طراحی دیجیتال پد – پیدا کردن یک حق برای شما

[ad_1]

یکی از چیزهایی که در مورد طراحی گرافیک امروزه این است که ما می تواند کوتاه شدن مراحل طراحی از مفهوم آن در ذهن به اجرای این طرح با استفاده از کامپیوتر است. مزیت بزرگ است که طراحی دیجیتال پد برای ارائه به کاربران خود این قابلیت و همچنین راحتی آن را به ارمغان می آورد به طراح. این به خصوص یک نعمت غیر مترقبه برای تصویرگران امروز در جهان به سرعت گام.

طراحی دیجیتال پد شبیه به سلف خود قلم و کاغذ است. طراحی شده به عنوان یک قرص با یک قلم حساس به فشار توابع آن بسیار شبیه به یک ماوس و هدفمند تر به برنامه ها با قابلیت های نقشه کشی و طراحی گرافیک توابع. کامپیوتر و نقشه کشی قرص نیز استفاده می شود برای دیگر توابع گذشته از ایجاد تصاویر و ایجاد طرح های گرافیکی. در شرایط دیگر آنها برای استفاده از معماری در ایجاد ویژگی های نقاشی و یا طراحی به کمک کامپیوتر یا CAD نقشه برای نشان دادن بعدی وقتی که می آید به ساختمان ها و اشیاء دیگر.

وقتی که می آید به پیدا کردن حق دیجیتال پد نقاشی یا گرافیک تبلت به عنوان آنها اغلب به نام شما نیاز به انجام کمی تحقیق در پیدا کردن یکی که مناسب نیازهای شما. وجود دارد قرص های مختلف برای استفاده های مختلف و همه آنها را می توان مورد استفاده جهانی و یا به طور خاص اگر شما نیاز به آنها را. برخی حتی برای مارک های که آنها می دانند و اعتماد به بهترین. مطمئن شوید که شما راحت با قلم و لوح چرا که اگر شما جدی طراح شما خواهد شد هزینه های زیادی از زمان با آن است.

یکی از راه های تست که در میان طراحی دیجیتال پد هستند بهترین راه حل برای شما مناسب محل به در نظر گرفتن اندازه قرص است که شما می خواهید. به یاد داشته باشید, بزرگتر, قرص, و قیمت بالاتر. اکثر طراحان گرافیک و تصویرگران ترجیح می دهم به استفاده از یک بزرگتر قرص. اگر شما در خرید یک کارت گرافیک تبلت بهتر است که شما با شروع از آنهایی که شایع است که حدود 4″ x 5″ یا 6″ x 8″ انواع. مطمئن شوید برای بررسی از ابعاد منطقه ای که در آن شما در حال رفتن به جای قرص از آنجا که شما متوجه خواهد شد به زودی به اندازه کافی است که یک تبلت می توانید با اشغال مقدار زیادی از فضای.

گرافیک خود را, قرص, و می آید با یک فشار حساس به قلم. که با توجه به خود را, قرص, و همچنین زمانی را برای بازرسی قلم و ببینید اگر شما راحت با آن است. برخی از قلم آمده با یک باتری است که می توانید آن سنگین است. برخی از قلم یک طناب اتصال اینترنت آنها را به پد در حالی که برخی ندارند. پیدا کردن راست قلم مهم است زیرا شما نمی خواهید آن را به دست و پا گیر هنگامی که شما در نهایت نقشه کشی و شما زحمت بیشتر از زمان.

طراحی دیجیتال پد ابزار موثر برای تولد ایده هایی که در ذهن دارید به خصوص اگر شما یک هنرمند به دلیل شما می توانید بلافاصله ترجمه آنچه شما باید در ذهن به کامپیوتر. این نتیجه باعث کوتاه شدن فرایند طراحی و حذف مراحل غیر ضروری را به زندگی خود را خلاق تصویر.

[ad_2]