مشترک دودویی گزینه های سوال از مبتدیان

[ad_1]

گزینه های دودویی ابزارهای مالی است که انجام برخی از خطر است. شما می توانید خرید دودویی گزینه های در سهام شاخص های عمده کالا و ارز است. شما قادر خواهید بود برای ایجاد یک پیش بینی در مورد آنچه شما فکر اساسی دارایی قیمت خواهد بود و بعد از آن در روز یا حتی هفته. در واقع شما را به یک موضع در مورد اینکه آیا یا نه شما فکر می کنم قیمت را بالاتر یا پایین تر هم گزینه منقضی می شود. اگر تجارت شما درست است و سپس شما را دریافت خواهد کرد پرداخت مبتنی بر سرمایه گذاری اصلی خود را. اگر تجارت شما نادرست است و سپس شما از دست دادن سرمایه گذاری اولیه خود را (با این حال برخی از کارگزاران به بازپرداخت تا 15٪).

در زیر برخی از سوالات رایج که مردم باید کسانی که آشنا هستند با این ابزار مالی. این باید کمک به روشن کردن هر گونه سوء تفاهم شما در حال حاضر.

آیا من باید مالکیت در شرکت است ؟

این یک سوال مشترک از مردم است. از آنجا که شما در حال معامله دارایی های یک شرکت خاص به نظر می رسد مثل شما می خواهم که مالکیت. با این حال نه سهام و شما نمی خواهد هر گونه مالکیت. خرید یک گزینه دودویی به جای آن به شما می دهد توانایی به پول در حرکت یک دارایی را به قیمت بازار. پس از انقضای زمان می آید, شما باید بدون وابستگی به هر یک از شرکت.

چگونه به تجارت گزینه های دودویی کار می کند ؟

اول شما را انتخاب کنید یک دارایی. در این مثال ما با استفاده از طلا به عنوان دارایی به تجارت. شما فکر می کنم بازار قیمت طلا بالاتر خواهد بود در دو ساعت از آن در حال حاضر. بنابراین شما تصمیم به خرید یک گزینه دودویی به ارزش 100 دلار در طلا. کارگزار شما را از طریق رفتن می گوید که شما باید یک بازگشت از 76 درصد در این تجارت است. اگر قیمت طلا بالاتر است و سپس شما را دریافت خواهد کرد $176 بازگشت (اولیه خود را 100 دلار سرمایه گذاری به علاوه $76 سود). اگر قیمت طلا پایین تر است و سپس شما از دست دادن اولیه خود را 100 دلار است. پس از یک تجارت است بیش از, شما باید بیشتر روابط به آن و شما می توانید از دست دادن است که سرمایه گذاری اولیه خود را.

از کجا می توانم تجارت گزینه های دودویی

وجود دارد بسیاری از کارگزاران در دسترس از طریق اینترنت. هر کدام مزایا و معایب خود. برخی از سیستم عامل است که بسیار سریع و آسان برای استفاده حتی برای اولین بار گران. دیگران بزرگ ارائه می دهد استراتژی برای افرادی که واریز پول به سیستم خود را. آنها را به ویدئوها و همچنین کتاب را پوشش بهترین راه برای تجارت و به نوبه خود سود.

[ad_2]