ساخت یک زندگی به عنوان یک Copywriter; مستقل در مقابل آژانس

[ad_1]

بنابراین شما می خواهید به عنوان یک Copywriter?

سرحال copywriters اغلب چک کردن سایت من برای اطلاعات مربوط به خدمات و هزینه ها. و کاملا درست بیش از حد! من هنوز هم به من رقیب وب سایت ‘نگاه’ در هر حال حاضر و پس از آن در مورد آنها در حال انجام چیزی است که من باید انجام دهند.

من دریافت ایمیل های بسیاری از دانش آموزان نسبت به کار های بازاریابی خود را و یا رسانه های دیگر, درجه, درخواست چند راهنمایی در مورد تامین امنیت کار در Copywriting صنعت ” من نمی دانم ما تا به حال یک صنعت! اگر ما آن را قطعا یک کلبه صنعت به دلیل اینکه اکثر copywriters هستند مترجمان آزاد که کار بر روی خود را دارند و معمولا از خانه.

“خوب چه در مورد تبلیغات و بازاریابی سازمان؟”, آنها پرس و جو. “و آنچه در مورد آنها؟”, از من بپرسید. و پس از آن می رود و تا زمانی که آنها متوجه است که یک copywriter که با این نسخهها کار برای یک ساختار و نهادی سازمان کاملا متفاوت از حیوانات که از مترجم آزاد است.

نهادی مستقل در مقابل

پس چه هستند تفاوت بین آنها ؟ بسیاری وجود دارد. بیایید نگاهی آژانس نویسنده است. او به احتمال زیاد یک فرد با استعداد و با مهارت های خلاق و یک دستور خوب از زبان انگلیسی است. آنها آموخته اند که از دوره خود را به کار روانشناسی فروش, جنبه های ارتباطی و چگونه به نوشتن در یک جریان و سبک جالب.

هر روز در این سازمان آنها را به کار بر روی تکالیف خود شده اند که محول شده به آنها توسط خود مدیر است. کار خود را خواهد scrutinised خود را مدیر یا رهبر تیم که در جهت منافع شرکت خود تصمیم خواهد گرفت که آیا آن را به ارزش انتشار.

پس از چند سال انجام شبیه ‘اجرا از آسیاب مسائل آنها ممکن است ارائه فرصت آیند تا با چیزی کاملا اصلی است. همه توسط خود را با هدایت سازمان ملل متحد افسار توسط مربی خود را. و در جهت منافع شرکت نه به ذکر است خود امنیت شغلی آنها را تولید چیزی به عنوان نهادی به عنوان آنها انجام شده است قبلا. آنها آن را بازی امن. به خوبی شما نمی خواهد ؟

در نهایت خلاق خود آگاهی و استعداد ممکن است از طریق نهادی غشاء و آنها می خواهید به حرکت می کند. آنها می خواهید به انجام کاری برای خود. آنها حتی ممکن است تبدیل شدن به یک مترجم آزاد است.

یک مترجم آزاد است که فقط در مورد هر کسی که با شور و شوق و استعداد برای نوشتن. برخی از آنها آغاز شده در مسیر شغلی خود را با کار کردن برای سازمان ها برخی از آنها فارغ التحصیل رشته زبان انگلیسی و فقط احساس واجد شرایط به انجام این کار در حالی که دیگران می آیند به ‘صنعت’ از انواع راه های دیگر.

توسط هر کدام معنی هنگامی که تبدیل شدن آنها به یک مترجم آزاد آنها به سرعت یاد بگیرند که برای زنده ماندن است. برای زنده ماندن و رستگار به عنوان یک مترجم آزاد شما باید توانایی برای انطباق با تنوع و توسعه مهارت نوشتن در هر سبک مثل انسان ممکن است. اما بیشتر وجود دارد! شما باید برای دیدار با مهلت گاهی اوقات کار را برای کمتر از پایین ملی دستمزد محدود کردن و یادگیری به نوبه خود مغز خود را در داخل است. دردناک برای تلفن های موبایل!

چه تمام آن مقدار است ؟ چه خط پایین ؟

اجازه دهید خلاصه تا کنون.

