روستایی با سرعت بالا گزینه های اینترنت – آیا فقط چوب با Dial Up

[ad_1]

هنگامی که شما در حال زندگی در یک منطقه روستایی به طور معمول خود را با سرعت بالا به اینترنت گزینه های نسبتا محدود است. شما ممکن است فکر می کنم شما می توانید با شماره گیری نمایید تا اتصال, اما امروز وجود دارد بسیاری از گزینه های که شما می توانید در نظر با استفاده از به طوری که شما می توانید سریع تر سرعت اینترنت.

محبوب ترین نوع از اینترنت با سرعت بالا برای کسانی که در مناطق روستایی است که اینترنت ماهواره ای. این است که هزینه اولیه بالا به عنوان شما نیاز به خرید ظرف و کسی که به صورت حرفه ای آن را نصب کنید به شما یک سیگنال خوب است. این تمایل به بالاتر هزینه ماهانه داده و محدودیت های است که شما باید مراقب باشید با. شما نیاز به نگاه برای برنامه های خدمات که شارژ نیست پول اضافی اگر شما بیش از حد. بهترین آنهایی که فقط آهسته کردن سرعت خود را به عنوان مخالف به شارژ شما بیشتر است.

برخی از رفتن برای مدت طولانی در محدوده وای فای. این بسیار قد بلند و آنتن است که شما از نصب را به خانه خود را. این را انتخاب کنید تا سیگنال های wifi محدوده طولانی و نسبتا قابل اعتماد است. شما نمی توانید به عنوان به سرعت به عنوان با چیزهای دیگر وجود دارد اما به طور معمول هیچ محدودیتی در استفاده از داده های شما.

اگر شما یک تلفن هوشمند شما ممکن است قادر به افسار آن را به کامپیوتر شما. اگر شما دسترسی 3g در منطقه روستایی زندگی می کنند این چیزی است که شما می توانید استفاده کنید برای دسترسی به اینترنت خود را. ترین برنامه های تلفن همراه را محدود می کند شما به حدود 5 گیگابایت از داده اما این فوق العاده است نسبت به شماره گیری نمایید تا اتصال. آن را به عنوان سریع به عنوان کابل یا DSL اما آن را بهتر از هیچ چیز است.

نیز وجود دارد که پهنای باند تلفن همراه اتصالات. این باید بسیار کم هزینه اولیه و هزینه های ماهانه در حال رقابت با بیشترین پهنای باند در نظر دارد. نگاه برای برنامه های بدون کلاه یا قرارداد به عنوان این است که شروع به بیرون آمدن و تبدیل شدن به محبوب تر. اگر شما نمی توانید پیدا کردن یکی مثل این شما را در برخورد با 5 گیگابایت کلاه درست مثل زمانی که اتصال اینترنت با یک تلفن.

[ad_2]