سرمایه گذاران خرده فروشی “یورو-پیچ?”

[ad_1]

در ثبت نام با ما بورس اوراق بهادار کمیسیون خواهد بود که برای اولین بار “خالص” ارز بازی به عنوان Rydex سرمایه گذاری است که به یورو اعتماد. اگر تایید آن را تحت تجارت نماد FXE. FXE خواهد ساخت تا به عنوان یک grantor اعتماد. ایجاد واحد را شامل 100000 سهام هر یک به نمایندگی از EUR40 مجموع EUR4 میلیون. است که ارزش هر فرد به اشتراک گذاری در 50 دلار بر اساس نرخ تبدیل یورو=$1.25.

با توجه به گزارش منتشر شده توسط ارزی صندوق گزارش “Rydex ETF نشان دهنده فقط یک گام اول و یک کودک به گام که در آن به بازار ارز. آن است که فقط یک ارز اگر چه عمده و مشخص نیست که آیا سهام در دسترس خواهد بود برای اتصال کوتاه توسط خرده فروشی سرمایه گذاران بر این باورند که یورو کاهش خواهد یافت در برابر دلار آمریکا است. ثبت نام بیانیه هیچ اشاره ای به امکان معکوس یورو ETF که رسیدگی به این موضوع است.”

که یک معامله بزرگ از سرمایه گذاران خرده فروشی تا به حال هم مشکل اتصال کوتاه ترین ETFs باید آنها بسیار تمایل. و آنچه را که هدف از داشتن FXE در نمونه کارها خود را اگر شما فقط می تواند “بلند” یا نه یکی از شرکت کنندگان? آن را نمی کند وجود دارد برای مصون سازی غیر دلار را گرانتر است ؟ خواهد شد که نمی توان سود موجود به سرمایه گذاران خرده فروشی? و یا آن را فقط صادر طوری که سرمایه گذاران نهادی می توانید بازی را در حالی که خرده فروشی است که از مطالعه خارج شدند دوباره ؟

مطمئن شوید که من می توانم شنیدن صادر کننده حمایت و ارز, همه, همان چیزی که گفت: “این یک سهام وام مشکل از خرده سرمایه گذاران شرکت کارگزاری”. راست. اما شما را پیدا خواهد کرد هر یک از این خودی کمک به خرده فروشی در تحقق این ویژگی. چرا ؟ چرا که آنها لازم نیست که یک پولی انگیزه ای برای کمک به خرده فروشی از آنجایی که آنها تنها کسب درآمد هزینه زمانی که سهام جدید صادر شده و نه از سهام در حال حاضر در گردش خون. آنها فقط مسئله ETF و راه رفتن دور. یا از AMEX در حال حاضر شروع تجارت گزینه های مختلف جدید ETFs آنها را هدایت خرده فروشی سرمایه گذاران به این بازار است که بیشتر سودآور برای آنها و ریسک برای سرمایه گذاران است.

برای اینکه عادلانه Rydex است یک شرکت است که یک رهبر در صدور “معکوس” شاخص مبتنی بر وجوه متقابل (این وجوه سود با کاهش شاخص قیمت). با توجه به این که شاید آنها را بیشتر حساس به آن نیاز دارید و می خواهید به سود حمایت از یک “معکوس” سری. تا زمانی که حداقل اشاره ای که قصد آن را روشن است که سرمایه گذاران خرده فروشی خواهد شد در سمت چپ مشاهده پسران بزرگ لذت ببرید و در حالی که سود آنها به پایان کوتاه از چوب.

[ad_2]