یک copywriter کار برای یک سازمان کار می کنند در گرم خوب دوست خوب دوستانه همکاران نوشتن ساده نهادی نامه و بروشور و تبلیغات و بسته های اطلاعاتی. آنها به شما پرداخت می شود در جایی بین 18K به 26K دریافت 4 تا 5 هفته سالانه پرداخت تعطیلات و به سرباره کردن رئیس در دفتر حزب کریسمس.

برای تلفن های موبایل خیلی خوب برای من است. اگر شما می خواهید به عنوان یک copywriter توصیه من به شما این راه. این ارائه می دهد یک حقوق خوب و مداوم موقعیت امن.

نمایه زندگی برش خیلی روشن نیست. آنها بیشتر به کار خود به خود نوشتن همه نوع از مسائل در مورد همه چیز و تعجب که در آن آینده خود را بسته fags رفتن آمده است. آنها تنها به معافیت های کوتاه, استرس و سرباره به هر کس در هر حزب است.

آنها خود اشتغالی بنابراین باید برای حفظ حساب های. آنها را به خرید خود را لوازم التحریر مسائل خود را در نامه ها و پست کردن پستها را. آنها را برای تبلیغ و یا حتی بدتر, آنها را مجبور به رقابت برای فروش خدمات خود را برای یک مبلغ جزئي به ناشناخته مشتریان از طریق برخی از آزاد آنلاین وب سایت. چاله!

برای تلفن های موبایل وحشتناک آن را نمی کند? پس چرا ما آن را انجام دهید ؟

کشف حقیقت در مورد مستقل

بدیهی است که من نمی توانم صحبت می کنند برای همه, بنابراین من به شما بگویم که چرا من آن را انجام دهد و چگونه من آن را انجام دهد. “گوش کردن”

دلیل اصلی من برای نوشتن یک زندگی است زیرا من آن را دوست دارم. من همیشه یک فرد خلاق بنابراین نوشتن می آید به عنوان طبیعت دوم. و اجازه دهید آن صورت, آن را بسیار دشوار است به انجام.

من عاشق چالش که هر انتساب به ارمغان می آورد. من شبح-چندین کتاب نوشته شده برای مشتریان و هر کدام در یک موضوع کاملا متفاوت است. حرکت نزولی از شبح-نوشتن نیاز به ثبت نام دور تمام حقوق مربوط به کار که بدان معنی است که شما نمی توانید ویترین آن و یا قرار دادن آن در نمونه کارها خود را. مشتری تمام می شود اعتبار برای شاهکار خود را.

من نوشته شده است بسیاری از مقالات برای وب سایت, ایمیل ها و نامه های فروش. من نوشتن شعر طنز و مسائل خسته کننده مثل پرسش و پاسخ و اطلاعات مربوط به محصول. اما من هرگز خسته زیرا این کار می تواند بسیار متنوع است.

پس از آن وجود دارد پول ، خوب مترجم آزاد باید قادر به ایجاد حدود 50K در سال است. برخی کمتر اما برخی می تواند بیش از 100K در سال است. واقعا وجود دارد هیچ محدودیتی. ایجاد یک نام برای خود و نه تنها شما بود درآمد زندگی خوب, شما احتمالا می تواند پیدا کردن خود را در سمت دلخواهی که قادر به انتخاب کنید را انتخاب کنید و کار شما.

هنوز هم می خواهید به عنوان یک copywriter?

خوب! در حال حاضر اجازه دهید برطرف کردن چند اسطوره را با پاسخ دادن به چند سوال است که من خواسته تمام وقت.

6 سوالات متداول

1. آیا شما نیاز به یک آموزش و پرورش رسمی و مدرک است ؟

به هیچ وجه! اگر چه بسیاری از سازمان ها تنها به استخدام فارغ التحصیلان وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا یک مترجم آزاد نیاز به هر چیزی به غیر از یک دستور خوب از زبان انگلیسی و خلاقیت و عود برای نوشتن. وجود دارد بسیاری از copywriting دوره های در دسترس اگر شما کمی مطمئن نیستید و یا می خواهید به سنگ تیز کردن مهارت های خود را, اما مطمئن شوید که البته کار مجموعه ای با تجربه و معتبر copywriter.

