راه اندازی یک کسب و کار کوچک در سال 2018 – این همه در مورد چقدر پول شما

[ad_1]

هنگامی که شما به فکر شروع یک کسب و کار اولین چیزی که به ذهن می آید این است که پول/سرمایه است. البته, شما نیاز به پول برای شروع یک کسب و کار, حتی اگر آن را بسیار کوچک با توجه به این واقعیت که چگونه از آن آسان است برای شروع یک کسب و کار در عصر دیجیتال است. وجود دارد می تواند بسیاری از عوامل دیگر که بر کسب و کار در اقتصاد دیجیتال-برخی از شما نشان می دهد نگرانی جدی و برخی از شما واقعا با توجه به مقدار.

Blockchain مؤثر است تمام انواع کسب و کار

یکی از بزرگترین نگرانی های امروز کارآفرینان قبل از شروع کسب و کار است که احتمالا blockchain یا رمزنگاری فن آوری است. جهان شاهد ظهور فن آوری رمزنگاری و چگونه آن را در حال یکپارچه موجود ایده های کسب و کار. کمی بیش از یک زن و شوهر از سال پیش, شما باید شنیده اصطلاح “بیت کوین”. از بیت کوین مردم هنوز بر این باورند که blockchain همه چیز در مورد ارز دیجیتال یعنی پول در دنیای دیجیتال. این دور از حقیقت است. Blockchain رود که تاثیر تمام انواع کسب و کار و صنایع در جهان در روزهای آینده.

این یک تکنولوژی است که باز تعریف امنیت از جنبه های بسیاری از کسب و کار در سال 2018 معرفی تمرکز در کسب و کار مدرن فن آوری و منافع مصرف کنندگان نهایی در راه های متعدد. برای مثال, شما می توانید راه اندازی یک پلت فرم بازی که در آن هیچ یک از نیازهای ارزهای موجود. شما می توانید راه اندازی پلت فرم خود را با پول خود را امروز. شما واقعا نمی باید برای شروع همه چیز از ابتدا; در عوض شما می توانید پایگاه خود را از ارز موجود blockchain سیستم عامل مانند Ethereum. از طریق ICOs شما می تواند سرمایه گذاران از سراسر جهان سرمایه گذاری در ایده های خود را. پس blockchain است که قطعا مورد توجه برای همه کسب و کار شروع و در سال 2018 و سال های آینده.

فیزیکی انبارها لازم نیست

چند سال پیش تنها انواع خاصی از کسب و کار می تواند به نام واقعا کسب و کار آنلاین. برای کسب و کار که در آن محصولات را به ذخیره می شود برای برخی از زمان آنلاین کامل حضور داشت و نه راه حل. کارآفرینان که تا به حال چنین ایده های کسب و کار در ذهن به حال به اندازه کافی پول خود را در انبارها. اما این نیز تغییر بسیار کمی در چند سال گذشته. با این ایده از افت حمل و نقل رایج شدن با آن را آسان تر برای تجار و بازرگانان برای شروع کسب و کار خود را بدون سرمایه گذاری است.

در افت حمل و نقل مدل, همه شما باید انجام دهید این است که جمع آوری سفارشات از مشتریان به جلو کسانی که سفارش به تولید کنندگان یا تامین کنندگان و کالا حمل می شود. شما تنها عمل به عنوان یک رابط در این مدل خاص به دلیل آن است که فروشنده می فرستد که محصولات به طور مستقیم در مشتریان درب خانه. شما هنوز هم نیاز به یک فروشگاه آنلاین با تمام محصولات ذکر شده برای مشتریان را ببینید. شما نمی نیاز به هر گونه انبارها دلیل این که شما لازم نیست که خود را خرید و یا ذخیره هر گونه محصولات است. نکته خوب این است که این مدل در حال حاضر اجازه می دهد تا رها کردن شرکت های باربری به ارائه بسیار بیشتر از نرخ های رقابتی پس از نفوذ به بازار آسان تر است برای آنها.

