دانلود رایگان سریال ایرانی طنز

چگونه فیلم ها و نمایش های Netflix را از طریق تلفن یا رایانه لوحی خود بارگیری کنید تا در صورت عدم اینترنت تماشا کنید
دیو جانسون 30 مه 2019 ، 10:28 PM
نتفلیکس
می توانید فیلم ها و نمایش های تلویزیونی Netflix را بر روی برنامه تلفن همراه Netflix بارگیری کنید تا در صورت عدم اینترنت تماشا کنید. Shutterstock
چگونه می توان همه کارها را انجام داد

Netflix راهی آسان برای بارگیری ویدیو در دستگاه تلفن همراه خود را برای مواقعی که می دانید به سرویس اینترنت دسترسی نخواهید داشت ، فراهم می کند.
شما نمی توانید فیلم را در یک مرورگر وب دسک تاپ در یک رایانه یا یک تلویزیون هوشمند بارگیری کنید.
هنگامی که دیگر نیازی به فیلم بارگیری شده خود ندارید ، می توانید آن را از طریق برنامه Netflix حذف کنید تا در تلفن یا رایانه لوحی خود صرفه جویی شود.بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی
برای اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی Business Insider مراجعه کنید .

طبق گفته Adweek ، Netflix محبوب ترین سرویس پخش ویدیویی است و تعجب آور نیست. آنها از سال 2007 در مشاغل پخش ویدیو بوده اند و به پیشگامان انقلاب جریان کمک کرده اند.

اما به همان راحتی که امکان پخش از طریق اینترنت وجود دارد ، گاهی اوقات ترجیح می دهید فیلم ها را برای تماشای بدون اینترنت بارگیری کنید – اگر قصد پرواز با هواپیما را دارید ، از یک مکان از راه دور بازدید کنید ، یا در غیر این صورت از سرویس Wi-Fi دور باشید ، شما ممکن است بخواهد چیزی برای تلفن یا رایانه لوحی برای پخش آفلاین ذخیره شود. Netflix فقط در چنین شرایطی امکان بارگیری فیلم بر روی دستگاه تلفن همراه را آسان می کند.

اما در حالی که می توانید محتوای Netflix را بر روی دستگاه تلفن همراه بارگیری کنید ، تا آنجا که می توانید بروید. Netflix هیچ راهی برای بارگیری فیلم ها در یک مرورگر وب ارائه نمی دهد ، بنابراین نمی توانید روی رایانه یا لپ تاپ دسک تاپ خود بارگیری کنید. همچنین نمی توانید فیلم را در یک تلویزیون هوشمند بارگیری کنید.