فارکس بازرگانی آینده

[ad_1]

سود از فارکس بیش از ارز معاملات آتی قابل توجهی هستند. تفاوت بین این دو ابزار طیف وسیعی از حقیقت به دنبال واقعیت مانند تاریخچه هر یک از آنها هدف بینندگان و اهمیت خود را در مدرن بازار فارکس به بتن بیشتر مسائل از جمله معاملات هزینه های حاشیه ضرورت دسترسی به نقدینگی سهولت استفاده و ویژگی های آموزشی و پشتیبانی قابل حصول توسط منابع از هر یک از خدمات. این تفاوت را ترسیم زیر:

حجم بیشتر = بهبود نقدینگی. روزانه پول های آتی حجم در آموزش مداوم است و در حال حاضر بالاتر از 2% از حجم دیده می شود هر روز در بازار فارکس. بی نظیر نقدینگی یکی از مزایای بسیاری است که بازار فارکس کلاچ بیشتر آتی ارز. حقیقت گفت: این اخبار قدیمی است. هر گونه پول حرفه ای می تواند به شما بگوید که پول نقد بوده است شاه پس از سپیده دم از مدرن بازار ارز در اوایل دهه 1970. این اخبار واقعی است که فردی به نمایندگی از هر فارکس مشخصات خطر در حال حاضر باید حق کامل برای استفاده از فرصت های ارائه شده در بازار فارکس.

بازار فارکس را تنگ تر پیشنهاد به ارائه را افزایش می دهد از آینده نرخ ارز در بازار. با معکوس کردن معاملات آتی هزینه برای ارزیابی آن به پول نقد شما می توانید به میل خود ببینید که در USD/CHF مثال بیش معکوس آتی قیمت فروش .5894 – .5897 نتایج در یک ارز قیمت 1.6958 – 1.6966, 8 پیپ در مقابل 5 پیپ افزایش در دسترس در بازار فارکس بازار ارز.

بازار فارکس ارائه بالاتر استفاده و پایین حاشیه شارژ از کسانی که در معاملات آتی ارز. هنگامی که معاملات آتی ارز, خریداران باید یک حاشیه اتهام “روز” خرید و فروش و دیگری برای “یک شبه” شرایط. این فارکس حاشیه نرخ می تواند متفاوت باشد بسته به نوع کسب و کار اندازه. هنگامی که معاملات نقدی بازار شما باید ورود به همان حاشیه نرخ روز و شب. قطعا تجارت در حاشیه بزرگ به همان اندازه خود fx سود و زیان خود است.

بازار فارکس با استفاده از به راحتی قابل درک و در سراسر جهان با استفاده از شرایط و هزینه نقل قول. آینده نرخ ارز به نقل از وارونه از ارزش پول نقد است. برای مثال اگر قیمت نقدی برای USD/CHF است 1.7100/1.7105 آینده مربوط است .5894/ .5897; یک روش به دنبال تنها در محدوده معاملات آتی.

آتی ارز اتهامات اضافه شده مشکل با پیش فارکس قسمت که طول می کشد را به حساب یک عامل زمان نرخ بهره و بهره نابرابری flanked توسط ارزهای مختلف است. بازار فارکس نیاز به هیچ گونه تغییرات ریاضی دستکاری یا فکر برای نرخ بهره عامل آتی توافق نامه.

فارکس معاملات انجام شده از طریق FOREX.com در حال شارژ رایگان****. آتی ارز باید بار اضافی از تجارت کمیسیون تجارت هزینه و اجر هزینه.

[ad_2]