مقایسه شمع چوب و نمودار میله ای استفاده می شود در بازار فارکس

[ad_1]

FX نمودار ابزارهای مهم در بازار فارکس تحلیل تکنیکال. با تفسیر نمودارهای فارکس به درستی شما به راحتی می توانید پیدا کردن جهت غالب بازار فارکس روند. شما همچنین قادر خواهد بود برای تعیین اینکه آیا تجارت شما معاملات در همان جهت روند اصلی بازار یا نه.

شمعدان یکی از محبوب ترین fx نمودار کشف شد Homma ژاپنی معامله گر در بازار معاملات آتی. او در بر داشت که بازار برنج شد عمیقا تحت تاثیر احساسات معامله گران است. احساسات نقش مهمی را در دیکته قیمت برنج, علاوه بر عرضه و تقاضا و عوامل.

شمعدان fx نمودار شبیه به یک نمودار میله ای است. در نمودار شمعی روزانه خط نشان می دهد بازار باز کردن سطوح بعد بالاترین و کمترین و بسته سطح.

یک ویژگی منحصر به فرد از این نمودار این است که بخش گسترده ای از نمودار فارکس است که همچنین به عنوان شناخته شده “واقعی بدن”. این بدن واقعی نشان می دهد طیف وسیعی بین باز و بسته شدن سطوح از یک روز خاص تجاری. اگر بدن واقعی است که در پر یا رنگی در سیاه و سفید را نشان می دهد که بسته شدن سطوح پايين تر از باز کردن سطوح. به این معنی مخالف اگر بدن واقعی است نه پر و خالی است.

مقايسه شمعدان و نوار نمودار

o ارتباط بین باز و بسته شدن قیمت

نمودار میله تاکید بر پیگیری این جنبش از روز جاری قیمت بسته شدن از این که از قبلی معاملات روز بسته سطح. تحلیلگران با استفاده از شمعدان FX نمودار تمرکز بر شناسایی رابطه بین همان روز معاملاتی بسته شدن و باز شدن قیمت.

o تغییر در رنگ بدن

هر دو این FX نمودار در واقع نشان می دهد روند کلی از قیمت ارز. با این حال با نگاه به تغییر در رنگ بدن از نمودار شمعی آن را بسیار آسان تر به تفسیر روز به روز احساسات بازار است. بنابراین اگر چه هر دو نمودار میله ای و شمعی نمودار نشان می دهد اطلاعات همان دومی است که بسیار آسان برای بصری تفسیر و درک است.

[ad_2]