خلاق Multipreneurs – چگونه به انفجار از طریق پنج موانع ایستاده در راه خود را به موفقیت

[ad_1]

“خلاق Multipreneur” – یک فرد با چند استعدادها و علایق است که شادترین و بیشتر برآورده هنگامی که در حال توسعه چندین مراکز سود و/یا به دنبال مشاغل مختلف. او/او است مستقل, مداوم, و, بسیار, کنجکاو, عاشق حل مشکلات و درک خوبی از ارزیابی خطر در مقابل پاداش.

بالا تعریف من از یک خلاق multipreneur. در زیر پنج تا از موانع یک فرد از چند احساسات و منافع می تواند به اجرا در تلاش خود را برای موفقیت و چند پیشنهاد در مورد چگونه برای غلبه بر آنها.

1. انتخاب

احتمالا بزرگترین مانع برای تبدیل شدن به موفق multipreneur تصمیم گیری است آنچه کسب و کار و یا کسب و کار برای شروع. شما باید بسیاری از ایده ها و منافع است که شما احساس می کنید انتخاب یکی به معنی داشتن به رها همه دیگران است. خبر خوب این است که شما مجبور به انتخاب فقط یکی. شما می توانید طراحی یک نمونه کارها از مراکز سود است که می تواند مرتبط یا نه.

شما ممکن است یک اشتیاق سوزان و ارائه آن را در راه های متعدد: آیا خودتان آن را, کمک یا آموزش دیگران به انجام آن نوشتن در مورد آن صحبت می کنند در مورد آن ایجاد یک محصول مرتبط با آن و ترویج آن و یا سازماندهی آن است. و یا شما ممکن است انتخاب کنید برای ایجاد درآمد از مراکز اطراف چند تا از احساسات خود را چنین به عنوان سخنران حرفه ای, قصه گو, تناسب اندام, مربی, سایت, طراح و نویسنده است.

2. شناسایی مشتریان

که در حال رفتن به خرید محصولات یا خدمات خود را? انجام دبستان کار در تعیین بازار هدف خود را قبل از شروع کسب و کار شما. ایجاد یک پروفایل مشتری ایده آل خود را و لیست جمعیتی–سن ، جنسیت ، سطح درآمد و موقعیت جغرافیایی–و تعیین کنید که چگونه او دریافت پیام های تبلیغاتی.

دانستن دقیق ویژگی ها و مزایای محصولات و خدمات خود را که آنها را جذب کند و به همین دلیل است. آنچه باعث می شود شما بهتر از رقابت خود را و به همین دلیل مردم از شما خرید?

3. تامین مالی

پول و یا عدم آن را یکی از بزرگترین نگرانی که مردم را با طناب به یک چک. بسیاری از مردم گرفتار این باور اشتباه است که آنها باید از یک وام و یا افزایش مقدار زیادی از پول برای شروع یک کسب و کار است. در واقع بسیاری شروع کسب و کار نیاز به کمی در راه از پول نقد برای رفتن.

کار از یک دفتر خانه با استفاده از تجهیزات شما در حال حاضر مانند یک تلفن و کامپیوتر و پرینتر ارائه دهنده خدمات اینترنت و از این قبیل. برای مردم شروع محبوب ترین منبع نقدی است که از شخصی به منابع یک روز کار کارت های اعتباری صفحه اصلی وام دادوستد فروش چیزی و وام از بستگان و دوستان است. شما ممکن است نیاز به شروع در مقیاس کوچکتر و ساخت به آرامی.

4. کسب و کار آموزش و پرورش

اگر شما نمی دانید که اولین چیزی که در مورد شروع یک کسب و کار بسیاری وجود دارد هیچ و کم هزینه راه برای دریافت که دانش: از هزاران کتاب و مجلات در کتابخانه محلی خود را و کتابفروشی به وب سایت . یک موجود صاحب کسب و کار است که یک دوست و همسایه خویشاوند همسر یک همکار و یا صاحب یک کسب و کار محلی شما مکرر است که اغلب بسیار مایل به اشتراک گذاشتن اطلاعات با مردم فقط شروع است. مراقب باشید به انتخاب صاحبان کسب و کار موفق و کسانی که ممکن است باران در رژه خود را.

یک منبع فوق العاده است, نمره, خدمات سپاه از مدیران بازنشسته که دارای دفاتر در بسیاری از متوسط تا بزرگ شهرستانها ایالات متحده–اغلب های فضایی با محلی SBA ، آنها را یک در یک مشاوره و دسترسی به بسیاری از منابع رایگان.

5. ترس از شکست/ترس از موفقیت

وجود دارد بسیاری از ترس است که می تواند خرابکاری ما در راه ما را به تحقق رویاهای ما. این دو بسیار جالب است که در آنها به ظاهر مخالف اما احساس می کنم دقیقا همان. ترس از شکست می تواند شما را متوقف کند مرده در آهنگ های خود را و باعث درد عاطفی. ترس از شکست می تواند منجر به باورهای محدود کننده مانند شما به اندازه کافی خوب نیست و فقط به شکست به هر حال پس چرا حتی شروع کنم ؟

از سوی دیگر ترس از موفقیت می تواند نشان می دهد تا به عنوان اعتقاد به این که شما موفق تبدیل خواهد شد به طوری سریع است که شما می توانید آن را اداره کند و یا زندگی خود را فقط نمی خواهد خود را دیگر–بنابراین شما نیز ممکن است حتی شروع می شود. همه ما احساس ترس به برخی از درجه است اما افراد موفق رسمیت شناختن این واقعیت است. آنها از طریق فشار ترس. فقط آن را امتحان کنید. هنگامی که شما احساس می کنید کسانی که پروانه ها در معده شما به خودتان بگویید این هیجان برای بزرگ را در زندگی خود را به عنوان موفق خلاق Multipreneur.

[ad_2]