ساخت حلقه نامزدی

تا زمانی که دوست دخترم را به یک کتاب داستان پری تبدیل می کردم ، فکر می کردم ساخت حلقه نیز منطقی است. در اینجا مراحل اصلی من برای رفتن از یک تکه پلاتین ، یک محیط و یک الماس به یک حلقه الماس به پایان رسیده در طی بیش از یک روز ارائه شده است.

باید توجه داشته باشید که برای تکنیک ماشینکاری که استفاده کردم دسترسی به ابزارهای مناسب بسیار مهم است. اگر من این دسترسی را نداشتم ، من به جای آن از روش ریخته گری موم استفاده می کردم. برای دستیابی به ابزارها ، من با یک شخص بزرگ معروف به نام آدم در DIYWeddingRings.com کار کردم. اگر به این ابزارها دسترسی ندارید ، امیدوارم بتوانید براساس آنچه که من به اشتراک گذاشتم ، بداهه نوازی کنید.

TipAsk سوالCommentDownload را اضافه کنید
یادداشتهای معلم
معلمان! آیا در کلاس خود از این دستورالعمل استفاده کرده اید؟
یادداشت معلم را اضافه کنید تا نحوه اشتراک آن را در درس خود به اشتراک بگذارید.

یادداشت معلم را اضافه کنید

مرحله 1: پیش زمینه
طرح

سؤالی که همه آقایان از آنها سؤال می کنند ، این است که “چگونه حلقه ای را به او بدست آورم که دوستش داشته باشد؟” این یک مشکل پیچیده است زیرا برای برخی از ما عنصر تعجب مهم است. چگونه با یک حلقه کسی را شگفت زده کردید که شما هم می دانید او عاشقش خواهد شد؟

راه حل من این بود که یک دوست دوردست از او یک نظرسنجی میمون Survey برای درخواست کمک در زمینه تجارت آنلاین جواهرات آنلاین که او شروع کرده بود ، ارسال کند. البته ، این نظرسنجی فقط به دوست دختر من رفته است ؛)

این به ما سنگ تراشی ، سبک باند و غیره را که نیاز داشتیم به ما داد. پس به مسابقات طراحی بروید! یا بنابراین من فکر کردم … معلوم می شود که یک سوال اساسی را از دست داده ام. بعداً در مورد آن بیشتر خواهم گفت

روش ساخت

با توجه به سادگی سبک حلقه ای که او می خواست ، من تصمیم گرفتم تا حلقه را از طریق ابزارهای سنتی کار فلز در مقابل استفاده از روش ریخته گری موم گمشده ، که توسط همه خرده فروشان استفاده می شود ، بچینم. از نظر تئوری ، ماشینکاری منجر به حلقه قوی تری می شود که با گذشت زمان ساییدگی و پارگی کمتری دارد. در عمل ، من واقعاً هیچ ایده ای ندارم که آیا این امر واقعاً تأثیر بگذارد. من فکر می کنم می توانستم یک حلقه از 60 سال پیش را ارزیابی کنم اما …

TipAsk سوال خرید انگشتر را اضافه کنید
مرحله 2: یک نوار فلزی با طول مطلوب ایجاد کنید
یک نوار فلزی با طول مطلوب ایجاد کنید
یک نوار فلزی با طول مطلوب ایجاد کنید
با استفاده از طول مطلوب ، یک نوار فلزی بسازید
من با یک تکه پلاتین شروع کردم و آن را از طریق اکسترودر دستی با لنگه اکسترود کردم. اکسترودر اندازه های مختلفی دارد و من به اندازه ای از اندازه اندازه گرفتم که به قطر مورد نظر رسیدم. 10- پاس طول کشید تا آن را به قطر مناسب برساند.

پس از هر مرحله که باعث تغییر شکل فلز می شود ، آنیل کردن آن بسیار مهم است. با پلاتین مهم است که آن را از روی چیز تمیز آنیل کنید تا در فرآیند بازپرداخت دیگر فلزات جمع نشود.

وقتی فلز قطر مطلوب بود ، آن را به اندازه برش دادم

باید به عنوان یک استوانه با انتهای مسطح تمام شود زیرا در مرحله بعد قرار است به بیضی شکل خم شود و شما می خواهید که هر دو انتها تا حد ممکن با هم تمیز شوند.

TipAsk سوالCommentDownload را اضافه کنید
مرحله 3: آنرا به شکل بیضی خم کنید
آنرا به شکل بیضی خم کنید
آنرا به شکل بیضی خم کنید
آنرا به شکل بیضی خم کنید
دستگاه بعدی یک دستگاه شبه تمجید مردانه / زنانه است. از یک طرف به طور موثری نیم سیلندر توخالی (ماده) است. در طرف دیگر یک استوانه کامل (نر) قرار دارد.

با فشار دادن دستی این دو به هم ، سیلندر کامل درون نیم سیلندر توخالی قرار می گیرد و هر چیزی که در آن قرار دارد خم می شود تا شکل را ایجاد کند. نوار پلاتین را بین آن دو قرار دادم و آن را میل کردم. این قسمت قسمت کوچکی از میله پلاتین را گرد کرد. پس از تکرار این روند 7-10 بار ، من قادر به ایجاد شکل بیضی از پلاتین با نوار تقریباً در تماس با یکدیگر بود.

البته بعد از این باید پلاتین آنیل شود.