رفتار کودک: وقتی که هیچ چیز دیگری کار می کند در نظر گرفتن این استراتژی 7:

[ad_1]

پدر و مادر می گویند نظم و انضباط عواقب زمان و دشنه را کار نمی کند. پدر و مادر در حال ارائه به عنوان بیشتر و بیشتر شکست وقتی که می آید به مدیریت رفتار فرزندان خود را. آنها را به یک لیست طولانی از تلاش کردم که کار نمی کند حالات از جمله بسیاری از پدر و مادر محبوب برنامه های. چه با که ؟ چرا آن را به نظر می رسد در نزدیکی غیر ممکن است برای گرفتن بچه ها به گوش دادن ؟ چه چیزی می تواند به پدر و مادر فراموش متفاوت است ؟

به آنچه به انجام آن متفاوت ما در مرحله اول نیاز به درک آنچه در بازی ایجاد چالش از رفتار کودکان و تضعیف اقتدار والدین. این تاریخچه مختصری از جهان مورد نیاز است – و یا حداقل یک تاریخچه مختصری از گذشته 70 سال است. آن را مانند این می رود:

سال 1950: دست نخورده دو خانواده پدر و مادر با یک اولیه نان آور و اولیه محقر;

سال 1960: جنبش زنان آغاز می شود و برابری جنسیتی آغاز می شود به بررسی علنا;

1970: بدون تقصیر طلاق به نظر می رسد در بسیاری از حوزه های قضایی, نرخ طلاق شروع به صعود;

1980: ستایش خود بچه ها بود و این سرود جدید را در پدر و مادر;

سال 1990: به عنوان اقتصاد مخازن و ریباند خوب پرداخت مشاغل و بیشتر خانواده ها نیاز به دو بگیران درآمد. در مسائل محکم نگاه داشتن کلید کودکان و نوجوانان;

سال 2000: از رایانه در اتاق خواب به بازی های ویدئویی برای معرفی آیفون و سپس سیستم عامل اندروید, تکنولوژی مصرف توجه ما و این نسل;

2010: تکنولوژی فراوان و استفاده افزایش یافته است و در طول تمام گروه های سنی حق را به نوزادان با کالسکه اقتباس به برگزاری iPads و مچبند به حساب ما در هر مرحله. ما به کودکان جهان یک مکان خطرناک است و آنها نیاز به ماندن الکترونیکی افسار به ایمن ماندن. ما تعجب می کنم که چرا کودکان به طور کلی در حال مضطرب تر از همیشه قبل از.

نظر بالا از تجربه فرزند و این تاثیر در رشد کودک است. با وجود این خوب است که آورده است از این تغییرات هنوز هم وجود دارد ناخواسته عواقب منفی.

کودکان رفته اند از داشتن مداوم دسترسی به یک پدر و مادر به حاشیه تماس مستقیم هیچ جا در نزدیکی سطح خوب ol’ روز. در حال حاضر این است که برای کسانی که روزهای پیشین بودند لزوما خوب یا بد, اما از دیدگاه یک کودک آنها کمتر و کمتر دسترسی به حمایت و نظارت والدین نقش مدل برای انتقال اخلاق و ارزش ها. این روزها حتی زمانی که ما نزدیکی به یکدیگر با هر دو پدر و مادر و کودک در پاسخ به این کشش از تلفن های هوشمند ما نیست واقعا با هر یک از دیگر.

ما کمتر و کمتر در دسترس برای کمک به آنها را زمانی که آنها سقوط نگه داشتن آنها را به طور مستقیم از آسیب در امان و به سادگی لذت بردن از هر شرکت دیگر – همه کلیدی به کودک احساس امنیت را دوست داشت و از ارزش. برای اضافه کردن که ما بیش از ستایش و نمی نگه داشتن کودکان به عنوان پاسخگو به عنوان قبل از احساس خود را از آنها هیچ غلطی نمیتوانند بکنند رشد می کند. را در یک مخلوط از والدین احساس گناه برای عدم در دسترس بودن assuaged با خرید مصرف کننده و ما اضافه کردن زیاده روی به لیست در حال رشد و نگرانی است. همه در یک بار ما به نظر می رسد بیش از حد هوشیار و در عین حال قابل ملاحظه ای قطع شده است.

ما پس از حذف از بچه های ما به عنوان یک جامعه و همه با توجه به اجتماعی و اقتصادی و تغییرات تکنولوژیکی که ما را درک نمی کنند خزنده قطع است که آلوده به کودک توسعه. جامعه منتقل شده و سلامت روانی کودکان قیمت است. بچه های ما بیشتر و بیشتر بی بند و بار و فانتزی رایگان مستقل و بدون بلوغ واقعی به طور مستقیم رفتار مناسب بیش از این می خواهد از انگیزه های رانده شده توسط فوری رضایت.

پدر و مادر احساس خجالت یا شرم یا گناه در مورد فرزند خود مسائل را از ترس سرزنش کرد. پدر و مادر و معلمان در برابر یکدیگر بازمی گردد به عنوان مدارس سعی کنید برای مدیریت خرید اینترنتی از این همه در کلاس درس و پدر و مادر به دنبال نگه داشتن سیستم آموزشی پاسخگو به معاشرت به بچه های خود.

