دریاچه Jennings, Lakeside کالیفرنیا برای اردو زدن, ماهیگیری, قایق رانی, حیات وحش مشاهده و تماشای پرنده

[ad_1]

به دنبال یک محل در سن دیگو به اردوگاه ماهی, پیاده روی یا پیک نیک ؟ دریاچه جنینگز واقع شده است در Lakeside. شما فکر می کنم شما در وسط بیابان در دریاچه جنینگز با منظره دریاچه و پوشیده شده از درخت و محیط اطراف. این دریاچه یک مخزن آب آشامیدنی و متعلق به اداره شده توسط مارپیچ آب منطقه.

این دریاچه میزبان یک اردوگاه ماهیگیری, قایقرانی, پیاده روی, حیات وحش مشاهده و تماشای پرنده است.

کمپینگ

دریاچه جنینگز اردوگاه دارای 96 فضای اردوگاه و باز هفت روز هفته سال در اطراف. از فضاهای مختلف برای کمپینگ شامل 35 کامل کنسول (آب و برق و فاضلاب) و 35 جزئی تاسیسات سایت های (برق و آب) و غیر 26-قلاب چادر سایت. این اردوگاه دارای Wi-Fi را در سراسر اردوگاه.

برای جمع های خانوادگی و محل نشستن در داخل خانه و بازی برخی از بازی های این غرفه است برای باز کردن تمام ثبت نام اعضای کمپ. این چوبی بزرگ تحت پوشش ساختار بازی مانند نردبان گلف و پینگ پنگ در هر روز است. روز شنبه, وجود دارد, هنر و صنایع دستی در دسترس است. برخی از فعالیت های جدید شامل Jenga, ذرت, سوراخ tetherball. نیز وجود دارد یک پوشش زمین بازی با یک مجموعه نوسان و دیگر بازی سازه برای کودکان و نوجوانان.

دریاچه

دریاچه امکانات عبارتند از paddleboats, rowboats یا موتوری در دسترس برای اجاره در روزهای جمعه شنبه و یکشنبه. به علاوه متعدد وجود دارد coves های اطراف دریاچه که بزرگ هستند و بقیه یا مناطق پیک نیک.

ماهیگیری

برای ماهیگیران یا خانم فیشر’, دریاچه برای ماهیگیری و قایقرانی در هر جمعه, شنبه و جمعه از ساعت 6:00 صبح تا 7:30 pp.m. خط ساحلی ماهیگیری در دسترس است از اردوگاه روزانه از 7:30 صبح تا 5:30 p. m. A ماهیگیری اجازه و مجوز لازم هستند.

برای راحتی شما یک طعمه و مقابله با فروشگاه در سایت و باز جمعه از طریق پنج شنبه ارائه طعمه مقابله کمپینگ لوازم تنقلات و نوشیدنی های غیر الکلی. در اردوگاه ورودی ایستگاه شما می توانید خرید هیزم یخ و پروپان.

پیاده روی

اگر شما به پیاده روی شعله برخی از مسیرهای پیاده روی از دریاچه جنینگز مایل و مایل از مسیرهای پیاده روی پیاده روی. در اطراف دریاچه پیاده روی تا حدودی تخت 5.5 مایل است. در سمت شمال دریاچه شما می توانید رسیدن به قدیمی “Flume” نیمکت یک دنباله است که در حدود 5 مایل در امتداد خط الراس از ال مونته دره. وجود دارد هر دو از طریق مسیرهای پیاده روی و اطراف اردوگاه. در اطراف اردوگاه در حدود یک مایل با اندکی تغییرات ارتفاع و کوتاه دنباله درون اردوگاه حدود 300 پا برای تمام سنین است.

حیات وحش در پارک

با دریاچه Jenning را, تپه, دریاچه, ساحلی گلی و ساحلی مناطق مختلف وجود دارد که زیستگاه. گوزن دیده می شود در اوایل صبح و اواخر شب. دیگر مخلوقات رومینگ دریاچه منطقه هستند بابکتس کویوتس skunks و راکون است. این حیوانات وحشی هستند اما مهم نیست که از دور تماشا.

مراقب پرنده در حالی که در دریاچه جنینگز می توانید انواع مختلفی از پرندگان از چاپارل و زیستگاه های آبزیان. بیش از هر کشور دیگری در ایالات متحده, San Diego ثبت 475 گونه پرنده.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

دریاچه – (619) 443-2510

اردوگاه – (619) 619 390-1623

[ad_2]