شنا با کوسه ها را همه را شامل تعطیلات باهاما

[ad_1]

مراقبت برای شنا با کوسه ها را همه را شامل تعطیلات باهاما? در حالی که نزد یک باله پشتی نزدیک شدن به شما را در اقیانوس به طور معمول پوست خود را خزیدن به دیدن کوسه در محیط زیست خود را در زیر امواج باعث می شود شما متوجه چگونه فوق العاده برازنده این موجودات هستند و چگونه متناسب با آنها به محیط زیست خود را. برخی از ده شیرجه اپراتورها در باهاما پیشنهاد ویژه کوسه غواصی برای بی باک (اما در واقع در هزاران غواصی وجود دارد هرگز رتبهدهی نشده است یک حمله کوسه). Unexso شیرجه اپراتورها در Grand Bahama شما را پنجاه پا به پایین شنی همراه با نگهبانان مسلح. غواصان خط زانو را با سلاح های خود را جمع در (پس ولگرد دست شبیه ماهی آنها باید برگزار شود نزدیک به بدن). یک فیدر بیرون می آید زرهی در زنجیره پست و lumbering مانند برخی از زامبی و کوسه ها بلافاصله پاسخ. شش تا نه پا بلند کارائیب کوسه صخره شروع به چرخش فیدر انتظار برای مواد غذایی گاهی اوقات nuzzling او بی صبرانه در قفسه سینه. فیدر کاغذ برداشته و آنها را در آغوش آنها – صحنه است که در واقع نه مناقصه.

کوسه شیرجه در واکر Cay نزدیک همه را شامل استراحتگاه های ساحلی در Abaco سلیمان به شما می دهد آموزش و پرورش در sharkology همراه با شیرجه خود را. کوسه سوار بر سه باله مجموعه قرینه 120° در سراسر بدن خود را. کوسه ها دندان بر روی یک نوار نقاله: جدید دندان رول به عنوان آنهایی که قدیمی شکسته شدن. کوسه’ رحم کیسه حاوی صدها تخم مرغ که بسیاری از توسعه نیست بنابراین کسانی که نمی خورند توسعه نیافته تخم مرغ در حالی که هنوز در رحم مادر است. علاوه بر این کوسه ها هوشمند هستند, نشان دادن مهارت های ارتباطی با سایر کوسه ها و حافظه بلند مدت (مانند به خاطر سپردن پس از شش ماه که دکمه های رنگی که باید بینی به منظور به دست آوردن مواد غذایی).

در واکر Cay غواصان فرود و سپس منجمد زندگی کردن باهم زندگی کردن در یک سطل افسار است در پایین. صدها نفر از Blacktip پرستار و کارائیب کوسه صخره کروز در. غواصان در حال هشدار داد به باقی می ماند در خارج از منطقه از رقابت (در عرض 15 فوت از غذا) اما بی باک رایگان برای شنا در میان کوسه ها در جاهای دیگر و حتی دست زدن به آنها (کوسه ها به نظر نمی رسد به ذهن هر چند نکته در مورد تکان دادن دست شبیه ماهی در اینجا اعمال می شود و همچنین). در ارزان همه را شامل شیرجه که من شاهد فیدر بود به کوسه ماهی و بازی با آنها را زمانی که یکی از کوسه زدم ماسک خود را خاموش. او به سرعت با قرار دادن لوله تغذیه پایین و پر ماسک خود را با هوا و جنوبی نوعی ماهی پهن برقی را برداشت و این فرصت را به استفاده از آن عظیم قدرت مکش چو به پایین در لوله تغذیه.

ناگهان یک دیوانگی باله در مورد فیدر که با این وجود موفق به بازگرداندن آرامش. سپس یکی از بزرگتر کوسه چپ اصلی بسته و مستقیما به من. آن را نقل مکان کرد و با تنبل القائات در بدن خود را معلق در هوا مانند یک هنر و صنعت فضا فوق العاده برازنده به عنوان من سعی کردم برای پنهان کردن زنگ. در حرکت آهسته هشت پای کوسه گذشت در عرض چند اینچ از سر من تیز پوزه شیطانی لبخند باله های سینه ای – و سپس به من بسیار زیاد امدادی به آرامی تعویض دم. این که چگونه من آموخته است که پوست می تواند خزیدن در زیر آب نیز هست.

[ad_2]