فارکس: سرمایه گذاری با PAMMs

[ad_1]

تعریف PAMM

اجازه می دهد تا برای اولین بار تعریف PAMM است: این غرفه برای تخصیص درصد مدیریت ماژول. به زبان ساده یک پول مدیر موفق یک استخر از پول است. استخر تشکیل شده است (معمولا) سرمایه گذاران متعدد که هر کدام یک سهم یا درصد از استخر. زمانی که پول manager باز می شود یک موقعیت به موقعیت است که گسترش در سراسر همه از سرمایه گذاران حساب به عنوان معادل درصد از سهم خود را در استخر.

برای مثال اگر من $10,000 و پول استخر تشکیل شده است از $100,000, که بدان معنی است که من در صد 10,000 $ / $100,000 = 0.1 × 100 ( به درصد) = 10%. پس سهم من از استخر 10 درصد است. در حال حاضر اگر پول manager باز می شود 1 لات استاندارد موقعیت در بازار و حساب من را مجبور به باز کردن 10% از 1 لات استاندارد معادل 0.1 لات استاندارد و موقعیت.

چرا باید یک حساب PAMM?

هستند افرادی که پول برای سرمایه گذاری, اما آنها فقط لازم نیست که وقت و تخصص و یا صبر و شکیبایی به تجارت بازارهای خود را به طوری که آنها ترجیح می دهند پول خود را به شخص دیگری که دارای این مهارت ها می کند و این برای زندگی است. پول خود را به طور خودکار رشد (با فرض اینکه یک معامله گر خوب است و کنترل آن) بیش از اگر آن را در یک بانک و شما هنوز هم باید کنترل کامل بر روی حساب کاربری خود شوید. شما تصمیم می گیرید که به سرمایه گذاری و زمانی که برای متوقف کردن. تاجر هرگز دسترسی به پول خود را و بسیاری از کارگزاران نیز ارائه محافظ متوقف می شود که چگونه به خلاص شدن از خطر ابتلا به حساب تخریب.

مزایای سرمایه گذاری در یک PAMM

1. شما نمی نیاز به هر گونه فارکس مهارت به پول همه شما نیاز به انجام است که برای اتصال به حساب خود را به PAMM و بقیه به طور خودکار انجام می شود.

2. شما می توانید نگه داشتن شغل روزانه خود را و یا کسب و کار و پول را از منابع درآمد. پول رشد خواهد کرد در حالی که سرمایه گذاری در PAMM.

3. شما باید کنترل کامل بیش از آنچه اتفاق می افتد را به حساب خود را و شما می تواند به توقف سرمایه گذاری و برداشت پول تقریبا بلافاصله. اگر معامله گران از دست می دهد مقدار X از پیپ یا Y% از سرمایه شما به سادگی متوقف کردن تجارت است.

4. هیچ کس را لمس می تواند پول خود را بر خلاف برخی از پول مدیریت خدمات است که شما نیاز به واریز پول به سیستم خود را. با PAMM شما تنها کسی هستید که لمس پول است.

5. معامله گران حرفه ای شارژ معمولا 20 درصد از عملکرد و حتی با چنین کمیسیون مدیریت آنها را به پول بیشتر از شما در همان دوره از زمان است.

6. آنها تجارت در تمام طول روز طولانی به این دلیل که آنها حرفه ای هستند در حالی که شما می توانید تجارت تنها پس از کار بسیاری از بار.

7. با یک مقدار خوبی از سرمایه, شما می توانید انتظار به اندازه کافی به شما پرداخت یک دوم حقوق و دستمزد.

معایب سرمایه گذاری در یک PAMM

PAMMS بزرگ هستند اما نیز وجود دارد برخی از معایب شما نیاز به تام در نظر بگیرید زمانی که سرمایه گذاری پول خود را با آنها. نه همه چیز در حال گل رز وجود دارد برخی از خوشه ها در جاده ها و همچنین:

1. شما نمی دانید که در سمت دیگر خط بنابراین شما اعتماد کسی که شما نمی دانید که خود را سخت به دست آورده پول نقد. مطمئن شوید که شما خواندن مشخصات به دقت در مورد آنچه که او اهداف تجاری هستند و چگونه او مدیریت پول است. نه برای PAMMs که یک ماه و در حال حاضر ساخت 120% در ماه است. این PAMMS به ندرت آن را به ماه دوم.

2. اگر PAMM ندارد شش ماه گذشته عملکرد و یا بیشتر به شما اعتماد پول خود را به یک بسیار بالا مخاطره آمیز سیستم است که می تواند از دست دادن تمام سرمایه خود را اگر شما مراقب باشید به برداشت پول در زمان است. PAMM تجارت می کند باید از خطرات به خصوص برای سرمایه گذاران به دنبال ایجاد بیش از 5-10 درصد در ماه است.

3. وجود دارد هیچ راهی برای دانستن زمانی که معامله گران خود را تغییر, روش های تجاری از خوب به بد و بنابراین شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما می توانید شروع به از دست دادن پول است.

PAMMs مناسب برای معامله گران که نه چندان ماهر مانند حرفه ای و یا آنها فقط وقت ندارد یا صبر برای تجارت است. PAMMs بسیار امن و شفاف این روز است. بر خلاف آنچه که شما می توانید به عنوان خوانده شده در برخی از فروم بررسی PAMMs نمی تواند سرقت پول از حساب های PAMM معامله گران دارای مجوز به تجارت پول فقط و هرگز نمی تواند لمس و یا آن را برداشت.

[ad_2]