مختلف بادبادک طرح خدمت مقاصد مختلف

[ad_1]

یک بادبادک است که در واقع به صورت تخصصی هواپیما که هنوز هم با طناب به پایین با طناب یا رشته است. حتی اگر وزن آن بیشتر از هوا پرواز ممکن است هنگامی که هوا جریان است و بیش از این بال. لیفت و کشیدن نیروهای مخالف با خط تنش در tether. پرواز آنها یک تفریح و سرگرمی محبوب برای مردم در هر سنی و در همه زمینه های فرهنگی مختلف اما بادبادک طرح نیز به صورت عملی و دیگر مقاصد تفریحی.

مردم در چین با استفاده از بادبادک گردد از ابریشم و بامبو نزدیک به 3000 سال پیش. آنها دستکاری شده از کاغذ توسط 549 تبلیغ و استفاده می شود برای ارائه پیام است. آنها همچنین با استفاده های مختلف برای کاربردهای عملی مانند باد تست و محاسبه فاصله. مارکو پولو معرفی این آیتم به اروپا در اواخر قرن 13th. توسط قرن هجدهم آنها تبدیل به ابزار مهمی برای تحقیقات علمی است.

وجود دارد بسیاری از طرح های مختلف اما ابتدایی ترین ساخته خواهد شد تا از یک بادبان و یک یا بیشتر spars. کاغذ و یا ابریشم بودند به طور سنتی به کار گرفته شده برای ایجاد بادبان در حالی که برخی از نوع انعطاف پذیر مانند چوب خیزران یا بامبو استفاده شده spars. آنها افسار عادی ریسمان یا رشته است.

نسخه های مدرن تولید می شوند با پیچیده تر مواد و حتی رشته ای جایگزین شده است با dyneema یا ورقه شده dacron. بادبان در حال حاضر ساخته شده از نایلون و یا عجیب و غریب تر پارچه های مصنوعی و کشیده در سراسر فیبر کربن و یا فایبر گلاس spars برای مظهر استحکام سبک و با دوام.

جعبه بادبادک سنتی طراحی می کند که به نظر می رسد در تمام آیرودینامیک قبل از اینکه شما نگاه از نزدیک در موقعیت طول می کشد در هنگام پرواز است. نگرش چیزی فرض ارائه می دهد حداکثر سطح قرار گرفتن در معرض دریانوردی منطقه به باد و همچنین به عنوان جعبه های زاویه دار درست می شود تحت فشار قرار دادند به سمت بالا. سبک کاملا متقارن تنها با قرار دادن دم و افسار حلقه به جدا کردن پایان یک از دیگر. یک دم الزامی است برای هر نوع طراحی جعبه. آن می تواند زنجیره ای ساخته شده از حلقه های کاغذ و یا یک رشته با روبان گره خورده است در فواصل منظم.

شیرین کاری بادبادک ها آکروباتیک مدل طراحی شده اند که برای انجام کلاهبرداری و مانور. قالب شبیه به یک خفاش و خلبان کنترل حرکات بادبان با یک جفت از خطوط نصب شده بر روی تسمه یا دسته. اصول اساسی در انجام stunts آسان برای یادگیری است اما در آن طول می کشد تا مقدار زیادی از تمرین به استاد کلاهبرداری های مختلف.

شیرین کاری مدل های ساخته شده برای مبتدیان پایدار و محکم به اندازه کافی برای تحمل تصادفات است که مطمئن شوید که اتفاق می افتد در طول مراحل اولیه منحنی یادگیری. باله مدل های ساخته شده برای رقابت. آنها بسیار چالاک و قادر به انجام هر آکروباتیک ترفند است که در آنها پرتاب. آنها در حال حاضر بسیار عالی و با دقت به صورت آزمایشی و به جای طیف گسترده ای از سرعت باد

منشور تولید بالا پایان شیرین کاری مدل است که دارای یک بال 93″ و ارائه عملکرد مطلوب در سرعت باد سه تا بیست مایل در هر ساعت است. آنها را اختیاری وزن سیستم است که اجازه می دهد تا کاربر را به تنظیم مرکز ثقل برای سفارشی پرواز. وزن اضافی می تواند اضافه شده به عنوان سرعت را افزایش می دهد. این روش بهترین راه حل مناسب برای علاقه مندان پرواز است که طول می کشد kiting بسیار جدی است.

