سونی هنور تعداد زیادی از آثار انحصاری خود برای پلی استیشن ۵ را معرفی نکرده است!

[ad_1]

اگرچه زمان زیادی تا ورود به نسل نهم و عرضه کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس باقی نمانده، اما همچنان اطلاعات تکمیلی از جمله قیمت این دو دستگاه مشخص و اعلام نشده است. احتمالا در جریان هستید که سونی ماه گذشته بالاخره پس از یک سکوت طولانی رویداد معرفی بازی‌های پلی‌استیشن ۵ را برگزار کرد؛ رویدادی که علاوه‌بر نمایش جذابی از بازی‌های پرطرفدار و محبوب، در اقدامی غافلگیرکننده از ظاهر کنسول آینده خود نیز پرده‌برداری کرد.

اما به‌نظر می‌رسد، داستان به همین‌جا ختم نمی‌شود؛ چراکه مایکروسافت در تاریخ پنجشنبه ۲ مرداد راس ساعت ۲۰:۳۰ شب قرار است همانند رقیب خود، رویدادی برای نمایش بازی‌های نسل بعد خود برگزار کند.

حال، اما در جدیدترین اخبار کنسول‌های بازی، تام فیلیپس، خبرنگار وبسایت خبری یوروگیمر، اخیرا اعلام کرده که اخبار و اطلاعات زیادی درمورد کنسول پلی‌استیشن ۵ طی ماه‌های آینده منتشر می‌شود. «سونی هنوز تعدادی از آثار انحصاری و Third Party خود را معرفی نکرده است. به‌نظر نگه داشتن و به تأخیر انداختن آن‌ها حرکتی بسیار هوشمندانه است.»

باتوجه به گزارش منتشر شده، سونی احتمالا ماه آینده (اوت) قسمت جدیدی از برنامه مخصوص خود یعنی State of Play را به‌منظور نمایش بازی‌های معرفی نشده، برگزار خواهد کرد.

ماه‌های پیش‌رو برای عاشقان بازی‌های ویدیویی روز‌های فراموش‌نشدنی خواهند بود؛ چراکه علاوه‌بر سونی و مایکروسافت، استودیوی یوبیسافت نیز قرار است به‌زودی رویداد دیجیتالی تحت عنوان Ubisoft Forward را برای طرفداران برگزار کند.

منبع: زومجی

[ad_2]

Source link