رشته مهندسی بازی برای پدر و مادر

[ad_1]

به عنوان یک پدر و مادر آن است که اغلب دشوار است به فکر می کنم در مورد خرید کودک شما یک ویدئو جدید بازی. در این عصر دیجیتال آن را مشکل تر برای پیدا کردن بازی است که پر از گور یا توصیفاتی بلاعوض خشونت است. اما Wii بازی کنسول ارائه می کند چند عنوان است که می تواند لذت می برد توسط هر دو پدر و مادر و کودکان به طور یکسان. آن مهم است برای پیدا کردن یک بازی است که نه بیش از حد دشوار است اما در همان زمان باقی می ماند تعاملی. در اینجا چند عنوان که پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ ممکن است لذت ببرید.

Mario Kart این است که دوست داشتنی کلاسیک است که می تواند با بهره گیری از همه سنین است. ماریو Kart برای Wii می آید کامل با رشته چرخ است که اجازه می دهد تا شما را به استفاده از راه دور خود را مانند یک فرمان ساخت این دوست داشتنی بازی مسابقه ای و حتی بیشتر تعاملی. رشته مهندسی نسخه ویژگی های یک تعداد انگشت شماری از مسابقه جدید آهنگ و گرافیکی حتی بهتر از نسخه های قبلی منتشر شده برای دیگر نینتندو کنسول. کاربران می توانند تا 11 مخالفان در یک زمان با در نظر گرفتن تجربه خود را آنلاین. حتی وجود دارد یک ویژگی جدید است که اجازه می دهد تا شما را به مسابقه با استفاده از یک موتور سیکلت به جای سنتی go-cart.

شما می توانید بطور منظم احساس کودکی تجربیات شما تا به حال در کلاس مدرسه با رشته زمین بازی. در حالی که گرافیک نیست بیش از حد ستارگان با رشته زمین بازی بسیاری از بازی ها مانند افسار توپ و گول زدن توپ در حال بازی بسیار اعتیاد آور و سرگرم کننده برای تمام خانواده است. حتی زمین بازی پینت بال برای بیشتر پرماجرا. این بازی بزرگ است چرا که آن را نگه می دارد شما فعال است و مناسب برای پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ از کودکان.

Big Brain Academy یک بازی بزرگ برای پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ است که نگه می دارد ذهن تیز. Big Brain Academy ویژگی های یک سری از چالش های روانی از ریاضی حل مسئله برای تست حافظه خود را. بسیاری از بازی ها هستند ماهر نسبت کالج آموزش بزرگسالان پس از این بازی است که “brainiacs” لذت ببرید, اما آن را احتمالا یک بازی است که بچه های خود را نمی خواهد بود که همه علاقه مند است. هنوز هم این یک بازی بزرگ است که پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ می توانید لذت بردن از به عنوان یک درمان برای خود.

Wii ارائه می دهد انواع مختلفی از دیگر عناوین بزرگ بیش از حد. پدر و مادر نیز ممکن است بخواهید به اتمام Mario Party 8 رشته ورزشی و رشته مناسب و همچنین Hasbro Family Game Night سری که ویژگی های بسیاری از بازی کلاسیک تخته مانند نشانه ببخشید Yahtzee چرخان و بسیاری دیگر. در حالی که بسیاری دیگر از سیستم های مدرن را ترک کرده اند خانواده ها در پشت به صورت خالص پارسه رشته مهندسی ساخته نشده است این همان اشتباه است.

[ad_2]