فارکس سیستم های خودکار – کار می کنند ؟ چگونه به پول واقعی از فارکس

[ad_1]

فارکس خودکار سیستم های طراحی شده برای پول حتی در حالی که شما خواب یا پس از آنها به شما اعتقاد دارند. راه بهتری برای پول خود را برای طراحی سیستم فارکس با طراحی راه شما برنامه های تجاری خود را در زمانبندی خود را به استراتژی معاملاتی و مدیریت ریسک خود را. وجود دارد هیچ چیز مانند معاملات خودکار ‘ نه برای کسانی که نمی توانیم به از دست دادن چند صد دلار حداقل.

بازار فارکس می تواند بسیار سریع حرکت می کند در واقع. در یک ماده از ثانیه شما می توانید یا از دست دادن هزاران نفر اگر نه کنترل ضرر و زیان خود را به درستی. برای مبتدیان بهتر است به منظور محدود کردن ضرر و زیان خود را به 8 پیپ ‘ حداقل از دست دادن توقف مشهور ترین کارگزاران فارکس اجازه می دهد. در واقع این امر کمک به رفع انتهایی دست دادن به 15 پیپ و اگر یکی را به جای یک خطر در همه.

معامله در بازار فارکس است همه چیز در مورد سیگنال های معاملاتی و اخبار. معامله گران بازار فارکس منتظر سیگنال های خاصی به فرم نمودار و زمانی که آنها تایید خود را حدس می زنم آنها را به یک موقعیت. داشتن خودکار در بازار فارکس سیستم های بسیار مانند تجارت دستی اما این شامل کد برنامه نویسی است که به طور خودکار سفارش که برخی تشکل در نمودار رخ می دهد.

معامله گران راه اندازی حساب های تجاری و تنظیم سیستم های فارکس به پا زدن و به طور خودکار خرید (یا فروش) یک ارز با توجه به تشکل های نمودار. این اسکریپت به طور خودکار تمام معاملات زمانی که شرایط خاصی را برآورده و اگر اسکریپت خوبی همراه مناسب سعی و آزمایش استراتژی های سود می تواند ارزشمند باشد.

اما نه هر کس می داند یا می داند که چگونه به اسکریپت. این به این معنی است که آنها نمی توانند خود را ایجاد کنید فارکس خودکار برنامه اما باید به تکیه بر شخص دیگری این کار را برای آنها.

وجود دارد برنامه نویسان که فروش آماده به استفاده از فارکس سیستم های خودکار و اگر یک معامله گر فارکس می توانید لحن خوب این اسکریپت را با توجه به استراتژی های خود را, آنها می توانند مقدار زیادی از پول در بازار ارز.

[ad_2]