مزایا و معایب استفاده از یک Teether کودک برای نوزادان

[ad_1]

وجود دارد انواع مختلف teethers که ساخته شده برای ارائه امداد برای نوزادان در طول زمان آنها در حال گرفتن اولین دندان. آن است که اغلب ناراحت کننده برای دیدن نوزاد خود را در چنین دشواری در طول این زمان. بنابراین همانطور که هر پدر و مادر خواهد آیا شما به دنبال یک روش برای تسکین درد و یا حداقل سهولت آن را به یک رشته خاص است. وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از بچه teethers شما می توانید از هر کودک بوتیک. این در اشکال و اندازه های مختلف اغلب طراحی شده جذاب برای کودکان نو پا. مواد teethers ساخته شده نیز متفاوت است یک معامله بزرگ و مواد زیر باید به شدت اجتناب شود.

  • BPA
  • سرب
  • فتالات
  • فلزات سنگین
  • کادمیوم و سایر مواد سمی

مزایای استفاده از بچه Teethers

شیرخوار عمل است که می آید به طور طبیعی به نوزادان. به این دلیل که آنها با توجه به چیزی به خورد آنها خواهد بود خوشحال است. Teethers موجود در یک بوتیک بچه ها ایده آل برای این منظور است. این نیز استفاده از آن هنگامی که کودک شما گرسنه است. به عنوان یک راه حل موقت آن را به شما می دهد زمان کمی قادر به آماده سازی کودک خود را به غذا یا تا زمانی که شما پیدا کردن یک محل مناسب برای شیر دادن یک کمی.

Teethers نیز تابع به ارائه خواص تسکین دهنده از این رو اغلب ابداع نام تسکین دهنده و یا پستانک. این می آید در دستی برای استفاده از زمانی که کودک شما در یک شرایط استرس زا مانند زمانی که یک تزریق آزمایش خون و یا هر فعالیت مشابه. برخی از آنهایی که کمی برای پیدا کردن آن سخت به حل و فصل کردن در زمان خواب و راحتی پیدا کرده اند که توجه خود را teether. با استفاده از یک teether شما همچنین می تواند جلوگیری از کودک خود را از قرار دادن چیزهای دیگر را در دهان خود. برخی از مکیدن شست یا انگشتان دست است که اغلب به پایان می رسد تا یک عادت بد است. این را می توان با استفاده از یک teether.

اشکالاتی از با استفاده از یک Teether کودک

اگر چه استفاده از teethers شده است یک پدر و مادر روش برای سال نیز وجود دارد چند اشکالاتی همراه با عمل. در برخی از نمونه آن را یافت که با استفاده از یک teether خیلی زود در رشد کودک شما می تواند تداخل با تغذیه با شیر مادر. کودک همچنین می تواند تبدیل شدن به وابسته به پستانک اگر شکایت بیش از حد. در برخی مطالعات مشخص شده است که استفاده از پستانک در ارتباط است با افزایش خطر بروز عفونت گوش میانی. بعلاوه استفاده طولانی مدت از یک teether در واقع می تواند منجر به مشکلات دهان و دندان.

[ad_2]