لبنیات به عنوان یک کالا در نیوزیلند بازار

[ad_1]

محصولات لبنی حیاتی به نیوزیلند اقتصاد است. آنها را تا بیش از یک چهارم از صادرات ما هستند و یک کلید اقتصادی راننده. در طول دهه گذشته ما شاهد تغییرات اساسی در جهانی بازار مواد غذایی با قابل توجهی در زمینه آسانسور در تقاضا و به ویژه با لبنیات به عنوان یک کالا. با این حال این تغییر است که بدون تغییر در نوسانات به عنوان به خوبی.

عوامل که تحت تاثیر این تغییرات عبارتند از:

• جهانی اطمینان اقتصادی پس از سال 2008 بحران وام و اعتبار و زمان بحران بدهی اروپا

• استفاده از سوخت زیستی در کشورهای توسعه یافته

• تغییرات در رژیم غذایی برای طبقه متوسط جمعیت آسیا

• تغییرات ساختاری در تجارت و تولید محصولات کشاورزی

• شدید جهانی, شرایط آب و هوا

در طول تاریخ لبنی شده است کمتر در معرض خطر نوسانات بازار از کالاهای دیگر. اما تا حدی با توجه به زمان بحران بدهی اروپا و گسترش جهانی تولید شیر; نیوزیلند لبنی بخش نیز رو به نوسان قیمت های بین المللی. در حالی که شده است وجود دارد برخی از کوچک رشد لبنی قیمت کالاها در زمان های اخیر, آن سخت است برای پیش بینی روند در کوتاه مدت است. اما چشم انداز آینده روشن باقی می ماند.

خبر خوب این است که وجود یک چشم انداز مثبت برای صنایع لبنی در دراز مدت. به عنوان تقاضا برای مواد غذایی افزایش یافته است و با جهان به سرعت در حال رشد جمعیت و مواد غذایی و افزایش قیمت ها ادامه داد. بعلاوه با رشد فراوانی در برخی از کشورهای در حال توسعه میلیون ها باید روشن به حیوانات-بر اساس محصولات به عنوان یک منبع خوب پروتئین و تغذیه سالم. در نتیجه وجود دارد فراوان است فرصت ایجاد شده توسط رشد تقاضای بین المللی برای محصولات لبنی.

یک مثال خوب آسیا است که شاهد بیشترین رشد در بین المللی تقاضا برای فراورده های لبنی. این رشد با توجه به تعدادی از عوامل از جمله رشد جمعیت به سرعت در حال گسترش بخشودگی جرایم و تغییرات در رژیم غذایی شامل سبک غربی مواد غذایی. برای مثال چین به عنوان یک بازار قوی لبنی صادرات است.

همچنین حمایت از این افزایش تقاضا است که چشم انداز مثبت اقتصادی برای جنوب شرق آسیا اعضای اوپک و روسیه; که غالب واردکنندگان کره و پودر شیر. خوشبختانه نیوزیلند حسابداری برای بیش از یک سوم از این معامله بازار دارای یک رابطه تجاری خوب در این بازارهای کلیدی.

نیوزیلند صنایع لبنی را نیز پشتیبانی می شود جدید موافقت نامه های تجارت آزاد با چین و هنگ کنگ و مالزی است. موافقت نامه های تجارت آزاد نیز تحت مذاکره با کره (که در حال حاضر 89 درصد تعرفه در کره).

وجود دارد همچنین بین المللی علاقه ای به سرمایه گذاری در نیوزیلند کشاورزی با توجه به افزایش نگرانی برای امنیت غذایی. دولت ها در مواد غذایی محدود مناطق مانند خاورمیانه و چین به دنبال کشاورزی و سرمایه گذاری در کشورهایی که مواد غذایی مازاد و این است که به احتمال زیاد ادامه خواهد داد.

یکی دیگر از مزیت نیوزیلند صنایع لبنی بیش از کشورهای دیگر است و آب و هوای معتدل غنی خاک حاصلخیز و فراوان و قابل اعتماد تامین آب است. در واقع نیوزیلند است سوم در OECD در اندازه گیری زمین های کشاورزی به ازای هر نفر. در حالی که استرالیا دارای بیشترین زمین های کشاورزی سرانه بسیار است که از زمین بسیار پایین بهره وری است. دیگر پیشرو کشورهای ایسلند و کانادا کوتاهتر مولد فصل به دلیل قرار گرفتن در معرض هوای سرد زمستان است. ترکیب کیفیت کشاورزی ما با تکنولوژی پیشرفته به کار در اینجا و شما در حال حاضر مازاد بزرگ لبنی برای صادرات است.

نیوزیلند باید قادر به پاسخگویی به افزایش تقاضا در این بازار در حال ظهور با بیشتر محصول انواع. در حالی که تجارت در پودر شیر کامل است که به دنبال قوی به عنوان مثال یکی از نیوزیلند بزرگترین لبنی تعاونی در حال ساخت چه خواهد بود بزرگترین 30 تن در ساعت, خشک کن, نیوزیلند صنایع لبنی ادامه خواهد داد تا نگاهی به محصولات با ارزش افزوده به عنوان وسیله ای برای رفتن به جلو. تهیه تغذیه ای شیر و محصولات به طیف وسیع تری از ارزش بازار صادرات کمک خواهد کرد که حفاظت از شرکت ها در برابر نوسانات فله لبنیات کالاها در بازار.

در نتیجه با وجود آشفتگی بازارهای بین المللی چشم انداز دراز مدت برای dairying در نیوزیلند باقی می ماند بسیار مثبت است. با تقاضا برای محصولات لبنی رشد لبنی صادرات درآمد انتظار می رود به افزایش است. این است که تا حد زیادی به لطف فوق قوی رشد اقتصادی در حال ظهور اقتصاد بازار و نیوزیلند در آن بازار.

[ad_2]