زندگی در یک قایق بادبانی – پاساژ ساخت

[ad_1]

زندگی در یک قایق بادبانی است که بهترین لذت می برد هنگامی که در یک راحت لنگرگاه شاید با کروز رفقا.

اما دیر یا زود ممکن است شما می خواهید برای رفتن از نقطه A به نقطه B.

وقتی جزیره به بالا یا پایین بادگیر و بادپناه را طولانی خود عبور خواهد بود Virgin Gorda, BVI به سنت مارتین…حدود 95 مایل دریایی. هیچ مشکل ترک تلخ پایان (BVI) در 3 ساعت شما به راحتی 5PM پل متحرک باز کردن در سیمپسون خلیج تالاب در سنت مارتین.

دو بار ما در 8 سال اقامت ما رفت از جزیره مارگاریتا به سنت کریکس حدود 400 مایل دریایی. اولین بار آن را در زمان 72 ساعت آینده زمان 66 ساعت. کلید برای موبایل است که صبر و شکیبایی در انتظار آب و…یک زمان ما گیر شد به مدت 24 روز در مارتینیک که مایل به رفتن به خیابان Croix. اگر شما می توانید تماس گیر بودن در مارتینیک یک چیز بد است.

ما صبر می دریاها 4 تا 6 پا و حداکثر 12 تا 18 گره از باد امیدوارم abeam. کسانی که با شکوه و گسترده ای می رسد همین خیابان مذاکرات در مورد ما هرگز تو را دیدم. اگر شما صبر کنید برای آب و هوا شما به احتمال زیاد باید یک سفر صاف. این می تواند هر دو مسالمت آمیز و روال…ما به عنوان خوانده شده تمام روز در کابین خلبان و پرز در شب…نیز در کابین خلبان افسار به قایق.. فقط احمقانه رفتن زیر به خواب گذشت…فرد در سازمان دیده بان می رود چلپ چلوپ هیچ کس آن را می شنود. زندگی در یک قایق بادبانی به معنای ایمنی برای اولین بار به همسر من و من.

ما 2 معابر طولانی شد بسیار صاف است. گرفتن قایق به جزایر کارائیب یک ماده متفاوت است. آخرین مرحله از سفر ما بود 8 روز. Marsh Harbour, باهاما به Jost ون دایک در BVI. آن را بسیار دشوار است برای پیش بینی آب و هوا برای 8 روز کشش. وسط 4 روز بود 96 ساعت از بدبختی قایقرانی به عنوان نزدیک به حرارت که ممکن است با امواج بیش از پخش …هیچ سرگرم کننده با هر وسیله ای. اما چیزی که میخوای…شما در مقابله با آن است.

تجربه گرفتن قایق به جزایر کارائیب درمان من از هر گونه تمایل به تبدیل شدن به یک آبی آب رزمناو. این یک چیز شخصی و برخی از افراد آن را دوست دارم. در واقع ما چندین ملاقات circumnavigators که فکر می کنم هیچ چیز از 28 روز پا در اقیانوس آرام. مارگاریتا به سنت کریکس است مقدار زیادی برای من با تشکر از شما.

زندگی در یک قایق بادبانی است که یک شیوه زندگی بیشتر فقط از خواب. اگر شما خوش شانس برای لذت بردن از این راه زندگی, به یاد داشته باشید به بیمار در هنگام ساخت یک پاساژ و منتظر مساعد دریا و شرایط باد. چرا در یک عجله به خصوص در کارائیب هیچ کس دیگری خواهد بود. لذت بردن از.

[ad_2]