داده های بزرگ است که تفاوت بزرگ

یکی دیگر از فن آوری است که موثر بر تصمیم گیری کسب و کار و راه کار به کسب و کار است که داده های بزرگ. در حالی که اصطلاح “داده های بزرگ” به نظر می رسد که شما با اشاره به فقط مقادیر زیادی از داده اما در واقعیت شما نیز با اشاره به روش ها و فن آوری های که در حال استفاده هستند به مسئولیت رسیدگی به داده های بزرگ. شما خواهد شد کاملا اشتباه فکر می کنم که سنتی نرم افزار و سخت افزار راه حل می تواند در مقابله با داده های بزرگ در هر راه. بیایید نگاهی به عنوان مثال از یک بانک. یک بانک می تواند صدها نفر از شاخه های واقع در سراسر کشور است. در این صدها شعب این بانک خواهد شد که صدها نفر از هزاران نفر از مشتریان.

بانک اطلاعات حساب از صدها نفر از هزاران نفر از این مشتریان است. علاوه بر آن بانک به طور مداوم سرمایه گذاری در سهام و بازارهای خارجی ذخیره و استفاده از اطلاعات است. همان بانک دسته داده ها از تمام خرد و کلان وام آن است که حمل و نقل به مشتریان خود است. همچنین ذخیره سازی اطلاعات در مورد مشتریان از طریق خود نرم افزار تلفن همراه به دانستن آنچه که انتظار مشتریان از وب سایت تلفن همراه. بر تمام کسانی که صدها نفر از شعب این بانک همچنین دارای دوربین های مدار بسته جمع آوری ترابایت از فیلم به صورت روزانه.

آیا شما فکر می کنم همه این داده ها به هدر می رود? هیچ بانک اطلاعاتی جمع آوری شده از بانک های مورد استفاده در ساخت شعب بانک securer. داده ها را از دستگاه های تلفن همراه کمک می کند تا بانک تصحیح خود نرم افزار تلفن همراه. داده های جمع آوری شده از طریق نرم افزار های مالی کمک می کند تا بانک و بهبود آن بیمه, وام, وام مسکن, و غیره. ارائه شده است. این ممکن است به نظر می رسد در این سطح است که داده های یک سردرد برای کسب و کارهای بزرگ تنها اما داده های بزرگ است فقط به عنوان مهم برای کسب و کارهای کوچک نیز هست. این بدان معنی است که کسب و کار شروع و در سال 2018 را به داده های بزرگ با رویکرد راست از یک روز.

امنیت اینترنت است که بزرگترین تهدید در حال حاضر

این مایه تاسف است که به جای ساختن جهان به مکانی امن تر از فن آوری های جدید منجر به بیشتر تهدیدات اینترنتی. حملات سایبری در حال تبدیل شدن بیشتر و مکرر با گذشت زمان و پیچیده تر بیش از حد. در چند سال گذشته حملات سایبری در برخی از بزرگترین شرکت های جهان از جمله شرکت های با تکنولوژی ثابت کرده است که امنیت را به نگرانی عمده برای هر کسب و کار کوچک و مقیاس متوسط یا بزرگ. اگر شما فکر می کنم شروع یک کسب و کار جدید و یا داشتن یک کسب و کار کوچک به شما می دهد هر گونه استفاده بیش از آنهایی که بزرگ است.

به عنوان یک ماده در واقع آن را به کسب و کارهای کوچک هستند که در معرض خطر زمانی که آنها تحت هر نوع حمله سایبری. دلیل این است که کسب و کارهای بزرگ باید از این فن آوری و سرمایه به مبارزه با حمله بازیابی و به عقب بر گردیم روی پای خود را دوباره. از سوی دیگر کسب و کارهای کوچک معمولا لازم نیست که هر یک از آن.

افکار نهایی

چالش برای هر کسب و کارهای کوچک در سال 2018 بسیار بزرگتر هستند و تکنولوژی های مربوط از آنها تا به حال شده است در گذشته است. نیاز به زمان برای صاحبان کسب و کار کوچک در سال 2018 است برای خداحافظی به تفکر سنتی و در آغوش فن آوری های جدید موفق باشد. آنها همچنین باید به یاد داشته باشید که در عصر مدرن و سال آینده هر کسب و کار است (مانند) یک فن آوری کسب و کار تا حدی به دلیل وابستگی به تکنولوژی برای جمع آوری داده های مشتری ایجاد کمپین های بازاریابی و امن اطلاعات مربوط به مشتری.

[ad_2]