معامله در بازار فارکس ماشین – Avi Frister نقد و بررسی

[ad_1]

معامله در بازار فارکس ماشین توسط Avi Frister یک کتاب بسیار محبوب بر اساس یک مکانیکی مدل از تجارت و در نتیجه بدون استفاده از نقاط pivot chart patterns, moving averages, باندهای بولینگر که نیاز به کاربر در تشخیص و قضاوت است.

به نظر می رسد انفجار ناگهانی در تعدادی از کتاب های فارکس حباب در بازار همه حمایت از یک برچسب قیمت سنگین. هشدار بسیاری از آنها اتلاف وقت است. تجربه من در بررسی آنها: وعده های بزرگ جنس بنجل اطلاعات است. خوشبختانه در بازار فارکس دستگاه های مختلف از نژاد و در واقع ارائه آنچه در آن وعده.

در اینجا خلاصه ای از استراتژی های توضیح داده شده در بازار فارکس دستگاه:

گاو پول نقد استراتژی طراحی شده است با این جفت ارز GBP/USD. Avi می گوید این جفت ارز شده است به طور خاص انتخاب شده به دلیل نوسانات. با استفاده از این سیستم شما می توانید پرتاب سه تا چهار معاملات در ماه است. مزیت این است که شما لازم نیست به چوب چشم خود را به مانیتور کامپیوتر در تمام طول روز.

تلنگر و برو استراتژی یک استراتژی برای معاملات روز .آن را به شما نشان می دهد چگونه به استفاده از برخی از ویژگی های این جفت ارز EUR/USD .

فارکس دونده استراتژی استراتژی دیگر برای معاملات روز. آن را صرفا مکانیکی و صرفا بر اساس چه قیمت انجام شده است.

Avi همچنین شامل یک استراتژی پاداش اخبار فارکس استراتژی تجاری.او توضیح می دهد که چگونه برخی از مهمترین گزارش های چنین به عنوان Non Farm Payroll می توانید ایجاد حرکت در بازار است که می تواند بسیار قابل توجه است .

به طور کلی بازار فارکس ماشین خوب خواندن. Avi Frister نیز ارائه پاداش دادن علامت Mcrae کتاب تجارت برای مبتدیان کاملا رایگان است. همچنین شامل 56 روز گارانتی بازگشت پول.

[ad_2]