قانون جذب و راز درون شما

قانون جذب و راز درون شما
چند لحظه به دستان خود نگاه کنید. به نظر جامد و بی حرکت می‌رسد، اما در حقیقت این چنین نیست. در واقع توده‌ای از انرژی در حال ارتعاش هست که با چشم غیرمسلح دیده نمی‌شود.
جان اسرف می‌گوید: « همه چیز از یک ماده اصلی ساخته شده است. چه دست شما باشد، چه اقیانوس و چه ستاره.»
با مطالعه فیزیک کوانتوم و علوم نوین به این نتیجه می‌رسیم که شما نیرومند‌ترین دکل مخابراتی در جهان و کائنات هستید. به زبان ساده، تمام انرژی‌ها در فرکانسی خاص ارتعاش می‌یابند. از آنجا که شما هم انرژی هستید، با فرکانسی که افکار و احساساتتان پدید آورده‌اند ارتعاش دارید. هر یک از خواسته‌هایتان نیز نوعی انرژی است که فرکانس خود را دارند و آن‌ها هم در حال ارتعاش هستند. همه چیز انرژی است.
نکته اصلی و قابل توجه این است که وقتی به چیزی می‌اندیشید و فرکانسی از خود ساطع می‌کنید، انرژی چیزی که می‌خواهید با همان فرکانسی که انرژی‌تان در حال ارتعاش است، یکی می‌شود.
با تمرکز روی آن چه می‌خواهید ارتعاش اتم‌های آن چیز را تغییر می‌دهید و بدین ترتیب، آن را به سوی خود می‌کشانید. وقتی به خواسته‌هایتان می‌اندیشید و آن را در وجودتان احساس می‌کنید، فرکانس آن را با خود هماهنگ می‌سازید و به آن نزدیک می‌شوید.
قانون جاذبه این را می‌گوید که دو چیز مشابه، یکدیگر را جذب می‌کنند. در واقع بیان کننده این است که شما مغناطیسی از انرژی هستید و هر انسانی انرژی مغناطیسی خاص خود را دارد. چون هیچ کس نمی‌تواند به جای شخص دیگری احساس یا فکر کند. فرکانس هر شخص نشان دهنده‌ی اندیشه‌ها و احساسات اوست.
نویسنده و پژوهشگر بزرگ قانون جذب، چارلز هانل معتقد است: «ذهن کائنات نه تنها هوشمند است و از فکر ساخته شده است، بلکه ماده هم هست. این ماده نیرویی جذب کننده است که باعث می‌شود الکترون‌ها به هم بچسبند و اتم‌ها را به وجود آوردند. اتم‌ها نیز با جذب یکدیگر مولکول‌ها را پدید می‌آورند. مولکول‌ها شکل ظاهری ماده را تشکیل می‌دهند. بنابراین می‌بینیم که در پس همه چیز، قانون جاذبه ، نیروی اصلی و نهفته است. نه تنها در ایجاد اتم‌ها، بلکه تشکیل دنیا، کائنات و هر آن چه می‌توانیم در ذهن خود تصور کنیم.»
قانون جذب همان سیم برق است؛ انرژی لازم برای برآورده کردن خواسته‌ها و احتیاجات هر فردی از طریق این سیم تأمین می‌گردد. که از طریق افکار انسان دریافت می‌کند.
ما خالق سرنوشت خود هستیم و با انتخاب‌های خود روی سرنوشت جهان نیز تأثیرات مثبت و یا منفی می‌گذاریم. هیچ محدودیتی در توانایی انسان وجود ندارد. استعداد‌های ما حد و مرزی را نمی‌شناسند. هر موقعیتی و احتمالی در شعور کیهانی به صورت احتمالی وجود دارند و در انتظار نیروی افکار انسانی هستند که آن‌ها را به سوی خود جذب کنند.
در وجود خودتان به دنبال نیازهایی باشید که در انتظار برآورده شدن هستند. کافی است با تمرکز روی آن خواسته، آن را به دست آورید. وقتی واقعاً چیزی را بخواهید، احساسش کنید و باورش داشته باشید، آن را دریافت خواهید کرد.
هیچ کس نمی‌تواند به شما آسیبی برساند مگر خودتان. شما با افکار و احساسات منفی خود، آسیب و زیان را به طرف خود جذب می‌کنید. شما حق انتخاب دارید. اگر به احساسات منفی فکر کنید، متوجه می‌شوید که پایه همه‌ی آن‌ها ترس است. این افکار و احساسات شما را از دیگران دور می‌سازد و نعمت‌ها را دور می‌کند.
