معامله در بازار فارکس – می توانید یک معامله گر را 46 متوالی برنده معاملات بدون معاملات خودکار نرم افزار ؟

[ad_1]

من آن را شنیده گفت: “اگر شما می توانید 6 معاملات برنده در یک ردیف و به دنبال آن بیش از 3 از دست دادن معاملات شما یک گورو فارکس.”

در هفت سال گذشته من به سقوط بسیاری از نسخه ی نمایشی حساب فارکس که من می تواند نوشتن یک کتاب در مورد این موضوع نیاز به بررسی هر فارکس (Forex) کارگزار است که در خارج وجود دارد. پس از آموزش دیدن از طریق وعده های ساخته شده توسط کارگزاران و محاکمه حساب من تقریبا متقاعد تجارت در بازار فارکس و کسب سود از بازار فارکس بود که اعتیاد به مواد مخدره و نه چیزی بیشتر. بنابراین من متوقف معامله در بازار فارکس برای چند ماه…تنها برای بازگشت آماده را در بازار یک بار دیگر.

در آن زمان من تا به حال mulled بیش از این دلایل برای من موفقیت گذشته با نسخه ی نمایشی حساب شده بود که مرا ترغیب به باز کردن آنهایی که زندگی می کنند با ثبت نام کارگزاران. در introspecting من گذشته معاملات و تجزیه و تحلیل نمودار من در بر داشت که در طول چند سال اول از بازار فارکس, من تا به حال ساخته شده کاملا چند معاملات برنده چون من ساده خوش شانس. بله, آن را بیشتر از غریزه و شانس بود که به من کمک کرد سود معامله در بازار فارکس.

اما چهار برنده معاملات در یک ردیف بودند همه من تا به حال ثبت شده در گذشته تا سقوط بزرگ که سمت چپ من مایل بازار را بهبود بخشد و با آن رو به کاهش سود نمرات. اما من یاد گرفتم که به زودی به اندازه کافی بازار فارکس کار نمی کند که راه. اگر شما امیدوار به بازار حرکت خواهد کرد در حمایت از تجارت خود را و یا اگر شما در حال دعا که بازار تغییر خواهد کرد جهت از آنجا که شما در تجارت و سپس شما نمی دانید که آنچه شما انجام می دهند و شما در حال رفتن به از دست دادن واقعا بد است.

در حالی که من شروع به پریدن کرد از یک حساب آزمایشی به بعد در 6 سال متوجه شدم که من در آموزش تمام وقت و حتی اگر مصرف این مسیر هزینه و زمان کمی منصفانه از واریز پول گرفتم برای بهبود استراتژی های معاملاتی و ثبت نام متوالی برنده معاملات به طور مداوم. من در مورد استراتژی ساخته شده است که معامله گران میلیونر یک شبه. من سعی کردم آنها را همه آنهایی که آزاد شد و هنوز هم فقیر بعدی سپرده من در یک حساب زنده!

من یاد گرفتم در مورد کارگزاران خود کلاهبرداری و کلاهبرداری های مختلف در بازار فارکس سیستم عامل و من هم یاد گرفتم در مورد فارکس مسابقات و به همین دلیل ما هرگز شنیدن از مردم همیشه برنده آنها. من چیزهای زیادی یاد گرفتم.

من تقریبا تبدیل به یک نرم افزار در استفاده از پلت فرم MT4 و Currenex پلت فرم در میان برخی از وب سایت های دیگر بر اساس آنهایی که بسیار مهم و جدی معامله گران بازار فارکس که در آن برای مسافت های طولانی. سپس به من آموخته است که چگونه به تجارت در حال توسعه بسیار خود من فارکس استراتژی معاملاتی فارکس و مدیریت پول برنامه. من یاد گرفتم که چسبیده به قوانین است که اولین گام برای تجارت موفق.

بله ممکن است به 46 پی در پی برنده شدن معاملات در یک ردیف از آنجا که من آن را انجام داده اند امروز. من تصمیم به نوشتن در مورد آن چرا که من شده اند در تلاش برای رسیدن به 50-mark برای چند ماه در حال حاضر. سپس من به آمار 46 و شانس تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن! من از دست این 47 تجارت در نهایت از آنجا که من مرتکب گناه کبیره – حرص و طمع است.

نه من باور نمی معاملات خودکار در پاسخ به ساخت سود. من می خواهم و نه دستی در تجارت و صرف 8 ساعت قبل از ترمینال و نگه داشتن چشم عقاب بر من سخت به دست آورده پول به جای برخی از مرده نرم افزار خطر نقدی در بازار اجرا می شود که عمدتا در احساسات انسان است. علاوه بر این, چرا مردم فروش نرم افزار برای چند ولخرجى دیگران زمانی که آنها می توانید آن را به میلیون ها نفر برای خود به عنوان بزرگ ترین تجارت در بازار فارکس خودکار نرم افزار در بازار امروز نشان می دهد آنها انجام دهید ؟

تجارت خودکار و متوالی برنده معاملات – من مدرک دارم که آن را ممکن است برای سازگار برنده معاملات روز پس از روز. اما من نه افشای هر نوع اسرار در اینجا. آن زمان من هفت سال برای یادگیری به تجارت با موفقیت و من شده اند با ارائه پول-ساخت راه حل توسط بروکر من – مدیریت حساب!

پس چه شد نتیجه نهایی ؟ 5000 تومان واریز کنید من معامله 16 نیمی از تعداد زیادی (50,000), 12 1/10th تعداد زیادی (10,000), 7 full تعداد زیادی (100,000), 10 5-بسیاری از معاملات (500,000), 1 10-بسیاری تجارت (10,00,000).

سود خالص US$ 2455.58.

از دست دادن US $ 0.00.

که 49.112% سود…در چهار روز!

اگر شما نمی توانید بیش از 10 برنده معاملات در یک ردیف و یا اگر شما احساس می کنید شما فقط می توانید آن را در دنیای فارکس, من پیشنهاد می کنم شما باید به صورت خودکار. این به این معنی اجازه دادن به یک تجربه مدیریت حساب تجارت برای شما. چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟ او فقط 20% از برنده خود را. شما را به 80% انجام هیچ چیز! این تنها نوع از تجارت خودکار است که کار می کند – به طور مداوم.

[ad_2]