آید با بسیاری از ویژگی های موجود در یک استخر کلاسیک نشانه. Coors Lite, استخر, نشانه های در دسترس هستند در وزن اعم از 18 اونس به 19 اونس.

تاج چوب جنگلی چوب بیلیارد

این است یکی دیگر از گزینه عالی در دسترس برای یک مبتدی در استخر ورزشی است. مواد مورد استفاده در ساخت این چوب چوب جنگلی است. این نشانه همراه با 13 میلیمتر نکته و حرفه ای و مخروطی. این نشانه نیز در دسترس در وزن 18 اونس و 19 اونس.

Miller Lite چوب جنگلی چوب بیلیارد

این است یکی دیگر از گزینه های ارائه شده توسط مینه سوتا چربی برای مبتدیان و با تجربه, استخر بازیکنان به طور یکسان. می آید در وزن های مختلف از 20 اونس تا 21 اونس.

بیلیارد میز بیلیارد و لوازم جانبی

مینه سوتا چربی میز بیلیارد استخر رفت و برگشت قلم مو

این قلم مو کمک می کند باشگاه ها و افراد خود را برای حفظ میز بیلیارد پارچه در شرایط پاک است. این برس با کیفیت موی است که کمک به تمیز کردن میز بیلیارد پارچه کارآمد و صاف شیوه ای. مینه سوتا چربی میز بیلیارد استخر راه آهن برس

این برس با کیفیت بالا, نایلون, موی است که قادر به تمیز کردن جداول بدون واقعا خاراندن جداول. راه آهن با قلم مو نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تمیز کردن میز بیلیارد جیب.

مینه سوتا مقررات استخر توپ مجموعه

به عنوان بخشی از این استخر توپ مجموعه 15 توپ وجود دارد در دسترس است و جداگانه توپ نشانه سفید. در مجموع 16 توپ در دسترس هستند به عنوان بخشی از مجموعه. نیز وجود دارد یک اضافی playboy 8 ball ارائه شده به عنوان بخشی از این مجموعه است.

[ad_2]