شانس دریافت بک لینک طبیعی بسیار کم است

مشکل دقیقا اینجاست که ما هنوز تصور میکنیم گوگل یک ربات احمق و نادان است. حالا الگوریتمهای گوگل خیلی پیشرفتهتر شده اما هنوز هم بکلینکها بیشترین تاثیر را در رتبهبندی دارند. گوگل در ابتدا معیارهای سادهای برای رتبهبندی وبسایتها داشت اما وقتی رقابت جدی شد رفت دنبال شاخصهایی بهتر مثل چی؟ گوگل در رتبهبندی نتایج بیش از ۲۰۰ فاکتور را در نظر میگیرد. درباره دو نوع جدید لینکها هنوز نتایج معتبری به دست نیامده است. اگر رپورتاژ آگهی به خوبی نوشته شود، میتواند یک تبلیغ عالی برای کسبوکار شما باشد و مهمتر از آن روی سئوی وبسایت تاثیر بگذارد. در این مطلب به معرفی 50 روش ساخت بک لینک پرداخته تا شما بتوانید از طریق آنها به بک لینک سازی برای سایت خود یا مشتریانتان بپردازید. 3. هزینه ای که برای رپورتاژ پرداخت میکنید، نیاز به تمدید ندارد. همانند بیت لی این سرویس هم برای کوتاه کردن لینک ها هزینه ای دریافت نمی کند. ما برای انجام این کار کمترین تعرفه را دریافت کرده، و پروژه ای با کیفیت عالی انجام می دهیم. دقت کنید که تاریخ این آزمایش برای سال 2012 است! در ادامه از آنها درخواست کنید که لینک پست خود را در صفحه دانشگاهی خود قرار داده یا از استادان و همکلاسی های خود بخواهند که آن را در سایت خود قرار دهد.

سایت های دانشگاهی (EDU) : سایت های دانشگاهی جهان که از پسوند (EDU) بودن آنها مشخص است، این پسوند از سایت ها فقط مختص دانشگاه ها و مراکز آموزشی است. توجه به این نکته مهم است که نتیجه خالص هر یک از این فعالیت ها ایجاد نوعی مراجعه به سایت شما از جای دیگر وب است – این ارجاع به پیوند ، ذکر نام تجاری یا وب سایت شما یا موارد دیگر است. هم چنین با توجه به تکرار آن در تمام صفحات در بخش سایدبار سایت به صورت مستقیم ترافیک هدفمندی را به سایت مزبان هدایت می کند. همچنین می توانید در همین صفحه تمام سوالات و پیشنهادات خود را با ما مطرح کنید. تمام بررسیهای که روی فاکتورهای تاثیرگذار در سئو انجام شده نشان میدهد هنوز هم بکلینک قوی بیشترین تاثیر را در بهبود رتبه وبسایتها دارد. نیز بحث شد. در بخش چهارم در مورد سئو خارجی و نقش آن در بهبود رتبه سایت و افزایش مخاطبان به علاوه پارامترهای موثر در سئو خارجی نیز صحبت کردیم، و در بخش پنجم در مورد تاثیر هاست و سرورهای داخلی و خارجی و نقش آن در رتبه بندی گوگل توضیح داده شد و در آخر فرق بین سئو داخلی و خارجی را در چند خط ذکر کردیم.

گوگل از این ضمانت به عنوان گواهیِ اعتبار سایت استفاده میکند. همونطور که از اسمش پیداست شامل اقداماتی میشه که ما برای داخل سایت مون استفاده میکنیم یعنی تمامی کارهایی که برای سئو برای داخل سایتمون انجام میدیم و توی این اقدامات ما باید تمامی الگوریتم ها رو رعایت کنیم تا بتونیم سایت بهینه و خوبی رو داشته باشیم. علی رغم اینکه از الگوریتمهای گوگل هیچ اطلاعاتی در دست نیست، تحقیقات روی معیارهای رتبهدهی نشان میدهد که بیش از ۵۰٪ معیارهای رتبهدهی به موارد مربوط به سئو خارجی سایت برمیگردند. منظور از بک لینک خوب یعنی بیشترین تاثیر را در سئو و بهبود رتبه داشته باشد و اگر هم توانست کاربرانی را از این طریق به وبسایت بیاورد که چه بهتر! 2. شهرت، اعتبار، اقتدار و قابل اعتماد بودن وبسایت را نشان میدهد. پس راه چاره این است که موضوعاتی که هنوز در ویکیپیا صفحه ندارند را پیدا کنید، بعد محتوایی دست اول و قابل استناد در وبسایت خود منتشر کنید. هر چه تعداد بکلینکها به یک صفحه یا یک وبسایت بیشتر باشد، احتمال اسپم تشخیص داده شدن توسط گوگل هم بیشتر میشود.

محتوای با کیفیت، مفید و مخاطبپسند به تنهایی یک برگ برنده در مقابل گوگل است. برای گرفتن بکلینک هم باید مطمئن شوید محتوای صفحههایی که میخواهید هدف بگیرید مطلوب باشد. اطمینان داشتن از سایت هایی که میخواهید بک لینک بگیرید. پکیج هایی که در حال حاضر در آی آر سوشال جهت اجرای لینک سازی PBN ارائه می شوند دوره آزمون و خطای خود را پشت سر گذاشته اند و همین متدها بر روی بسیاری از صفحات سایت خودمان نیز اجرا شده اند و تاثیرات مثبت آن باعث گردیده است که اقدام به ارائه این خدمات به شما کاربران گرامی نمائیم تا شما نیز جایگاه های برتر گوگل را از آن خود نمائید. لینک های شبکه ای هنوز هم کار میکنند ، اما آنچه که اهمیت دارند ویژگی هایی مثل کیفیت و قدرت دامنه است ، ممکن است حتی شخصی محتوای PBN را به روز کند اما باز هم 98 درصد لینک های PBN دسته دوم و نامرغوب هستند و بیشتر به آسیب رساندن به سایت میل دارند ، بنابراین استفاده ازآنها توصیه نمیشود. برای اطلاع از سرفصلهای دوره به این صفحه بروید. هرچه صفحه فالوور بیشتری داشته و فعالتر باشد امکان این که از طرف گوگل به عنوان یک بکلینک قوی شناسایی شود بیشتر میشود.