دیوانه در مورد شما ایجاد شده توسط Paul Reiser و Danny Jacobson

[ad_1]

دیوانه در مورد شما یک طنزهای تلویزیونی آمریکایی است که توسط Paul Reiser و Danny Jacobson. این پخش از 23 سپتامبر 1992 به 24 مه سال 1999 در شبکه NBC. آن زد و به هفت فصل تقسیم 164 قسمت حدود طول هر قسمت 22 دقیقه است.

شخصیت های اصلی این سری پل nuno santos, جیمی nuno santos موری به نام یک سگ Fran Devanow لیزا Stemple ایرا nuno santos, سیلویا nuno santos, Burt nuno santos Mabel nuno santos و علامت Devanow.

Nuno santos بود دانشجوی دانشگاه نیویورک مدرسه فیلم پس از حضور در مدرسه او تلاش برای به رسمیت شناختن در نهایت قبل از موفقیت در فیلمسازی در شهر نیویورک است. او با همسر خود زندگی سگ و دختر در اتحادیه مربع است. جیمی nuno santos که دختر گاس و ترزا Stemple دارای یک فروشگاه از دوست پسر; منظورم این است که پس از هفت دوستان خود را در دانشگاه ییل او ملاقات پل nuno santos با سرقت خود کپی نیویورک تایمز با یک بهانه ای فوق العاده. او نه یک رابطه خوب با مادر در قانون است.

موری است که سگ از پل و جیمی nuno santos. موری گاهی اوقات تعقیب نامرئی ماوس و به پایان می رسد تا کوبیدن سر خود را در برابر چیزی. یک روز جیمی در بر داشت ماوس بود که تعقیب توسط موری. Fran Devanow بهترین دوست جیمی; او در منطقه ای معاون رئیس جمهور در Farrer-Gantz روابط عمومی و استخدام جیمی به عنوان دستیار او. Fran چپ Farrer-Gantz در سال 1989 به منظور صرف زمان با او پنج سال پسر و شوهر به عنوان خوانده شده را علامت. زمانی که Fran چپ او پست جیمی پیشنهاد شد به این پست. Fran معافیت رابطه خود را با علامت پس از 10 سال از ازدواج خود را; این حادثه شوکه جیمی و شوهر خود پل. جیمی همچنین دارای یک خواهر است که سه سال بزرگتر از جیمی او نام لیزا. لیزا برخی از مسائل روانی. لیزا سرزنش جیمی برای تمام مشکلات خود را چرا که او فکر می کند که جیمی اجازه نمی دهد او را به ارتباط با دیگران و افسار او را برای یک عمر از ناامنی و اختلال روانی. ایرا که پسر عموی پل و به نظر می رسد در دیوانه در مورد شما در “عروسی امر” قسمت. او برای پولس پدر برت در Burchman ورزشی کالا. پل و ایرا هر دو دوستان نزدیک بودند اما مخالفت com زمانی که ایرا در زمان مالکیت nuno santos ورزشی کالا پس از برت بازنشستگی.

نشان می دهد دریافت کلی 274 در رتبه بندی نیلسن در فصل اول آن رتبه 54 و سپس 31, 11, 37, 24, 32, و 85 باقی مانده فصل بود.

[ad_2]