سیستم های معاملاتی فارکس – خوب بد و زشت

[ad_1]

چرا شما نیاز به Forex trading systems و استراتژی.

یادگیری چگونه به تجارت سودآوری نیاز به شما برای یادگیری و استاد چند سیستم های معاملاتی فارکس. کلید تجارت در حال تبدیل شدن به یک استاد از چند استراتژی های معاملاتی نمی جک از همه است. فارکس سیستم های تجاری مهم هستند به عنوان آنها شما را با ساختار یک مجموعه ای از قوانین و برنامه ریزی به دنبال دارد. این مقاله مورد بحث برخی از انواع مختلف فارکس استراتژی های معاملاتی که در حال حاضر در بازار فارکس و آموزش به شما چگونه به شناسایی آنچه باعث می شود بهترین فارکس سیستم تجاری.

شاخص محور سیستم های تجاری.

رویکرد با احتیاط شدید شاخص محور استراتژی اغلب طراحی شده توسط کسی که متوجه است که این مجموعه در حال حاضر در حال حاضر. مشکل این است که فقط این کار برای این که حال و اغلب بسیار کمی تجزیه و تحلیل انجام شده است برای درک طول عمر این سیستم تجارت در بازار فارکس.

بزرگترین مسئله با شاخص های مبتنی بر سیستم های معاملاتی فارکس است که در آن با استفاده از شاخص برای تولید یک سیگنال معاملاتی به عنوان مخالف به قیمت خالص عمل است. شاخص ها عقب مانده و در نتیجه تمایل به فقیر و دیر سیگنال از خالص قیمت عمل است که اطلاعات به روز شده در نمودار.

اما از آنجا که این سیستم معاملاتی اغلب به نظر می رسد هیجان انگیز و سکسی’ در نمودار بسیاری از معامله گران تازه کار پیدا کردن این استراتژی معاملاتی بیش از حد وسوسه انگیز است.

برخی از گورو آخرین فلش در تابه استراتژی تجاری.

یک سیستم معاملاتی است که می آید با تضمین قول می دهم که شما ‘هرگز از دست دادن دوباره خواهد شد و کامپیوتر خود را تبدیل به یک خودکار ماشین پول نقد’; متاسفانه پر شده است از این پس به نام “گورو” و خود را میلیونر ساخت سیستم های معاملاتی فارکس. معامله گران با تجربه می دانم که از دست دادن معاملات است که بخشی از بازی شما همیشه بازنده و برنده را شما باید آماده به را از دست می دهد. معامله گران حرفه ای درک هیچ استراتژی معامله در بازار فارکس است که همیشه تضمین شده است اما با نتایج معاملات و بازگشت آزمایش ارقام عملکرد آنها تمرکز بر تصویر کلی از موفقیت است. بهترین راه برای جلوگیری از سقوط قربانی این کلاهبرداری ها که پیدا کردن یک آموزش فارکس شرکت را به اثبات استراتژی های خود را زندگی می کنند نتایج تجاری. این راه شما را درک واقع بینانه و صادقانه عملکرد استراتژی های خود را.

سیستم های تجاری که در واقع کار…

هارمونیک الگوهای تجاری.

Harmonic trading هنر شناخت خاص الگوهای قیمت در خط فیبوناچی پسوند و برگشت به محاسبه نقاط عطف در بازارهای مالی است. اشتباه نشده است ؟ Harmonic trading پیچیده است و نیاز به مقدار زیادی از زمان و تمرین به استاد و در عین حال از آن می تواند یکی از بهترین سیستم های تجاری به دلیل آن را ارائه می دهد پاداش بالا در مقابل خطر نسبت و آن را بسیار متنوع است. می توان آن را معامله شده در هر بازار در هر بازه زمانی.

اگر شما فقط شروع کردن یادگیری چگونه برای تجارت خود را در بازار اولیه تمرکز باید بر روی هارمونیک الگوهای تجاری به عنوان آنها را به یک مقدار زیادی از زمان و تمرکز به درک. با این حال بیشتر معامله گران با تجربه به دنبال برای یک سیستم تجاری برای اضافه کردن زیر کمربند خود را harmonic trading است که ارزش یک نگاه.

مدرسه قدیمی تحلیل تکنیکال استراتژی معاملاتی.

خاص این سیستم تجاری است که به خوبی شناخته شده و معامله شده در طول فارکس جامعه برای سال های بسیاری است. ویژگی های تجزیه و تحلیل شامل; صعودی مثلث تحکیم جوش به علاوه سر و شانه الگوهای پرچم الگوهای به نام چند. سود در یادگیری این سیستم های تجاری است که کار می کنند و آنها از چند دهه از داده ها را به آن را اثبات کند.