رقابت نمونه‌ای از جدایی است. وقتی به رقابت می‌اندیشید و به آن باور دارید، در نتیجه شما ایمان دارید که کمبود وجود دارد و برای همه به اندازه کافی وجود ندارد و تعداد محدودی می‌توانند داشته باشند. بنابراین به این نتیجه می‌رسید که باید مبارزه کنید تا هر آن چه را که می‌خواهید، به دست آورید. وقتی رقابت می‌کنید هرگز برنده نخواهید شد، حتی وقتی خیال می‌کنید برنده شده‌اید. طبق قانون جذب، در جریان رقابت، شما موقعیت‌ها و افرادی را جذب می‌کنید که در هر یک از جنبه‌های زندگی با شما رقابت می‌کنند و در نهایت هم شما بازنده می‌شوید. همه‌ی ما یکی هستیم، پس وقتی رقابت می‌کنید، در اصل دارید با خودتان می‌جنگید.
تنها روی اهداف و خواسته‌های مهم زندگی‌تان تمرکز کنید و رقابت را از عرصه‌ی زندگی‌تان و هستی محو سازید. قانون جاذبه را به عنوان قانون تهیه و تأمین در نظر بگیرید. وقتی بهترین و کامل‌ترین فرکانس خواسته‌هایتان را ایجاد می‌کنید و می‌فرستید، بهترین افراد، وضعیت و وقایع را به خود جذب می‌کنید و چیزهای مورد نیازتان را در اختیارتان قرار می‌دهند.
باید توجه کنید که نباید نیازهایتان را وابسته به افراد بدانید. اشخاص نیستند که خواسته‌هایتان را برآورده می‌کنند. اگر چنین اعتقادی داشته باشید، احساس کمبود و نیاز خواهید داشت، به این خاطر که به دنیای بیرون و مردم اتکا کرده‌اید.در حالی که منبع حقیقی قابل رؤیت نیست. اگر به خواسته‌ای دست یافته‌اید، آن را از طریق خودتان و با قانون جذب دریافت کرده‌اید.
حال سؤالی که باید از خود بپرسید این است که آیا چیزهایی که در زندگی دارید همان‌هایی هستند که می‌خواهید و با هویت شما هماهنگ است؟ اگر جواب شما منفی است آیا وقت آن نرسیده است که برای تغییر قدمی بردارید؟
باید همیشه به یاد داشته باشید که شما قدرت انجام آن را دارید. تمام قدرت‌ها از درون شما می‌آیند و به همین دلیل می‌توانیم آن را کنترل کنیم.
شما گذشته خودتان نیستید
بیشتر مردم تصور می‌کنند قربانی زندگی شده‌اند و اغلب از مشکلات گذشته‌شان، محرومیت‌ها و سختی‌ها حرف می‌زنند. این قبیل مسائل کم و بیش برای همه وجود دارد. سؤالی که مطرح می‌شود این است که حالا می‌خواهید چه کار کنید؟ انتخاب الان شما چیست؟ می‌توانید روی مشکلات گذشته تمرکز کنید یا خواسته‌های امروزتان. وقتی شما تمام حواستان را به چیزهایی که می‌خواهید معطوف می‌کنید، آن چه نمی‌خواهید و دوست ندارید فرو می‌ریزد و از بین می‌رود. با مرور سختی‌ها و خاطرات بد گذشته آن‌ها را بیشتر فرا می‌خوانید و بیشتر تجربه‌اش می‌کنید و گرفتاری‌ها و مشکلات بیشتری به سراغتان می‌آید.
مراقب افکارتان باشید. با پرورش افکار خود، تجارب دردناک گذشته‌تان را، هرچه که هست، رها کنید. این کار را به خاطر خودتان انجام دهید. اگر ناراحتی و کینه‌ای از کسی در دل دارید تنها به خودتان آسیب می‌رسانید. زمانی که هدفمندانه روی خواسته‌هایتان متمرکز می‌شوید و حس مثبت و خوبی پیدا می‌کنید، قانون جذب نیز به شما پاسخ مثبت می‌دهد.
تنها کاری که باید انجام دهید، این است که شروع کنید.

منبع :

https://www.parvaresheafkar.com/law-attraction/