فارکس Margin Call – آنچه در آن است و می توانید یک تماس حاشیه صدمه دیده است ؟

[ad_1]

فارکس تماس با حاشیه اتفاق می افتد زمانی که یک مشتری به حساب حقوق صاحبان سهام کمتر از مورد نیاز حاشیه.

اهرم مالی با اعتبار است که شرح آنچه در حاشیه حساب مستلزم. این است که بسیار رایج در فارکس. یک مارجین حساب leverageable حساب که در فارکس ارزهای خریداری می شود به صورت ترکیبی از پول نقد و یا وثیقه. کارگزاران مختلف قبول های مختلف محدودیت.

سرمایه گذاری در حاشیه نیست همان قمار است. وجود دارد برخی از شباهت ها بین تجارت و کازینو. حاشیه بالا و ریسک استراتژی است که می تواند عملکرد یک سود بزرگ اگر به درستی به کار گرفته. سمت تاریک از حاشیه است که شما می توانید از دست دادن پیراهن خود را و بسیاری از دارایی های دیگر شما خود را. سرمایه گذاری در حاشیه بدون درک آنچه شما انجام می دهند بسیار خطرناک است.

همانطور که با هر گونه سرمایه گذاری دیگر پژوهش این است که کلید به از دست دادن پیراهن خود را! اگر به عنوان مثال یک مشتری 10 لات از پوزیشن های باز تماس حاشیه رخ خواهد داد اگر حساب حقوق صاحبان سهام به کمتر از $5,000. در این نقطه تمام یا بعضی از مشتری پوزیشن های باز بسته خواهد شد و بلافاصله در قیمت های فعلی است.

معامله گران نیز قادر به نظارت بر هر دو قابل استفاده حاشیه و حاشیه استفاده شده از “اطلاعات حساب” پنجره خود پلت فرم تجارت آنلاین. موقعیت خواهد بود به طور خودکار بسته یک بار قابل استفاده حاشیه قطره زیر صفر است.

معامله گران ممکن است برای جلوگیری از تماس حاشیه یا با استفاده از توقف سفارشات از دست دادن یا حفظ پول کافی در حساب.

به طور معمول کارگزار باید یک حساب حداقل اندازه, همچنین شناخته شده به عنوان حساب مارجین یا حاشیه اولیه به عنوان مثال $5,000-10,000 دلار. هنگامی که شما سپرده پول خود را پس از آن شما قادر به تجارت.

عنوان این مقاله می پرسد: می توانید یک تماس حاشیه صدمه دیده است ؟ پاسخ مثبت است و بسیار بد است. اما در هر کسب و کار دیگر وجود دارد چیزهایی که شما می توانید برای به حداقل رساندن خطر خود را.

اگر به هر دلیلی کارگزار فکر می کند که موقعیت خود را در خطر است که شما باید یک موقعیت 50.000 دلار با یک حاشیه از یک درصد ($500.00) و ضرر و زیان خود را در حال نزدیک شدن به خود را در حاشیه ($500.00). او به شما تماس بگیرید و یا درخواست شما برای واریز پول بیشتر و یا نزدیک و موقعیت خود را به منظور محدود کردن خطر خود را و خود را در معرض خطر.

اتوماتیک stop loss استفاده شده است به عنوان خالص ایمنی که در آن موقعیت است مجبور به قطع به طور خودکار زمانی که ضرر و زیان در یک نقطه خاص. این اتفاق می افتد زمانی که تعادل از حاشیه و حساب است که ارزش دارایی ها با کسر ضرر و زیان می شود به سقوط کوتاه از حاشیه محدودیت های تعیین شده توسط خود بروکر فارکس. این عمل یک عمل رایج در بازار فارکس.

یک تفاوت وجود دارد از هفته معاملاتی و بیش از آخر هفته معاملاتی. کاهش اهرم در دسترس است و اهرم برای بیش از آخر هفته. هدف از این سیاست است که برای محافظت از مشتریان از خطرات ناشی از ممکن است نوسانات قیمت در بازار بسته. این می تواند بسیار تاثیر جدی خود را در صندوق های سرمایه گذاری.

چگونه می توانم جلوگیری از حاشیه ،

وجود دارد برخی از راه عقل سلیم برای جلوگیری از تماس حاشیه

1. خوب مدیریت پول, مدیریت, چگونه تجارت شما
2. استفاده از از دست دادن توقف برای هر موقعیت اگر شما لازم نیست که حاشیه کافی
3. نه بر تجارت

امیدوارم این مقاله شما را آگاه از برخی از مشکلات احتمالی از حاشیه تماس بگیرید.

آیا خود شما به دلیل سعی و کوشش و به شما خواهد شد در یک موقعیت بهتر از بسیاری دیگر از سرمایه گذاران.

وجود دارد بسیاری از فارکس خودکار سیستم در دسترس است. به اطراف نگاه کنید و مقایسه ویژگی های.

[ad_2]