فشار آب راه اندازی شد, فریزبی, حافظ زندگی با طناب متصل

[ad_1]

به عنوان یک بچه آیا شما تا به حال با کسانی که کمی راکت که شما پمپ فشار هوا یا فشار آب و به آنها شلیک کنید تا به آسمان ؟ آن بسیار سرگرم کننده اسباب بازی و من تا به حال بسیاری از سرگرم کننده با استفاده از آن وقتی که من بچه بودم. بهترین از همه آنها به شما آموزش کمی در مورد فشار و فیزیک و کمک به شما در درک که چگونه همه چیز کار می کنند. بنابراین آنها هر دو خوب ابزار یادگیری برای کودکان و نوجوانان و آنها نیز افزایش شور و شوق خود را برای علم و یادگیری است.

در حال حاضر پس از آن اگر چه ما تا به حال چنین سیستم هایی است که ما می توانید استفاده کنید برای شلیک کردن زندگی نگهدارنده به آب که در آن کسی ممکن است به غرق شدن? فقط نقطه ای از آن و آتش و پس از آن زمانی که آن را ضربه زدن به آب آن می تواند مجموعه ای خاموش, هوای فشرده دستگاه در داخل و فورا باد – و به ما این را ما می توانید انتخاب کنید به بهترین شکل آیرودینامیکی به آن دورترین فاصله قبل از گسترش آن به یک شناوری دستگاه.

چه شکل ممکن است باشد ؟ ما باید با استفاده از یک کوچک این بادبادک مانند طراحی یک فوتبال و یا چگونه در مورد یک فریزبی یا یک بومرنگ? پس با توجه به این برای ساعت های زیادی این بحث من است که ما باید با استفاده از یک فریزبی شکل. و من تعدادی از دلایل که چرا من مثل این شکل بیش از دیگران است. آن است که در حال حاضر در یک شکل شبیه به یک زندگی حافظ استاندارد زندگی نگهدارنده هستند که به راحتی به رسمیت شناخته شده توسط شاید غرق شدن قربانی در آب است.

ثانیا به دلیل یک فریزبی است پایدار پلت فرم پرواز مانند یک بشقاب پرنده است و آن را عالی آیرودینامیکی شکل برای رفتن فاصله بیشتر. و پس از آن است که تورم پس از برخورد با آب, غرق شدن یک فرد می تواند چنگ زدن نگه دارید. بیشتر در طراحی این دستگاه, من می خواهم به آن را ببینید با یک سبک افسار طناب متصل شده است. طناب متصل خواهد شد و به مرکز و غیر واقعی خود را به عنوان فریزبی پرواز به دور.

در خارج از لبه های فریزبی خواهد بود جت کوچک که شامل فشار آب. یک نجات غریق را به سادگی پرتاب آن را مانند یک فریزبی به کسی که غرق شد و به عنوان طولانی به عنوان آن فرود آمد در عرض 10 متری از فرد می تواند آنها چنگ زدن نگه دارید از آن را در نجات غریق می تواند به سادگی آنها را حلقه. در واقع من امیدوارم که شما لطفا این را در نظر بگیرید و نوآوری مفهوم و یا حتی تغییر این ایده را عملی در دنیای واقعی است. لطفا فکر می کنم در آن و e-پست الکترونیکی من اگر شما یک ایده بهتر یا خوب اصلاح.

[ad_2]