سرمایه در گردش خط اعتباری

[ad_1]

سرمایه در گردش اشاره به مقدار کافی از پول ضروری در حمایت از توسعه به پایان رسید و sellable محصولات از مواد خام است. حسابداری عبارت از آن نشان دهنده عامل نقدینگی و یا کل جریان نقدی است که در سمت چپ در دسترس زمانی که کسب و کار فعلی بدهی کم می شود از حال حاضر دارایی. بنابراین سرمایه در گردش حیاتی در طول عمر یک کسب و کار به صندوق آن در هزینه های روزمره و عملیات از جمله خرید موجودی در بودجه جدید سرمایه گذاری کسب و کار و یا احیای آنهایی که شکست و مدیریت تغییرات در دوره ای عملیات.

با توجه به برخی از عوامل ناشی از نوسان بازار و اقتصاد مانند نوسان در قیمت کسب و کارهای کوچک و حتی آنهایی که بزرگ قطعا از طریق مسائل مربوط به اختلال در بودجه برنامه ریزی شده. در برخی از زمان و یا دیگر کمک های مالی ممکن است برای پاسخ به نیاز به اورژانس و یا هزینه های پیش بینی نشده. و این جایی است که سرمایه در گردش خط اعتباری در می آید و تبدیل به یک ابزار بسیار مناسب.

بر خلاف سنتی قالب وام ارائه شده توسط بانک ها و دیگر موسسات بزرگ مالی یک سرمایه در گردش خط اعتباری به دست آورد و در یک شیوه ای است که سریع تر و در کل خیلی آسان تر است. پول نقد مورد نیاز است به آسانی در دسترس ساخته شده در کوتاه ترین زمان ممکن آن را به یک گزینه ایده آل برای پاسخ به شرایط فوری. با این کار صاحبان کسب و کار کوچک داده می شود این فرصت را به تولید سود بیشتر با حمایت از آنها را در تلاش های خود را بدون پرسیدن هر گونه امنیت.

برای به دست آوردن یک سرمایه در گردش خط اعتباری وجود دارد بدون نیاز به صاحبان کسب و کار کوچک به استفاده از هر یک از خواص خود را به عنوان وثیقه. اگر این مورد است, هنوز هم وجود دارد چند شرایط است که شرکت وام شما نیاز به ملاقات قبل از توافق پیش نویس است. در میان این شرایط سرمایه گذاری بهره از صاحب کسب و کار سابقه اعتباری و ظرفیت شرکت و یا کسب و کار برای ایجاد درآمد است که در خدمت به اندازه کافی به جای بازپرداخت. آخرین عامل ذکر شده است که کافی جریان نقدی در آینده به کسب و کار به عنوان سود است که احتمالا مهم ترین چیز در نظر گرفتن توسط شرکت وام. یک نیاز عمومی برای دریافت خود را کوچک سرمایه گذاری کسب و کار راه اندازی تصویب سرمایه در گردش خط اعتباری خواهد بود قبلی صورتهای مالی و اطلاعات بیشتر برای نرم افزار.

زمانی که این شرایط برآورده شده است و کسب و کار ثابت می شود واجد شرایط برای سرمایه در گردش خط اعتباری این توافق پس از آن خواهد شد در پیش نویس. این شامل مقدار به صورت درصد از کل درآمد ساخته شده توسط کسب و کار و دوره از زمان برای به دست آوردن مقدار قرض گرفته شده به طور کامل پرداخت می شود. بر اساس این توافق دسترسی از شرکت وام به بخشی از سود در آینده از طریق فروش خود ادامه خواهد داد برای برگزاری موثر تا زمان از پیش تعیین شده.

[ad_2]