مطالعات جدید در Filum Terminale پیشنهاد جایگزین ناهنجاری Chiari درمان

[ad_1]

به عنوان پژوهش به ناهنجاری Chiari پیشرفت دیدگاه های جدید به این اختلال در حال کشف آن علل احتمالی و بالقوه درمان. نخاع را filum terminale است تمرکز این مطالعات به خصوص در مورد چگونه آن د-اتصال اینترنت کمک کرده است کاهش علائم نشان داده شده قبلی Chiari بیماران.

بهتر شناخته شده به عنوان “ناهنجاری Chiari” آرنولد Chiari سندرم من معمولا ناشی از فتق از مخچه لوزه ها که تحمیل فشار بر بدن در بافت مغز. این اقدام می تواند در حال حاضر در معرض خطر به فرد به خصوص در مواردی که این اتفاق می افتد در سرعت بالا که در آن می تواند باعث مرگ شود.

در حالی که شایع ترین آرنولد Chiari نوع من نیست معمولا کشف و یا احساس بزرگسالان کسانی که با اشکال شدید رنج می برند, از ناتوان کننده بالقوه عوارض از جمله خستگی مزمن جادوها غش و سرگیجه و اختلال در هماهنگی.

روش های جراحی مانند decompressive craniectomy و پیگیری درمان می تواند کمک به کاهش عوارض ناشی از ناهنجاری Chiari و به عنوان یک ماده در واقع تنها مناسب درمان های در دسترس در حال حاضر یک روز. در این روش جراح حذف یک بخش از جمجمه برای کاهش تورم در مغز است. در حالی که این روش موفق شده است در کاهش عوارض دیگر آسیب های مغزی آن با خطر قابل توجهی مانند مغز و آبسه ادم مغزی و مننژیت.

اما به عنوان decompressive craniectomy می تواند به کاهش عوارض مربوط به ACHSI در حال حاضر وجود دارد بسیار پیشرفته تر از روش شناخته شده به عنوان filum terminale درمان است. این یک جدیدتر جایگزین است که به آرامی به دست آوردن زمین در جامعه پزشکی به دلیل آن را اثبات اثربخشی و آن را به عنوان یک روش با حداقل تهاجم.

برای درک بهتر اینکه چرا مقایسه می شود ساخته شده با موجود فولاد تمرین استفاده می شود برای درمان. در حالی که یک craniectomy می کند کاهش فشار اعمال شده توسط مخچه لوزه ها روش خود را حل نمی کند ریشه در پشت آرنولد Chiari سندرم I. گذشته از این آسیب مغزی (و سلامت بیمار به طور کلی) می تواند تشدید با توجه به حذف بخشی از جمجمه.

این روش نیز به دنبال زمان بهبودی طولانی و تحمیل قابل توجهی استرس در بدن بیمار. تحقیقات در حال حاضر در حال انجام در کمتر تهاجمی فولاد تکنیک در نهایت منجر به کشف دوباره از filum terminale به عنوان یک جایگزین بالقوه برای یک craniectomy.

جدیدتر نظریه های پزشکی بر این باورند که ناهنجاری Chiari است بیش از حد ناراحت نخاع است. تنش از طناب می کشد مخچه لوزه ها بیشتر پایین ستون فقرات از حالت طبیعی که به نوبه خود نتایج در فرد مبتلا به این ناهنجاری.

پس از این تئوری و تجربی اخیر روش های اقدام شده است که در آن به جای یک craniectomy جراح به جای قطع یا untethered میکنند, این filum از ستون فقرات. هدف اصلی در پشت Filum Terminale درمان است برای جلوگیری تکامل از ACHSI. نتایج فوری با بسیاری از بیماران گزارش که سردرد و سرگیجه به طور معمول آنها را تجربه کرده بود ناپدید شد. دیگر بیماران بعد از آن گزارش شده است که وضعیت آنها را بیشتر عوارض جدی مانند Babinski ثبت نام در نهایت ناپدید شد پس از چند ماه.

یکی دیگر از مزایای این درمان جدید آن بطور قابل توجهی زمان بهبودی کوتاه تر با چند تن از بیماران که قادر به ترک بیمارستان در عرض 24 ساعت. این روش نیز نیاز به مراتب کمتر تهاجمی جراحی و ترک نیست بیمار به عنوان آسیب پذیر به آسیب های آینده به عنوان یک craniectomy. تعداد گزارش شده است که تکرار عمل در بایپس به این تاریخ صفر است.

در حالی که آن را هنوز هم یک روش نسبتا جدید نتایج اخیر filum terminale درمان نشان می دهد که آن را ممکن است تبدیل به یک ابزار بالقوه در ایجاد بیشتر موثر در درمان ناهنجاری Chiari.

زمان نظریه های پزشکی حمایت دو سال پیش توسط Chiari موسسه در نیویورک (ICNY) در نظر ACHSI به نتیجه جابه جایی مخچه لوزه ها با یک جمجمه کوچکتر از حد نرمال است. اما در سال 2009 ICNY پایبند به نظریه Chiari & Syringomyelia انستیتو & اسکولیوز de Barcelona (ICSEB) که به نظر یک وضعیت که در آن نخاع بودن بیش از حد تنگ به علت واقعی ACHSI. تنش نخاعی مخچه لوزه ها پایین بکشید فراتر از نرمال فورامن مگنوم و باعث یک سری از علائم رخ می دهد فشرده سازی و همسایه ساختارهای عصبی و به کمتر انسداد CSF گردش خون. پس از این نظریه منتشر شده توسط دانشکده پزشکی دانشگاه بارسلونا در سال 1992 بیش از 500 ICSEB مداخلات فولاد بخش از filum terminale با روش با حداقل تهاجم انجام شده است. این روش طراحی شده بود در درجه اول اعمال شود در کودکان به عنوان فن آوری های فعلی می تواند کمک به پیش بینی شروع بیماری در دوران کودکی است. پس از آن ممکن است جلوه ای از علت برای گروهی از بیماری ها است که در حال حاضر بر 120 میلیون نفر در سراسر جهان است.

[ad_2]