رومینگ داستان های ترسناک تاثیر می گذارد حتی Tech بچه ها

[ad_1]

که شوک گرفتن غیر منتظره تلفن همراه رومینگ لایحه به تازگی آمار یک شرکت بزرگ الکترونیک در ژاپن زمانی که ماهانه خود را بی سیم فاکتور شامل حدود US$110,000 برای رومینگ داده یک مقدار اجرا کنید تا کاملا قانونی توسط یک کارمند محترم که با استفاده از گوشی های هوشمند خود را متصل و یا افسار به یک لپ تاپ در طول 3 هفته انگلستان سفر.

تجربه یک درس واقعی به تمام آن مخابرات و مدیران بودجه مورد نیاز برای نگه داشتن یک چشم نزدیک (و یک درب) در هزینه های تلفن همراه به خصوص نرخ رومینگ و همچنین تاکید اخلاق اجتناب از رومینگ در هر کجا و هر زمان که شما به تلفن همراه. بسیاری از مشاوران و شرکت های نرم افزاری ارائه ابزارهای مدیریت سازمان است که می تواند کمک به مدیریت این اما شرکت های تلفن همراه تمایلی به پاسخ با کاهش نرخ رومینگ به این عنصر خود را از کسب و کار بسیار سودآور است ، این میتسوبیشی کارمند دریافت مقدار نسبتا کمی از داده ها صرف 2.4 GB (گیگابایت) در ایمیل. با این حال ژاپنی ها حامل متهم بزرگ حق بیمه در هر MB (مگابایت). با استفاده از یک محلی انگلستان, ارائه دهنده خدمات در کشور را امن دانلود نرخ در شرایط محلی در جایی در منطقه 1.00 $در هر MB یا حتی 2 GB برای عنوان کمی به عنوان $30.00.

آن را عادلانه می گویند که اتهامات بی سیم یک بخش اساسی از بحث بسیاری از Comms حتمی داشتن به عنوان بزرگترین مشکل نیست هزینه رومینگ به هنگام سفر در خارج از کشور اما عدم وضوح داده شده توسط حامل در نرخ. اغلب اولین مشتری می داند در مورد هزینه های رومینگ است یک ماه پس از آنها به خانه و پیدا کردن فاکتور بزرگ است – اغلب به نام “لایحه-شوک’. راه حل است ؟ خوب به اطراف مغازه می پردازد, آن را می پردازد به برنامه ریزی و آن را واقعا می پردازد و نگاهی به راه حل های محلی”.

بدون شک بهترین گزینه صرفه جویی در هزینه استفاده از سیم کارت های محلی در کشور شما در حال بازدید و متعددی وجود دارد که کسب و کار با سهام سیمز برای هر نقطه در جهان است. با داده ها وجود دارد این است که کمتر کاربر نگرانی در مورد گرفتن یک شماره محلی و حتی به صورت صوتی راه حل های که در آن کاربران با ارزش در مورد نگه داشتن خود را در همان خانه شماره برخی از ارائه دهندگان گوشی دو سیم کارت است که اجازه می دهد تا کاربران را به خود سیم کارت در کنار یکی دیگر از شماره های محلی برای اطمینان از آنها را از دست ندهید کلیدی پیام ها و تماس ها اما همیشه استفاده از نرخ های محلی برای تماس. تشویق کارکنان به استفاده از اسکایپ و یا Wi-Fi زمانی که در خارج از کشور خود نیز کمک به نگه داشتن درب در هزینه.

[ad_2]