رنده برقی: تکمیل راهنمای خرید

[ad_1]

یک رنده برقی استفاده شده است برای تراشیدن چوب از یک سطح به منظور آن را به سطح. اگر شما در حال برنامه ریزی برای انجام بسیاری از برنامه ریزی برای پروژه های بزرگ و سپس شما باید با استفاده از یک ثابت برنامه ریزی است که طراحی شده برای رسیدگی به بزرگتر و متراکمتر از مواد.

از سوی دیگر اگر شما نیاز به خود را برنامه ریزی با قابلیت شما در چند سایت کار و یا فقط نیاز به برنامه ریزی برای پروژه های کوچک دستی رنده برقی کار را انجام خواهد داد. این مقاله طراحی شده است برای کمک به شما مناسب را انتخاب کنید دستی رنده برقی.

آنچه شما باید در نظر هنگام خرید الکتریکی مسطح?

قدرت

شما می توانید بین طناب دار و بی سیم رنده برقی مدل. مدل های بی سیم به شما انعطاف پذیری لازم برای کار بدون دسترسی به برق در حالی که طناب دار مدل به طور کلی قوی تر است.

چقدر قدرت شما نیاز به مواد اولیه بستگی دارد شما در حال برنامه ریزی و اندازه پروژه شما. سبک شارژی مدل ممکن است خوب برای پروژه های کوچک در کمتر متراکم چوب در حالی که شما احتمالا انتخاب یک طناب دار مدل با مقدار زیادی از قدرت برای تکمیل پروژه های بزرگ مانند یک طبقه و یا پروژه ای است که با استفاده از مواد متراکم تر.

مدل های بی سیم نیز گران تر, بنابراین اگر شما در حال تماشای بودجه خود طناب دار مدل خواهد بود یک انتخاب بهتر است.

با وجود تاخت و تاز شده توسط شارژی مدل corded مدل هنوز تسلط رنده برقی چشم انداز است. به طوری که با توجه به قدرت شما به طور کلی به دنبال آمپر امتیاز.

برای اکثر برنامه های کاربردی آمپر امتیاز از 7 آمپر یا بیشتر باید کافی است. اگر شما در حال برنامه ریزی برای انجام کار های سنگین و برنامه ریزی در مواد متراکم به صورت مکرر پروژه های بزرگ شما می توانید خرید رنده برقی با 10 امتیاز آمپر یا بیشتر.

بزرگتر موتور سنگین تر رنده برقی, پس نگه داشتن آن در ذهن در هنگام انتخاب.

دور در دقیقه

یک رنده برقی با استفاده از یک برش چرخ که می چرخد در سرعت بالا به تراشیدن چوب از سطح شما در حال کار با. سرعت های بالاتر معمولا ترجمه برای حتی بیشتر سازگار کاهش است. شما باید انتخاب کنید یک مدل با یک دور در دقیقه امتیاز 15,000 یا بیشتر.

حداکثر عمق برش

حداکثر عمق برش تعیین می کند چه مقدار مواد شما می توانید با هر عبور کند. عمیق تر برش اجازه می دهد تا شما را به پایان سریع تر, اما تنها اگر شما برنامه ریزی است تا به وظیفه. اگر شما مقدار مناسب از قدرت و حق دور در دقیقه, شما می توانید برش مواد بیشتر در هر عبور اگر رنده برقی بغل دوراهه زن حق دارد حداکثر عمق قابلیت.

برش اعماق از 2/32 اینچ تا به 5/32 اینچ یا بیشتر در دسترس هستند. بلنرس نیز در عرض های مختلف دستیابی به سریع تر عبور می کند با از بین بردن مواد بیشتر منطقه از عمق. به طور کلی گسترده تر و برنامه ریزی عرض ميانگين کم عمق حداکثر عمق برش اما ممکن است در نهایت از بین بردن مواد بیشتر سریع تر به طور کلی.

حداکثر عرض برش

مشترک حداکثر عرض برش برای یک رنده برقی است 3-1/4 اینچ. اگر شما نیاز به حذف بیشتر مواد بزرگتر عرض در دسترس هستند. گسترده تر الکتریکی بلنرس معمولا قوی تر و گران تر است.

تیغه برش

شایع ترین دستی برقی بلنرس دارای دو تیغه است که حذف مواد. تیغه های بسیاری از سوء استفاده در حال چرخش در بیش از 15000 دور در دقیقه است که بدان معنی است که هر یک از تیغه است که هدف قرار دادن مواد 15000 بار در هر دقیقه است. بسته به مواد تیغه می تواند کسل کننده بسیار به سرعت. تیغه های نور به وظیفه متوسط ساخته شده از استحکام بالا فولاد (HSS). اگر شما با استفاده از برنامه ریزی خود را به صورت مکرر استفاده های سنگین یک انتخاب بهتر هستند تیغه های کاربید اگر آنها در دسترس هستند.

برخی از تیغه های برگشت پذیر هستند برای استفاده قبل از آنها نیاز به جا شود. هنوز پره های دیگر نیز می توان تیز بنابراین شما می توانید آنها را چندین بار قبل از نیاز به جایگزینی آنها با افراد جدید.

کنترل عمق

عمق برش شما با استفاده از به حذف مواد یکی از مهم ترین عوامل موثر در برنامه ریزی. اکثر مدلها با نوعی از تنظیم عمق.

به طور معمول آنها عبارتند از: عمق دکمه کنترل که اجازه می دهد تا به شما برای تنظیم عمق برش خود را به حداکثر عمق برش.

یک توجه مهم این است که آیا تنظیم عمق کالیبره شده است. اگر شما نیاز به بسیار دقیق حذف مواد حاصل عمق سنج یا دستگیره تنظیم کالیبره شده است.

برخی از مدلها با کلیک بر توقف در استاندارد افزایش است که بیشتر فراهم مثبت کنترل عمق اگر بر متوقف می شود به درستی کالیبره شده است.

بند ناف قدرت

از آنجا که شما افسار به یک پریز برق آن را به خوبی به یک کابل برق است که نگه می دارد شما را از نیاز به حمل یک سیم رابط. طول کابل برق که به برنامه ریزی تولید کنندگان ارائه متفاوت مانند باد. کافی است برای گفتن یک دیگر طناب راحت تر است.

لوازم جانبی

برخی از رایج شامل لوازم جانبی است که می تواند بسیار مفید هستند یک برنامه ریزی راهنمای/نرده و نوعی از کنترل گرد و غبار قابلیت.

اگر شما کار با چوب, شما باید به هواپیما چوب. چوب ناقص مواد با تنها خشن ابعاد از آسیاب. اگر پروژه شما نیاز به پایان رسید ابعاد شما نیاز به هواپیما چوب برای دستیابی به نتایج بسیار عالی شما دنبال آن هستید. من صمیمانه امیدواریم که این راهنمای ارائه شده شما را با اطلاعات ارزشمند است که کمک می کند تا شما در انتخاب بهترین رنده برقی برای نیازهای شما.

[ad_2]