رقابتهای غرب آسیا 2015 خارج از فصل تغییرات

[ad_1]

Denver Broncos:

این Broncos گرفتار یک قطعه از شانس بد علا جکسون در حال حاضر با از دست دادن 3 انتخاب دور TE جف Hauerman برای سال با یک پاره لیگ قهرمانان آسیا. او امضا به عنوان یک جایگزین برای ته ژولیوس سزار ، این Broncos عمیق در WR اما Peyton منینگ را دوست دارد به پرتاب برای او تنگ می رسد. آنها را نشانه TE Owen Hart او پس از صرف یک سال در بالتیمور که تعجب هیچ یک از آن باید یک قرارداد جداگانه است که او را برای همیشه افسار به مربی گری Kubiak. او شده است یک کمی آسیب مستعد به عنوان او در سنین اما او بهترین است که Peyton را در حال حاضر.

این Broncos را بکشد شوکه کننده با 1 دور انتخاب کنید با انتخاب ماری جوانا, fan DE شین ری از میسوری. اگر فقدان هوش در طول روزهای منتهی به پیش نویس موقت بود و جنون بود و بزرگ سرقت و تقویت Broncos جامد عبور با عجله از این سال است. این Broncos با تمرکز بیشتر در اجرای سال گذشته از آنها در هر سال با Peyton و آن را موفق به اثبات رسانده. بنابراین برای کمک به این جنبه و برای کمک به حفظ Peyton خود سن آنها اضافه شده OT Ty Sambrailo از کلرادو سنت و C حداکثر گارسیا از فلوریدا.

فانتزی استارت: QB Peyton Manning, RB, C. J. Anderson, WR one ® condoms, توماس, WR Emmanual ساندرز

فانتزی نیمکت: RB Montee توپ, TE اوون Daniels دنور D

فانتزی, جای خواب: WR کودی Latimer

San Diego Chargers:

من دوست شارژر انتخاب RB Ryan Mathews در سال 2010 اما انتظار نداشتم او به مسائل او تا به حال سالم ماندن. به عنوان یک ده بزرگ پسر من واقعا دوست دارم به انتخاب خود در این سال از RB Melvin Gordon از ویسکانسین. آنها ممکن است مورد نیاز برای تجارت به او, اما وجود دارد هیچ دلیلی برای گرفتن هر گونه شانس خود را هنگامی که شما می دانید که او خواهد شد و انسان را در خود backfield. او نمی گرفتن بسیاری عبور می کند بنابراین دنی Woodhead را ببینید حجم کار عادی. من نمی فهمم این شارژر مدیریت بهره در حال حرکت به LA اما این بچه ها نمی شوند میلیاردرهای با مراقبت در مورد بیش از چگونه آنها می توانند فشار بیشتر دلار از lil’ مرد.

در حالی که صحبت از حرکت وادار QB فیلیپ رودخانه ها به صدای خشم خود را به مالکیت تصمیم درست به تجارت او. من انتظار زیادی از بهبود در آن طرف توپ در این سال با گوردون toting سنگ. در دفاع از آنها هنوز هم برخی از کار را به انجام, اما اضافه کردن LB Denzel Perryman از میامی جامد بود گام در مسیر درست است. ارسال شده از CB کریگ Mager و LB Kyle Emanuel با 2 بعدی میدارد مناسب و معقول بودند و نشان داد که سن دیگو است تا به خود است که آن را نمی تواند پیدا San Marcos, TX و فارگو ND بر روی یک نقشه.

فانتزی استارت: QB فیلیپ رودخانه RB Melvin Gordon, WR, Keenan Allen, TE آنتونیو گیتس

فانتزی نیمکت: WR مالکوم فلوید

فانتزی, جای خواب: TE Ladarius سبز

Kansas City Chiefs:

این ستاد تا به حال ترین خنده دار از WRs در خارج از کلیولند در لیگ سال گذشته است. بله آنها صفر بود TD پذیرایی, اما آنها هنوز هم تا به حال بیشتر از استعداد کلیولند بود. اما از آن زمان برای شروع دوباره وجود دارد. آنها شروع با اضافه کردن WR جرمی Maclin در آژانس رایگان. که بی نهایت بهبود خود را شل گروه از سال گذشته اما آنها نیز اضافه شده WR کریس کانلی از گرجستان در 3 دور. من می خواهم شانس خود را برای ایجاد یک سهم عمده ای در سال 2015 با توجه به اندازه خود. در 6’2″ 213 او ضد Maclin. با کسانی که قطعات در محل و جامد در حال اجرا بازی آنها تبدیل به دفاع و سادگی وصل سوراخ. گرفتن CB مارکوس پیترز از واشنگتن درجه یک انتخاب است. او تهاجمی است اما در صورتی که می توان reined و در تراز وسط قرار دارد با NFL زباله قوانین اجازه می دهد تا WRs پرسه زدن رایگان, او بزرگ صعودی. که پرخاشگری ممکن است به یک بخش بزرگ در اوایل اخراج از واشنگتن اما من فکر می کنم او رشد می کند و به نقش خود در این فصل است.

فانتزی استارت: RB جمال چارلز WR جرمی Maclin

فانتزی نیمکت: QB الکس اسمیت RB Knile Davis, TE تراویس Kelce

فانتزی, جای خواب: WR کریس کانلی

Oakland Raiders:

پس از به دنبال مانند آنها ممکن است تا پایان winless فصل گذشته این اظهارات را با هم پایان خوبی کشش است که به آنها یک بیت از جرقه رفتن به 2015. فرود میخ WR ترجمه با اول خود را انتخاب کنید تنها چتری است که جرقه به آتش خوب. QB درک Carr به نظر می رسید به “آن را” اواخر فصل گذشته و داشتن کوپر به پرتاب خواهد شد سرعت بخشیدن به پیشرفت خود را به یک واقعی NFL QB. پس از سالها خنده دار 1 دور میدارد گسترده ای در رسیور اظهارات زده طلا با این یکی. بعد از اظهارات خود استفاده مانده و نه تراکم در موقعیت های سراسر هیئت مدیره. وجود دارد هیچ standouts در گروه, اما آنها مطمئن شوید که آیا به نفع سه گروه عمده از دانشگاه فلوریدا به عنوان پنج نفر از کسانی که نه میدارد آمد از کسانی که در مدارس.

اگر RB Latavius موری ثابت می کند که او می تواند حمل بار برای یک فصل کامل از جرم خواهد شد تا حد زیادی بهبود یافته است. در علاوه بر این به کوپر اظهارات برداشت WR مایکل Crabtree. در دفاع از اظهارات برخی از صرف پول در پوند مالکوم اسمیت و کورتیس Lofton و همچنین DT دن ویلیامز. اظهارات قطعا یک تیم در حال افزایش است و نمی خواهد در این مایه خنده شده است که آنها برای چندین سال.

فانتزی استارت: RB Latavius موری WR ترجمه

فانتزی نیمکت: QB درک Carr

فانتزی, جای خواب: WR کریس کانلی

[ad_2]