صرفه جویی در نسکار جک Roush

[ad_1]

آن شب جمعه و لری و دانا هیکس در مورد به دیده بان شش ساعت اخبار در لیکساید خانه در پالوس وردس استیتس خارج تروی, Alabama. هیکس بود 52 ساله بازنشسته گروهبان عمده با تفنگداران دریایی در حال حاضر به عنوان یک حفاظت مامور اجرای برای ایالت آلاباما است. او وارد شده بود از نیم ساعت زودتر و او و دانا به حال صحبت در مورد رفتن به یک فیلم, اما تصمیم گرفت در برابر آن است.

اخبار تلویزیون بود فقط شروع زمانی که آنها نگاه از پنجره به بیرون و دیدم یک هواپیما پرواز کردن خط ساحلی از پالوس وردس دریاچه.

“من تعجب می کنم اگر او می داند که در مورد خطوط برق” لری گفت: همانطور که هواپیما ناگهان لرزید به توقف بدبختانه بیش و رهبری مستقیم به دریاچه. هیکس در حال حاضر در حال اجرا از درب عقب به عنوان هواپیما, آمار, آب, فریاد پشت به همسرش “911 تماس بگیرید! من قصد دارم برای دیدن اگر من می تواند کمک خلبان.”

خوشبختانه لری برادر وین را ترک کرده بودند 14-پا آلومینیوم johnboat با یک چرخش موتور الکتریکی در دریاچه در آماده سازی برای ماهیگیری باس آن روز تا به حال نشان داده نشده است. دانا ساخته شده در تماس با 911 و بیرون دوید در زمان برای دیدن لری commandeering را به johnboat به رهبری نسبت هوا-Cam بود که حدود 100 متری خارج از ساحل است.

سال قبل زمانی که هیکس شده بود مستقر در هوا دریایی سپاه ایستگاه در تمب ژاپن او صرف دو و نیم ماه کار پاره وقت در یک شدید جستجو و نجات برنامه. عمده کردم او را به این دلیل او فکر هیکس خوب خواهد بود و در آن از او عضلانی و به وزن ساختمان است. این آموزش به طور خاص به سمت کارگردانی صرفه جویی خلبانان که رفته بود پایین در آب در بال ثابت یا دوار-بال هواپیما. هیکس آموخته است که چگونه به گرفتن خلبان از هواپیما که سقوط کرده بود وارونه است. اما او همچنان در ارتباطات راه دور واحد, و هرگز این فرصت را به استفاده از آموزش های تخصصی.

موتور هوا-کم داغ بود زمانی که آن را ضربه پالوس وردس دریاچه هواپیما بود, سیگار کشیدن در آب است. بالا اکتان سوخت حمل و نقل هوایی از یک پاره مخزن سوخت شناور بر روی سطح ساخت چرب و الگوهای. پشت نیمی از هواپیما و بال شکسته بودند چسبیده از آب است. هیکس صعود از قایق بر روی بال و افسار یک خط به هواپیما به نگه داشتن قایق از شناور دور. سنگین بوی گاز حمله سوراخهای بینی خود را. بعدها بود که به گمان او در مورد خطر از هواپیما منفجر کردن.

آب تیره و هیکس تا به حال مشکل گرفتن یاطاقان های خود در زیر آب. هواپیما سقوط کرده بود در وسط زیر آب “از بیخ و بن درست” اما خوشبختانه تا به حال از دست رفته هدف قرار دادن هر گونه درختان. اولین بار, پایین, هیکس فرار از هوا و مجبور شد دوباره به سطح بدون محل خلبان. بار دوم او احساس پشت مرد را گردن زیر دست خود را. پس از سفر دیگری به سطح او نفس عمیقی کشید و فرود یک سوم زمان.

لری آموزش نظامی–تکرار تمرین که چه چیزی را تا زمانی که آن را تبدیل به طبیعت دوم–در زمان بیش از: “قرار خلبان عصاره خلبان…” هیکس احساس برای خلبان کمربند ایمنی; خوشبختانه این یکی او به رسمیت شناخته شده توسط احساس می کنم از آموزش های خود را در ارتش. او منتشر شد و کمربند و خلبان شناور به اسلحه خود را. هیکس شنا به سطح کشیدن مرد با او. خلبان تا به حال استخوان چسبیده خود را از طریق پاها و پاهای خود را تبدیل شد راه اشتباه است.

مرد بود و خونریزی از طریق بینی و دهان و دیگر تنفس. او غرق شدند. تروی پلیس وارد شده بود در دریاچه بانک در حال حاضر. لری فریاد زد به افسران”او نفس نمی کشد” و او شنیده ام یک افسر پلیس می گویند به یکی دیگر از “او مرده است.”