قدرت مدل دارای یک قاب سفت و سخت و بزرگ است به اندازه کافی به جلو و فرد در امتداد زمین و آب و برف است. عبارت کشش است که گاهی اوقات به جای استفاده از قدرت هنگامی که توصیف واحد است که از آن استفاده شده است به جلو و یک حشره دار landboard اسنوبرد و یا تخته موج سواری است. خلبان حفظ کنترل از طریق فرمان به دلیل وجود دارد هیچ مکانیکی ترمز. های مختلف وجود دارد سیستم کنترل گزینه هایی که همراه با دسته و یا یک نوار با دو تا پنج خط.

اینها معمولا با استفاده از ایجاد یک aerofoil شکل اما علاوه بر این وجود دارد لبه بالا inflatables و پشتیبانی لبه پیشرو در مدل های. پایان بالا پارچه استفاده می شود و headcollars شاغل هستند برای حمایت از وزن بادبان. خلبان باید کنترل افسار در یک روش است که این زاویه در باد فراهم می کند قدرت کافی و سرعت.

تیرکمان بچه گانه را می سازد یک لبه بادی C شکل که شامل تکنولوژی لبه برش. این مدل دارای مترقی قدرت فرمان تقویت شده struts برای استحکام و دوام و گشت و گذار دشوار درز است که به کاهش خطر اشک در تاج. تنها نقطه تورم در سیستم ثبت شده و ارگونومیک نوک پستان دادن به معنی کشیدن کمتر و امکان آن را گرفتن به طور تصادفی snagged. بال بال زدن کاهش می یابد تنوری لبه عقبی.

تیرکمان بچه گانه همچنین باعث می شود تنوع با ترکیبی دلتا تاج است که دارای محدوده و ساده برای راهاندازی مجدد از آب است. آن را ارائه می دهد فوری depower قابلیت در پنج قدم زنی با تبختر طراحی است که بسیار پایدار و حداکثر سایبان شکل یکپارچگی برای صاف و امن سوار.

منشور تولید قدرت طرح در سه اندازه مختلف است که مناسب برای کشش های ورزشی هستند که زمین بر اساس. این طرح دارای یک امنیت دسته سه تایی انتشار سریع و دو خط نوار کنترل. پیشرفته تر در حال پرواز می تواند تبدیل نوار سیستم به چهار خط دستگیره برای کنترل اضافه شده و قدرت مانور. چند ایمنی سیستم اجازه می دهد تا کاربر را به کشتن قدرت فورا توسط رها از کنترل. این سه افسار تنظیمات برای تنظیمات مختلف سرعت باد.

سبک تکامل یافته اند در طول قرن ها به نقطه ای که تخصصی ابزار و تکنیک های تولید گرفته اند و عملکرد به یک سطح کاملا جدید. اختراعات مدرن را به پرواز در طیف گسترده ای از سرعت باد و نمی خواهد از دست دادن شکل خود را در طول زمان. مواد کامپوزیت استفاده می شود برای ساخت فریم های انتخاب شده از آنها فوق العاده سبک و قوی و پاسخ آنی. فردی اتصالات کامپیوتر مدل و ساخته شده هستند که با مواد انعطاف پذیر و سبک وزن و با ارائه حداکثر عملکرد در محدوده دمایی گسترده.

Kiting است و نه فقط برای کودکان و نوجوانان هر بیشتر. شما را پیدا خواهد کرد سبک ها و فعالیت های متناسب با تمام گروه های سنی و منافع فردی. آیا یادگیری برای انجام کلاهبرداری و فانتزی مانع و یا تجربه و با بهره گیری عجله از کشش kiting همیشه وجود دارد چیزی جدید برای یادگیری برای آغاز و پیشرفته خلبانان به طور یکسان.

[ad_2]