فارکس چیست میکرو حساب ؟

[ad_1]

در بازار فارکس یک اشتباه کوچک ممکن است تبدیل به یک فاجعه بزرگ بسیار به سرعت. فقط زمانی که شما فکر می کنم که شما از آن ساخته شده ایم این سیستم می تواند ثابت کند شما اشتباه است و شما ممکن است در نهایت از دست دادن پول خود را. برای موفقیت در معاملات ارز, شما نیاز به داشتن چندین مهارت های اولیه. برای مثال شما باید توانایی به نگه داشتن سر خود را روشن حتی زمانی که نرخ ارز چشم انداز به نظر می رسد به نفع خود. بهترین راه حل برای این مشکل این است که برای شروع تجارت با فارکس حساب میکرو, اگر شما یک مبتدی.

آشنایی با فارکس حساب میکرو

استاندارد حساب فارکس شما نیاز به حداقل $1000 در سپرده برای شروع تجارت است. فارکس حساب میکرو است که اجازه می دهد تا شما را به شروع تجارت با فقط 25 دلار است. وجود دارد تعدادی از فارکس microaccount کارگزاران در بازار آنلاین در حال حاضر.

یکی از بزرگترین مزایای باز کردن یک حساب میکرو است که آن را قادر می سازد شرکت کنندگان در بازار به تجارت در افزایش بسیار کوچکتر است. یک میکرو زیادی حمل 1000 واحد از ارز پایه است که به طور قابل توجهی کوچکتر از 10000 واحد در یک مینی فارکس حساب و 100000 واحد در یک حساب استاندارد. اکثر فارکس حساب میکرو کارگزاران سخت محدودیت در حجم تجارت و سپرده.

فارکس حساب میکرو: خوب برای مبتدیان

برخی از مردم بر این باورند که یک میکرو نسخه معنی ندارد که یک استاندارد وجود دارد. اما حقیقت این است که یک حساب میکرو می توانید بازی نقش بسیار مهم در شکل دادن به زندگی حرفه ای خود را در بازار فارکس. بسیاری از معامله گران حرفه ای استفاده از microaccounts اغلب برای تست استراتژی های تجاری جدید و تجزیه و تحلیل چقدر پول آنها قادر به از طریق این استراتژی. این مهم است که در مواردی که مقدار بسیار عظیمی از پول نقد هستند درگیر در یک نقطه بعد از آن. حتی پس از این حساب اجازه می دهد تا معامله گر برای دسترسی به تمام منابع که در دسترس هستند با نسخه استاندارد. با توجه به این فارکس میکرو حساب به طور گسترده ای استفاده می شود برای یادگیری تکنیک های خواندن و درک نمودارهای فارکس بدون ساخت بزرگ سرمایه گذاری اولیه.

بسیاری از معامله گران مبتدی انتخاب کردن به حساب های دمو برای یادگیری اصول اولیه تجارت. اما یک حساب آزمایشی است که عاری از روانشناسی معاملات و شامل نیست خطر است. همچنین, آن است که سازنده تر برای تمرین مدیریت پول با mirco حساب از آن شامل پول واقعی است. فارکس با حساب میکرو افشای معامله گران به کم خطر است.

[ad_2]