مشکلات کودکان – هیپنوتیزم می کمک کند ؟

[ad_1]

چه نگرانی می کند کودک خود را داشته باشد ؟ چه نگرانی شما را در مورد فرزند شما ؟ در این زمان از سال, بازگشت به مدرسه می توانید بسیاری از پیامدهای منفی برای کودکان و نوجوانان است. فرزند شما ممکن است شروع به خیس کردن دوباره. چگونه شما رسیدگی به مدرسه فرزندتان ترس ؟ این است که کودک خود را مورد آزار واقع شدند و یا در واقع فرزند خود را قلدر? بدون شک وجود دارد که کودکان ما مسائل را به ما ترک با بی خوابی شبانه. چه چیزی که حق انجام آنها را به تشدید آن را نگه دارید آنها را در خانه ؟ کودکان نگرانی بسیار واقعی هستند و به عنوان یک فرد بالغ و اضطراب به اندازه کافی دشوار است و بدون توسعه نیافته دلبستگی عاطفی به اضطراب. اضطراب در کودکان می تواند در کودکان تبدیل شدن به خارج خیس و توسعه ناموزون. شما ممکن است در پایان خود را افسار.

هیپنوتیزم یک نسیم تا حدی آرامش است که می تواند رخ دهد در هر سطح از آگاهی است. آیا شما تا به حال خانه رانده و به یاد سفر – که هیپنوتیزم. ما به طور خودکار به روز رویای هر 90 دقیقه – آن است که ذهن را از بازنشانی خود را. در حالی که هیپنوتیزم ممکن است مترادف با متوقف کردن سیگار کشیدن و از دست دادن وزن این است که در واقع یک کلید به ذهن ناخودآگاه خود را. ما می دانیم که آن را ممکن است برای تغییر مغز و اعصاب از ذهن یعنی دوباره برنامه نویسی ذهن به راه شما می خواهید. پس چرا آموزش فرزند خود را چگونه برای دسترسی به ذهن خود را در حال حاضر به طوری که آنها دیگر مجبور به تحمل اضطراب.

کودکان به طور طبیعی استعداد وقتی که می آید به تخیل. شما می توانید می گویند که آنها در حال طبیعی ترین نامزدها برای هیپنوتیزم. بدیهی است که هر تجربه هیپنوتیزم را در کودک چارچوب – آنچه با این نسخهها کار برای کودکان کار می کنند نه برای نوجوانان به عنوان آنها به دنبال پذیرفته می شود به جهان به عنوان بزرگسالان جوان است. کمی راهنمایی می باشد هنگامی که کودک شما به خواب رفتن در شب زمزمه تصدیق در زمان حال – مثلا “شما یک پسر/دختر در حال حاضر که خشک شب و به نظر می رسد به جلو به بیدار شدن از خواب در صبح در یک بستر خشک” “هنگامی که شما اعتماد به نفس شما پایه بلند”. از جمله فرزند مورد علاقه قهرمان در داستان مفید است و به آنها حس قدرت است که آنها می توانند در قرعه کشی. خواب زمانی است که ذهن ناخودآگاه حس می کند از جهان و untangles هیچ گونه نگرانی.

در یک جلسه هیپنوتیزم پدر و مادر است که همیشه وجود دارد اما می توان آن را مفید برای پدر و مادر برای پوشیدن هدفون به طوری که کودک احساس می کند که برخی از حفظ حریم خصوصی. بدیهی است که کودکان را پیدا خواهد کرد آن را آسان تر برای باز کردن اگر آنها در حال بمباران با سوال و مهم این است که درمانگر دارای یک رابطه دوستانه با کودک است. این زمان برای کودک برای یادگیری در مورد عملکرد ذهن خود را و چگونه آنها لازم نیست ناراحت شود با آنچه دیگران می گویند و انجام می دهند. کودکان احساس چیزهایی که ما احساس می کنیم همه چیز اما به یاد داشته باشید آنها را جذب مسائل خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را. کودکان نیاز به قادر به انتشار این احساسات که در آنها می توانید به دست آوردن اعتماد به نفس و ابراز وجود. در جهان ما می تواند به نظر می رسد به عنوان اینکه کودکان در حال درمان به عنوان mini-بزرگسالان – آنها هنوز هستند کودکانی که در دوران کودکی نیاز به صرف یادگیری در مورد خود و جهان است. هیپنوتیزم است که در مورد ساخت این کودک به چیزی است که شما و یا درمانگر می خواهد – آن است که آنچه را که کودک می خواهد و به آنها مهارت های آنها می تواند در بزرگسالی.

[ad_2]