2. می توانید تجربه کاری قبلی کمک کند ؟

بله! فروش و بازاریابی تجربه بسیار مفید است اگر شما قصد ساختن یک زندگی به عنوان یک فروش copywriter. حداقل, شما باید درک فرآیند فروش و خدمات مشتری از جنبه های.

3. من لازم نیست یک نمونه کارها. چگونه می توانم کار می کند ؟

ایجاد یک! نوشتن برخی از مقالات نوشتن کتاب نوشتن برخی از نامه های فروش و بروشور و ایمیل. نشان می دهد آنچه شما می توانید انجام دهید. نوشتن به صورت رایگان. نوشتن برای موسسات خیریه مجلات و یا روزنامه نامه صفحات. استفاده از تخیل خود و نوشتن در مورد هر چیزی.

4. که در آن بهترین مکان برای دریافت کار می کند ؟

شما می توانید سعی کنید تماس با آژانس های بازاریابی از طریق معرفی نامه اما نمی نفس خود را نگه دارید. مجله همیشه به دنبال پرکننده بنابراین این خواهد بود یک جای خوب برای شروع است. کسب و کارهای کوچک محلی ممکن است علاقه مند در داشتن برخی از جزوات نوشته شده به صورت درب به درب تحویل. تماس با آنها توسط, نامه, لیست خدمات خود را و نرخ خود را.

هنگامی که شما به دست آورده اند کمی تجربه آنلاین و عضویت در برخی از وب سایت های مستقل. Elance کار آزاد ارز و Getafreelancer بسیار خوب است اما آماده به رقابت با دیگر داوطلبان از سراسر جهان است. برخی از هندی مترجمان آزاد کار خواهد کرد برای عنوان کمی #3 یک ساعت پس از شما در مقابل آن. هنوز هم من فکر می کنم آن را به ارزش تجربه. من برخی از تکالیف این راه است.

ساخت یک وب سایت و یا کسی که آن را برای شما انجام. من از این نظر است که همه کسب و کار باید یک سایت اگر آنها می خواهند به ماندن در کسب و کار.

ایجاد یک ایمیل شات و کار راه خود را از طریق صفحات زرد محلی خود. فروش خود را. آن چه شما باید انجام دهید به هر حال پس از رسیدن به آن استفاده می شود.

5. من باید چه هزینه ای برای خدمات?

این فقط یک راهنما است. شما به طور غریزی می دانید که هنگامی که شما تبدیل به تاسیس شده است.

یک صفحه نامه متشکل از حدود 500 کلمات و نباید بیش از 2 ساعت به نوشتن تجدید نظر و نهایی. اگر شما می خواهید #10 ساعت است که می شود #20 برای این کار است. زحمت به نقل قیمت هر کلمه به عنوان شما خودتان را در نوشتن یک بار از دری وری سخن گفتن به منظور پر کردن صفحات.

دوباره هنگامی که شما در حال تاسیس به شما امکان می دهد آنچه شما فکر می کنم کار شما با ارزش است. آن را غیر معمول نیست برای شارژ #400 برای 6 صفحه فروش نامه, اگر شما خوب هستید.

6. چه چیزی شما فکر می کنم که ضروری ترین مهارت موفق copywriter?

اگر شما می توانید این کار را انجام نمی, شما نمی خواهد بود بسیار موفق است.

“نوشتن به عنوان شما صحبت می کنید”

که در آن است! شما باید قادر به برقراری ارتباط با خواننده خود را راست کردن صفحه. کلمات خود را باید مکالمه. شما باید قادر به صحبت می کنند’ به خواننده خود و هم بزنید علاقه خود را و احساسات و خواسته های خود را.

اگر شما در حال تلاش برای فروش آنها چیزی است که شما باید قانع کننده باشد. نامه خود را باید قانع کننده و مورد توجه قرار گرفتن. در نهایت حرف خود را به آنها را به گرفتن برخی از اقدام. این می تواند برای پر کردن یک فرم ساخت یک تماس تلفنی و یا نوشتن یک چک. آن را به یک تماس به عمل است.

هنوز هم فکر می کنم شما آنچه در آن طول می کشد ؟

سپس جلو بروید و بازگشت با برداشت بخشنده از نبوغ خلاق خود را!

موفق باشید و گرم با احترام

لایحه شوالیه

(# نشان دهنده GBP یا دلار)

[ad_2]