آن زمان برای جلوگیری از جنون را یک گام به عقب و تشخیص دهند که این شیفت های لرزه ای در جامعه عملکرد عواقب ناخواسته. ما یک نسل از rudderless قطع شده بچه ها. البته در این زمینه معمول پدر و مادر استراتژی تبدیل شدن به بی اثر است. برای شروع با فرزندان ما به رسمیت نمی شناسد ما اقتدار و بسیاری از بندر یک نشده خشم برای ما عدم اتصال. آن بیرون می آید به عنوان رفتار است. بنابراین زمانی که ما به دنبال تنبیه کردن, همه چیز را دور, دوره گرد و نظم و انضباط از چشم انداز کودک ما تنها گسترش قطع و افزایش خشم.

مدیریت رفتار کودک است و همیشه خواهد بود تعیین کیفیت ارتباط بین بزرگسالان و کودک است. درجه که ما متصل به فرزندان ما ارائه به طور مستقیم به خود را حس امنیت و عشق ما را بیشتر نفوذ و مشروعیت در زندگی خود را. وقت آن است که برای بازگرداندن آن دسته از اتصالات. خرس در ذهن آن را به نظر می رسد کمی عجیب و غریب به کودک برای آنها این ممکن است یک تجربه جدید خود را داده تربیت در ده سال گذشته در مقابل ما از 30 سال پیش.

پدر و مادر استراتژی مجدد به واسطه رفتار کودک و بهداشت روانی و نگرانی در این عصر و زمان هستند و همه چیز در مورد یادگیری چگونه برای اتصال به معنی تعیین شده از عاطفی و دلبستگی چشم انداز. بدون رفتن به تئوری این را در نظر بگیرید این شیوه:

خاموش کردن فن آوری خود را هنگامی که شما راه رفتن را از طریق درب. شکار کودک خود را و آنها را به یک بوسه سلام قبل از هر چیز دیگری است.

باید تکنولوژی دوره های رایگان روز/هفته با کودک خود.

تعداد بار شما باید یک وعده غذایی با کودک خود. رفتن برخی از 50 سال و در خارج از 21 فرصت یک هفته تعداد آن شده اند که نزدیک به 21. هر چه تعداد خود را در نظر بگیرید که چگونه شما می توانید آن را افزایش دهد.

نگاهی به چهره فرزند خود را به آرامی و به طور مستقیم بین دست شما و فرزندتان بگویید آشکار شما عاشق او/او. انجام این کار روزانه است.

نگه داشتن تبلت و یا تلفن های هوشمند را از اتاق خواب حداقل در زمان خواب است. خرید کهنه و قدیمی زنگ ساعت در صورت نیاز است.

مقاومت در برابر مصرف کننده در هنگام خرید التماس توسط فرزند خود را و یا اگر به تخفیف دادن گناه خود را. به جای گذراندن وقت با کودک خود را هنگامی که شما احساس می کنید باعث به خرید از طرف آنها.

هنگامی که کودک خود را اعمال نامناسب فکر می کنم کمتر در مورد نتیجه شما لوی و مبارزه برای نگه داشتن آنها را پاسخگو و فکر می کنم بیشتر در مورد های کمی ناامیدی و که شما فکر می کنم آنها بهتر از آن است. اجازه دهید کودک خود را می دانم که شما او را دوست دارم اما که از دیدن این تخلف باعث می شود شما احساس غم. نمی آیند از محل خشم یا خصومت اما نگرانی و عشق است. برچسب احساسات خود را به طوری که کودک شما ممکن است به درک خود و یا او. اتصال عاطفی.

البته ما ارزش بچه های ما و می خواهید چه چیزی برای آنها بهتر است. این موضوع بد نیست پدر و مادر, اما این تغییرات اجتماعی اقدام فراتر از آگاهی ما. اجتماعی تغییرات ماهرانه قطع والدین در دسترس بودن اتصال و نفوذ است. این استراتژی 7 همه چیز در مورد کانتر-تعادل و بازپس والدین نقش فعال کردن اتصال. پدر و مادر می توانید شروع روند در خانه. 7 استراتژی های در حال شروع است.

به عنوان عجیب و غریب به نظر می رسد بچه های خود را ممکن است پیدا کردن این تغییر نگران کننده در ابتدا. آنها ممکن است سعی کنید به مقاومت در برابر. آنها استفاده می شود برای گرفتن آنها چه می خواهند اقدام با مسئوليت محدود و باور آنها نمی اشتباه. کسانی که نگرش های ساخته شده در ساختاری از طریق پارچه های اجتماعی تغییر دهید.

چالش پدر و مادر امروز شناخت و کار در میان است که جزر و مد تغییر و نه رانده می شود البته با مقاومت کودک که ممکن است بخواهید به مظاهر یک زیاده روی شیوه زندگی است. آن است که اگر کودک نیاز به یادگیری است که روابط خوب و ارتباط عاطفی واقعا احساس بهتر از مسائل و یا همه چیز.

پیدا کردن راه هایی مانند پیشنهاد بالاتر است پادزهر. متصل بودن به بچه های خود را از طریق مستقیم در دسترس بودن کلیدی است. با یک دست نخورده و ارتباط معنی دار پدر و مادر حتی ممکن است نیاز بسیاری از نظم و انضباط استراتژی های ما استفاده می شود به صحبت در مورد. ما باید حل و فصل این بیماری و خشم زمینه ای موثر بر بسیاری از کودکان امروز است. ما فقط ممکن است همه احساس بهتر و بهتر خواهد بود که ما متصل است. آن را امتحان کنید.

[ad_2]