هیکس بريدن انسان در برابر جناح که چسبیده بود بالاتر از آب قرار داده و اصلاح Heimlich maneuver خود را در زیر دنده ها و کشیده تا برای به دست آوردن آب از ریه ها و سپس شروع به اصلاح CPR. بی اثر شکل سرفه کردن آب و خون و سپس در پنجم نفس شروع به نفس کشیدن. “من به او تنفس دوباره” هیکس فریاد زد به واحد امداد و نجات در ساحل.

هیکس گریبانگیر بال هواپیما با دست چپ خود دروغ گفتن در بازگشت خود را در حمایت از خلبان در قفسه سینه خود را با دست راست خود را به نگه داشتن سر خود را بالای آب. او احساس سوزش از سوخت حمل و نقل هوایی که رو به وخامت گذاشت تا او در درد بزرگ است. او بعد به لایه بالا از پوست سوخته بودند ،

این واحد امداد و نجات بیرون آورده اضافی قایق قرار داده و خلبان در backboard و شناور او را به ساحل. لری سعی کردم به دنبال چهار نفر از اعضای تیم امداد و نجات به عنوان آنها راه می رفت از دریاچه اما پاهای خود راه داد. او و خلبان منتقل شدند به تروی بیمارستان.

در حالی که هیکس بود که برای درمان بنزین می سوزد و در قسمت بالای بدن او شنیده هلیکوپتر رسیدن به ترابری خلبان به دانشگاه آلاباما مرکز پزشکی در بیرمنگام. پس از ضد عفونی دوش هیکس منتشر شد.

کلمه بود و تقریبا بلافاصله که نور در هواپیما سقوط کرده بود, سرنشین توسط افراد مشهور, جک Roush نسکار و وینستون جام حذفی مالک خودرو از سال 1988. هواپیما هواخواه دوستان از Roush مرتب کرده بود برای او را به پرواز در هوا-Cam تخصصی هواپیما ساخته شده است به طور خاص برای عکاسی را به عنوان هدیه تولد.

Roush در ابتدا قرار بر یک ماسک با یک ضربه تیم کار بر روی او. او استنشاق آب و بنزین و دچار بسته-آسیب به سر, شکستگی دنده یک سقوط ریه ترکیب شکستگی به او چپ پا و مچ پا شکسته. او به یاد داشته باشید هر چیزی که از زمان حادثه تا زمانی که او از خواب بیدار در بیمارستان که آخر هفته.

شگفت آور به اندازه کافی شش روز پس از حادثه Roush شد در حال اجرا کسب و کار خود را با تلفن از بیمارستان. یکشنبه, او تا به حال مرتب برای لری و دانا به پرواز با جت خصوصی به بیرمنگام آلاباما به او مراجعه کنید.

شش هفته بعد Roush سرنشین یک هواپیما از خود میشیگان خانه و hobbled در اطراف بر روی عصا در دوور بین المللی جاده سریع السیر در دوور دلاور نظارت خود را به چهار ماشین وینستون جام تیم. لری و دانا بودند توسط سمت خود را.

لری هیکس هیچ شکی نیست که یک قدرت بالاتر در کار بود در جک Roush باور نکردنی نجات. اگر هوا-Cam برخورد کرده بود بالا تنش خطوط برق به جای پشتیبانی از سیم آن را به عنوان هواپیما رفته اند را در شعله های آتش. اگر آن را به حال سقوط بر روی زمین و یا ضربه زدن یک درخت در زیر آب بیخ زمینه که در آن فرود آمد Roush شده اند که بلافاصله کشته شدند. اگر لری و دانا رفته بود به یک فیلم که شب به عنوان آنها مورد بحث بود و یا به سادگی در بخش دیگری از آنها نمی خواهد که دیده می شود این هواپیما به پایین و جک Roush فوت کرده اند. اگر Wayne هیکس به حال سمت چپ johnboat آماده برای رفتن وجود دارد که هیچ نجات.

اما شگفت انگیز ترین از همه هیکس یکی از درصد کمی از مردم با دانش تخصصی لازم برای نجات یک خلبان در وارونه هواپیما از قبر آبکی. و یک چیز دیگر لازم بود برای نجات جک زندگی است که هیکس است که مرد عمل که دریغ نکنید برای قرار دادن خود در معرض خطر به نجات یک غریبه زندگی است.

خاتمه

لری هیکس به رسمیت شناخته شد با افتخارات بسیاری به عنوان یک نتیجه از نجات قهرمانانه از جک Roush از جمله دریایی سپاه مدال قهرمانی این جایزه کارنگی برای قهرمانی از بنیاد کارنگی ، Kiwanis International Robert P. Connally مدال قهرمانی و جامعه از فرزندان انقلاب آمریکا مدال برای شجاعت. داستان نجات ظاهر شد و در مجله مردمو لری و جک بودند بر روی جلد نسکار مصور.

لری نمایشگاه افتخار بزرگی است که او زندگی می کردند تا به ایالات متحده سپاه تفنگداران دریایی کد خدمت به کشور خود را با افتخار و شجاعت و تعهد با خدمت خالصانه.

[ad_2]