ضروری رویداد عکاسی, نرم افزار

[ad_1]

وجود دارد هیچ چیز مانند قطعی قطعه ای از رویداد نرم افزار عکاسی عکاسان رویداد با استفاده از آنچه آنها را مناسب و بهترین انتخاب به عنوان فردی که سبک عکاسی خود را پس فقط به آنچه در حال عکاسان رویداد با استفاده از ؟

بیان دیجیتال

بدون شک تنها نرم افزاری که برای PC طراحی شده از زمین تا با توجه به کار عکاسان رویداد است بیان دیجیتال است که می آید در تعدادی از نسخه های 2 که هسته و نسخه های نرم افزار. هسته یک نسخه مستقل است که اجازه می دهد تا استفاده از Chroma-Key (Green Screen), قالب برای آرم پوشش مناسب تا کامل مجله را پوشش می دهد. اساسی وجود دارد ویرایش تصویر در دسترس است و آن را به آسانی با فتوشاپ برای ویرایش پیشرفته تر.

در کسب و کار در مقابل شما می توانید طراحی چاپ بسته بندی و تعیین قیمت گذاری یک سیستم کاملا یکپارچه. یکی از مزیت های عمده ای است که در دقیقه تقریبا هر کسی می تواند آموزش داده شود از قابلیت های اساسی که آنها نیاز به دانستن برای شروع فروش خود را در رویداد عکاسی تصاویر. ممکن است به استفاده از چند مانیتور راه اندازی به موجب آن به مشتری فقط می بیند تصویر و اپراتور می توانید تمام ابزار خود را. ساخته شده در اف تی پی استفاده از پوشه ها و همچنین به عنوان ساخته شده در دوربین, اتصال اینترنت به این معنی است که شما هرگز کوتاه از یک راه برای گرفتن تصاویر به برنامه.

نزدیکترین است که شما می توانید برای این طراحی شده به طور خاص برای اپل مک است TEPS-X

Adobe Lightroom

با انتشار نسخه 3 این تبدیل شده است بسیار محبوب با تعدادی از عکاسان رویداد. ممکن است به راه اندازی یک دوم نظارت بر سیستم های مشابه به بیان دیجیتال و همچنین به عنوان توانایی برای پیکربندی چاپ و بسته بندی و طرح بندی های مختلف صفحه. در حالی که شما می توانید ایجاد یک قالب مجله شما به راحتی می توانید آن را پیکربندی برای پوشش یک شرکت آرم.

Lightroom یکی از بهترین خودکار سفید تعادل ابزار وجود دارد و اگر تیراندازی تحت شرایط دشوار مانند سرپوشیده سوارکاری تمام طول می کشد یک کلیک به سرعت مرتب کردن چیزها است. این است که در آن Lightroom نمرات بیش از بسیاری از برنامه های دیگر قدرت و دقت از آن ابزار ویرایش دوم به هیچ کدام. می خواهید یک تصویر خاص اثر, پس از آن فقط ایجاد یک یا دانلود یکی از بسیاری از در دسترس است.

وجود ابزارهای دیگر گنجانیده شده مانند واردات خودرو و توانایی به کلمه کلیدی به عنوان تصویر وارداتی همراه با توانایی برای راه اندازی انواع سطح صادرات تصویر ایده آل است که برای تامین رسانه های دیجیتال است.

به دنبال چیزی مشابه برای مک سپس نگاه دیافراگم یا Fotostation که در دسترس است برای هر دو ویندوز و مک.

Picassa

اگر شما می خواهید سادگی و شما می خواهید آن را به صورت رایگان و سپس شما فقط ممکن است تعجب در سهولت که با آن شما می توانید این قطعه از نرم افزار به گردش کار خود را. این دقیقا همان چیزی است که مورد نیاز است برای بسیاری از عکاسان رویداد و در حالی که آن را فاقد سوت و زنگ های گران قیمت پرداخت شده برای نرم افزار آن را بسیار موثر است. آیا شما نیاز به محصول و یا به سرعت تغییر به سیاه و سفید و یا افزایش کنتراست به خوبی آن را می تواند انجام دهد که با سهولت. در دسترس در هر دو ویندوز و مک نسخه.

فتوشاپ

بابا بزرگ از پردازش تصویر نیز جایگاه خود را در رویداد عکاسی. ترفند واقعی است که بدانیم چگونه به مهار قدرت به سرعت و به طور موثر برای استفاده عمومی در حالی که ترک قدرت بخار چکش برای شکستن دشوار است. کاربران فتوشاپ که همیشه با استفاده از کلیدهای میانبر برای سرعت بخشیدن به گردش کار اما پنهان است که توانایی به برنامه کلید های تابع – این مجموعه برای دسترسی سریع به توابع شما نیاز دارید و شما در راه خود را. هیچ برنامه دیگر آن را لمس می آید به بازیابی تصاویر اما امیدوارم به عنوان یک رویداد خوب عکاس این حوادث خواهد بود و چند دور بین.

Filezilla

وقتی که می آید به گرفتن تصویر به کامپیوتر و سپس filezilla یکی از شایع ترین استفاده از سرور FTP برنامه های است که اجازه می دهد تا ارتباط آسان با یک فرستنده بی سیم. به عنوان یک قطعه از نرم افزار که کار کاملا. Filezilla نیز در دسترس به عنوان یک سرویس گیرنده FTP اگر شما فقط می خواهید برای آپلود تصاویر به یک وب سایت یا سرور.

وجود دارد بسیاری از برنامه های مشابه مانند Blackmoon FTP یا Cute FTP.

Green Screen Wizard

تعدادی از برنامه های ساخته شده در Chroma Key (Green Screen) از قبیل بیان دیجیتال یا TEPS-X اما هیچ کدام از اینها به عنوان قدرتمند به عنوان یک اختصاص داده شده قطعه از نرم افزار مانند Green Screen Wizard. آن را ممکن است برای ایجاد کامل مجله قالب از جمله تعدادی از زیر گذاشته و تزیین لایه. ارسال های اخیر شامل توانایی اضافه کردن سایه های واقع گرایانه و وقایع خودکار حالت.

محترم جایگزین است FX Pro

بوت کمپ

ایده در حال اجرا نرم افزار کامپیوتر خود را در اپل مک سپس آنچه شما نیاز دارید این است که یک شبیه ساز وجود دارد و احتمالا هیچ چیز ساده تر از با استفاده از بوت کمپ که شامل نسخه های جدید از اپل و سیستم عامل مکینتاش.

باید یک سیستم عامل MAC OS سپس نگاه تشابه

نسیم سیستم

نه تنها یک قطعه از نرم افزار است اما مجموعه ای از برنامه های نوشته شده توسط Chris نسیم که شامل Downloader Pro یک ابزار را قادر می سازد که یک عکاس به طور خودکار دانلود سازماندهی و تغییر نام تصاویر و داده های تصویر. وجود قطعات مختلف نرم افزار مانند DSLR نیکون کنترل و DSLR کانن کنترل (DSLR Remote Pro) که اجازه می دهد تا کنترل یک DSLR از طریق یک کامپیوتر و یا Hotfolder چاپ است که به طور خودکار چاپ هر گونه تصاویر لود شده را به پوشه انتخاب شده. اضافه کردن به این BreezeBrowser Pro که یک تصویر را مشاهده و ویرایش و مشاهده ابزار و شما باید یک مجموعه ای جامع است که می تواند در گردش است.

[ad_2]