رقص Maypole – قدرت بافی در خانه شما مناسب فصل بهار یا تابستان مراسم عروسی

[ad_1]

سنت های عروسی ارائه غنا و رنگ به غنی سازی مراسم عروسی خود را و زندگی خود را متحول کند! و چه چیزی بیشتر سرگرم کننده است که می توان آنها را تعمیرشده را با توجه به زندگی خود را.

در نظر بگیرید maypole. با وجود نام آن می توان آن را مناسب رقصید در طول دو کل عروسی فصل: اواخر بهار و اوایل تابستان! (آن را کمی بیش از حد سرد در اوایل بهار و در آب و هوای گرم و بعد از آن در سال باعث می شود ما فقط یک کمی بیش از حد تنبل برای همه است که ورزش!)

آن چیست سنتی یعنی چی ؟ باروری! باستانی شمال اروپا سنت بود نه ظریف. بهار آمد و آنها احساس می کنند نیاز به یاد دنیا را از خواب بیدار و انجام آنچه مورد نیاز بود. باروری یکی از مهم ترین چیزهایی است که برای بقای یک ایجاد کرد. آنها رقصید maypole در این زمینه چرا که آنها مورد نیاز در این زمینه به بارور. آنها نیاز خانواده خود را به بارور چرا که خانواده های بزرگ می تواند جمع آوری/افزایش مواد غذایی بیشتر و کودک مرگ و مير ماند و در حدود 50 درصد است.

اما به چه معنی است به شما ؟ خب قطعا باروری اگر شما می خواهید. وجود دارد این است که قد بلند و قطب و لایه هایی از مردم در بسته بندی و unwrapping قطب. (چشمک چشمک اشاره, اشاره کردن!) اما آن را بسیار تصور کنید که آن را نیز ممکن است به معنای لایه از عشق است که در آن یک جامعه enfolds یک معشوق ،

تصور کنید.

 • یک استاد رقص: کسی باید بدانید که چه خبر است و چگونه به آن را مستقیم!
 • یک فضای باز گسترده ای: اگر شما در حال رفتن به شامل کل جامعه خود را, شما باید مقدار زیادی از اتاق را تحت روبان برای دو گروه اول به رقص است.
 • بلند (بسیار بلند) قطب: اگر شما در حال رفتن به سه لایه, رقصنده قطب نیازهای بلند شود و آن را باید به خوبی امن در پایه.
 • قطب دکوراسیون: قطب باید تزئین شده در بالا. اگر شما یک نماد است که شما با استفاده از برای عروسی خود را شامل است. ساختن یک تاج گل از گل عروسی. عروس و داماد ممکن است پوشیدن یک نسخه کوچکتر از آن تاج گل.
 • سه لایه روبان: خارجی ترین و فراوان ترین تعداد روبان خواهد بود که جامعه روبان. لایه دوم از روبان تا حدودی بیشتر پایین قطب خواهد بود که مسئولین’ روبان. لایه سوم تنها دو روبان برای زن و شوهر.
 • واقعا طولانی روبان: آنها نیاز به حداقل 2x به عنوان طولانی به عنوان قطب و یا محل آنها افسار در قطب است. شما ممکن است بخواهید آنها را بیشتر از حد معمول چرا که شما می خواهید آنها را به مقدار زیادی از به پایان می رسد به سمت چپ زمانی که آنها گره خورده به طوری که آنها می توانید از آبشار پایین قطب. آنها فقط باید دو یا سه اینچ گسترده.
 • تزئین روبان: شما ممکن است تزئین روبان با زنگ به طوری که وجود دارد صدای فوق العاده (از پری خنده!) با بافندگی از رقص.
 • جامعه حرکت رو به جلو خود را به روبان و سپس حرکت را به دایره برگزاری روبان در ارتفاع شانه.
 • این مسئولین جمع آوری آنها روبان و حرکت به دور خود را به عنوان streamers آنها را.
 • زن و شوهر وارد دایره و انتخاب کنید تا خود را (رنگی متفاوت) روبان. موسیقی شروع می شود و رو در جهات مختلف یک شریک رفتن خلاف جهت عقربه های ساعت (اغلب زن) و دیگر رفتن sunwise زن و شوهر پیچد unwraps و اعتراض خود را قطب حرکت به باستان عامیانه آهنگ و یا یک ترجمه آهنگ. شما بافت بیش از و تحت یکی از دیگری سر به نوبه خود توسط نوبه خود برای به دست آوردن الگوی مناسب.
 • زمانی که قطب پیچیده در لباس عروس روبان و زن و شوهر به اندازه کافی نزدیک به قطب به پیچیده در آغوش یکدیگر. ملازمان و سپس شروع به رقص خود را در اطراف قطب. بسته بندی و unwrapping و بسته بندی دوباره. بافندگی و تحت. خود روبان باید رنگ های مختلف از لباس عروس زن و شوهر به طوری که نماد جامعه enfolding آغاز می شود.
 • زمانی که مسئولین در حال ایستاده در یک دایره تنگ در اطراف عروس زن و شوهرجامعه و سپس آن آغاز می شود بافی و unweaving. آنها ممکن است تنها به بافت 4 نوبت و سپس unweave 4 نوبت و سپس بافت را تا به پایان رسید.
 • زمانی که جامعه بافته شده خود را در سراسر مسئولین و زن و شوهرعروسی برگذار باید به ارائه یک برکت و رحمت است. استاد رقص سپس باید شروع با خارجی ترین دایره, کراوات, کردن روبان در حالی که جامعه می فرستد سکوت نعمت به زن و شوهر است.

شما ممکن است بیش از حد بسیاری از مردم به این خوبی که در این صورت شما ممکن است را انتخاب کنید یک عدد کوچکتر از اعضای جامعه به قرار دادن قطب است. اما این نشاط به رقص می توانید اضافه کنید خیلی در این راه از رنگ برای مراسم عروسی خود را پشتیبانی خود را به پاکستان عروسی و جشن ازدواج خود را. (اگر شما ترس این کار را انجام نمی!) سعی کنید چیزی جدید و لذت بردن از! جامعه خود را می خواهد به یک زمان خوب در عروسی خود را. چرا اجازه نمی دهد آنها را ؟ و پس از آن شما باید از این مواد استفاده از آن در زن و شوهر بعد عروسی یا دوش عروس! صرفه جویی در آن را برای یک زن و شوهر در تلاش برای باردار شدن است. استفاده مجدد و بازیافت تجدید نظر و rededicate!

[ad_2]