حرکت نزولی به این سیستم های جدیدتر بسیاری از معامله گران پیدا کردن این رویکرد به معاملات کسل کننده و درک آن به عنوان قدیمی از مد افتاده. آن را فاقد زرق و برق و هیجان از شاخص محور سیستم. آن را شلوغ و پر زرق و برق و متاسفانه تازه وارد معامله گران اغلب اشتباه پیچیدگی به عنوان نشانه ای از عملکرد بهتر و بالاتر احتمال. اما, دلیل, مدرسه تجزیه و تحلیل فنی است که هنوز هم در اطراف است به دلیل آن کار می کند و مقدار زیادی از تجربه سود معامله گران استفاده از آن را در تجارت خود را سبک. دیگر فاقد هیجان, مدرسه قدیمی, ویژگی های تجزیه و تحلیل سیستم های تجاری تمایل به پایین تر میزان موفقیت آن تعداد زیادی از مردم مایل و یا قادر به مقابله با. کاهش میزان موفقیت آن معنا معاملات برنده به طور معمول بسیار بزرگ است که باعث می شود سیستم سود و ارزش یادگیری به عنوان آن را به شما می دهد یک پایه محکم در آموزش بازار فارکس.

قیمت عمل استراتژی های معاملاتی.

در حال حاضر آنچه شما شده اند در انتظار برای من فاش کردن بهترین معامله در بازار فارکس سیستم شما می توانند یاد بگیرند که قیمت عمل است. قیمت عمل تجاری است که خواندن خام قیمت در یک نمودار. قیمت به روز ترین اطلاعات در نمودار بنابراین آن را به شما بیشتر در حال حاضر وضعیت در هنگام خواندن نمودار. قیمت عمل به عنوان یک سیستم تجارت در بازار فارکس است که یک روش فوق العاده ساده است که موثر و کاربردی به عنوان آن را با این نسخهها کار در هر دو روند و در محدوده بازار و در برابر روند. آموزش قیمت اقدام می تواند ساده خود را در بازار فارکس و به طور چشمگیری بهبود نتایج خود را. با قیمت یک تاجر به تجارت هر بازار در هر بازه زمانی که قیمت عمل تنظیم موثر در تمام شرایط بازار است.

قیمت سیستم های تجاری برای یادگیری:

1. نوار پین راه اندازی.

نوار پین قیمت عمل استراتژی معامله در بازار فارکس اصلاحی سیستم. این طراحی شده است برای تجارت tops و پایین بازار و همچنین می تواند در روند ادامه با نرخهای خرید در روند صعودی و فروش قله در روندهای نزولی.

2. در داخل نوار راه اندازی

در داخل میله استفاده می شود می تواند بسیار موثر هنگامی که معامله در بازار فارکس. آنها در درجه اول استفاده می شود زمانی که تجارت قوی روند بازار به عنوان یک روند ادامه استراتژی است.

3. شمعی نوار راه اندازی

شمعی میله بزرگ برای روند معکوس. آنها نادر اما بسیار قوی, قیمت عمل برگشت سیگنال. می تواند مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که معامله در روند, اما به طور معمول در بر داشت در پایان از روند معکوس.

4. Fakey راه اندازی

این fakey راه اندازی یک روند مبتنی بر رویکرد تجاری است که برای یک غیرواقعی داخل نوار سازند. این تنظیمات معمولا می توان در سطوح حمایت و مقاومت بسیار شبیه به نوار پین راه اندازی. Fakey هستند استفاده می شود به خرید افت در روند رو به بالا و فروش قله در روند نزولی.

قیمت سیستم های تجاری… اولین گام خود را.

نه ضعف تمرکز بر چند قیمت عمل استراتژی های معاملاتی تنها. تجارت این تنظیم بر روی چند جفت ارز. رشد اعتماد به نفس خود را. تبدیل شدن به راحتی با شناسایی نمیشود و واقعا درک چگونه برای ورود به تجارت گام به گام. شروع با یک قیمت سیستم تجارت در بازار فارکس و تنها زمانی که شما کاملا راحت اضافه کردن یکی دیگر از سیستم تجاری.

نتيجهگيری.

آن را عادلانه می گویند که تا زمانی که شما چوب به چیزی شبیه به قیمت تجاری و یا مدرسه قدیمی تحلیل تکنیکال شما دور نمی تواند به اشتباه. هشدار داده می شود در مورد تمام کسانی که در شاخص های مختلف سیستم های خارج وجود دارد در انجمن و مطمئن شوید که شما خود را در بازار فارکس آموزش و پرورش از یک شرکت با معاملات زنده نتایج و معامله گران با تجربه.

یکی از بزرگترین چالش های بی تجربه معامله گران ایجاد شده است سفت و تغییر بین استراتژی های تجاری مختلف. انتخاب یک سیستم تجارت در بازار فارکس و استراتژی است که منطبق بر شخصیت خود را. آن را ممکن است یک زن و شوهر از تلاش اما هنگامی که شما پیدا کردن یکی که دوست دارید و می توانید تبدیل به تجارت سازگار آن با آن چوب.

[ad_2]