محاسبات ابری چیست و چگونه آن را اثر من است ؟

[ad_1]

محاسبات در “ابر” و یا “ابر محاسبات” به دنیا آمدن دایره کامل است. زمانی که IBM DEC پشت سر هم و کری آغاز آنها ساخته شده و اتاق به اندازه کامپیوتر که خیلی بزرگ و خوردند بنابراین مقدار انرژی آنها مورد نیاز خود را در سیستم های خنک کننده. برنامه نویسان همه کار می کرد به طور مستقیم برای تولید کننده نرم افزار سفارشی برای هر مشتری. هزینه سرسام آور دلار امروز و به نوعی از دستاوردهای بهره وری از آن ساخته شده همه به ارزش آن. اولین قاب اصلی زد که بانک مرکزی آمریکا ATM سیستم در سراسر کالیفرنیا تا به حال کمتر حافظه و اسب بخار از امروز $299 نوت بوک.

زمانی که کامپیوتر وارد در صحنه شرکت های بزرگ شروع به حرکت به مینی رایانه و مشتری-سرور و سیستم های متولد شد. بسیاری از ما آشنا هستند با مشتری-سرور و حتی آن را نمی دانید. اگر شما یک برنامه ایمیل که متصل به یک سرور به شما ایمیل شما با استفاده از client server محاسبات. تفاوت در اینجا این است که حتی اگر شما متصل نیست شما می توانید ایجاد e-mail و منتظر ارسال آن تا زمان بعدی شما برای اتصال. کامپیوتر شما در این مورد این است که مشتری و شما تجارت و یا به روز رسانی داده ها با سرور. روند معاملات و یا به روز رسانی داده ها نامیده می شود همگام سازی و یا “همگام سازی” ،

محاسبات ابری با استفاده از نوت بوک به عقب می رود به پردازنده مرکزی ، تفاوت در اینجا است که شرکت های نرم افزاری مانند Oracle PeopleSoft و گوگل مسئول نه سخت افزاری افرادی مانند IBM, دسامبر (رفته) پشت سر هم (از بین رفته) و یا Cray. با cloud computing, اگر شما یک اتصال به اینترنت برای دسترسی به آی گوگل یا MSN, شما می توانید حتی در نوشتن e-mail. همه از قدرت محاسباتی و نرم افزار است که واقعا خود را “سرور” و نه خود را کوچک نت بوک. به “سرور” در این شرکت ها واقعا خوشه های کامپیوتر با نرم افزار طراحی شده برای آنها را با هم به خوبی و به اشتراک گذاری اسب بخار و یا قدرت پردازش. مینی ابرها در داخل شرکت برای برنامه های کاربردی باعث می شود حس یک کامپیوتر می شود ارتقاء هر کس نرم افزار جدید.

چالش برای محاسبات ابری است که هنوز دسترسی به “ابر”. دسترسی به اینترنت نیست در همه جا و که در آن است دسترسی نیست همیشه رایگان و یا سریع. اگر شما لازم نیست که شما واقعا نمی تواند کار و یا ارتباط برقرار کنند. اگر ارائه دهنده خود را ندارد خدمات در یک منطقه خاص آن است که یکی دیگر از چالش را در خود دارد.

برای مثال اگر شما در پرواز دو شرکت های هواپیمایی مختلف با یک توقف برای ناهار در فرودگاه و نه در خدمت فعلی خود را از ارائه دهنده خدمات همراه کند و یا خود را افسار نرم افزار واریز شده شما به راحتی می تواند با صرف 70 دلار در هزینه اتصال در یک روز. من می دانم که چون من آن را انجام داده اند. من افسار خدمات از AT&T و ترک آنها کار یک روز است. هواپیمایی 1, $15.99, فرودگاه, روز تصویب $9.99 هواپیمایی, 2, $15.99 فرودگاه 2 روز پاس $4.99 در هتل روز تصویب $14.99 روز پاس در منطقه ای نزدیک جلسه $12.99. بله این اتفاق می افتد. خدمات در حال گرفتن بهتر است اما آنها که خوب نشده.

خوشحال متوسط نمی تواند دور هر چند. گام بعدی در کلاینت سرور و محاسبات توزیع شده مدل می تواند همراه با ابر تئوری برای ایجاد یک توزیع همگام سازی مدل. در توزیع همگام سازی اطلاعات خود را هنوز هم وجود دارد در متمرکز سرورها و بر روی کامپیوتر خود و یا دستگاه های ذخیره سازی دیگر. برخی از قطعات از نرم افزار وجود داشته باشد بر روی کامپیوتر خود و دیگران در آنان است. هنگامی که شما در محدوده یک شبکه کامپیوتر خود را تبدیل به بخشی از شبکه ارائه قدرت محاسباتی و شبکه رازک به هر کس در محدوده زمانی که شما به آن نیاز نیست.

بخش اول از توزیع همگام مدل برگزاری آن پشت است و استاندارد. اگر من تغییر یک سند بر روی آی فون و لپ تاپ من قبل و من بعد, همگام, کدام یک برنده است ؟ دو تغییرات قابل توجهی نیاز رخ می دهد برای این کار, کامپیوتر نیاز به قدرت بیشتر و شبکه های نیاز به سرعت بیشتر اجازه می دهد تا بسیار سریع همگام سازی برای تغییر موارد تنها. اگر من تغییر یک آیتم در my blackberry, من نیاز به رفتن را از طریق تمام همگام روند. همان درست بود من ویندوز تلفن همراه نیز هست. این حد از همگام سازی رایانه است که توسط حل خالص “ابر” راه حل.

دومین مانع این است که دسترسی به شبکه. برخی از حامل های شارژ شما دو بار برای گوشی و لپ تاپ دیگران به شما اجازه افسار. آنها لازم نیست که همکاری و موافقت نامه ها تا زمانی که من در خارج از محدوده من حامل سیگنال مثل امروز من مرده است.

سوال نهایی این است که البته این اطلاعات. زمانی که “آنها” می توانید از طریق الک کردن تمام شما e-mail کلمه پردازش و ارائه آنچه آنها در حال یادگیری است ؟ Facebook اخیرا موافقت نکردند “خود” داده اما آنها همچنین می گویند آنها نمی خواهد “استفاده” آن را در حالی که آن را در سرور های خود را یا نه. اسکات McNealy یک پسر به نظر من یک پیشگام در دره سیلیکون و در اینترنت گفت: چند وقت پیش که حریم خصوصی مرده بود آن را بدهد. باید کنیم ؟

محاسبات ابری یک ایده عالی برای یک جهان تحت مداوم تغییر دهید. سخت ترین بخش این است که نگه داشتن. امروز صبح ما در بر داشت ما گوگل مرکز مشتری و اسکایپ ما مرکز کسب و کار رابط به طور کامل متفاوت است. ما از دست رفته در بسیاری از بهره وری آموزش در پرواز با مشتریان بر روی گوشی. محاسبات ابری در بعضی از فرم است که در اینجا به ماندن پردازنده مرکزی و ترمینال فقط نگاه متفاوت است.

[ad_2]