خرید یک کسب و کار محل در مقابل اجاره – چرا خرید مناسب تقریبا همه

[ad_1]

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از داشتن یک ملک تجاری است که هنوز هم برای شما انجام می دهد حتی زمانی که بازار کند. و هر زمان که اقتصاد قوی می شود, شما می توانید انتظار ملک تجاری به شما ارائه یک جریان ثابت درآمد.

اما چالش عمده برای هر سرمایه گذار است که تصمیم می گیرید که آیا به اجاره ملک تجاری و یا آن را خرید. بسیاری از فروشندگان پیشرو تجاری وام دهندگان وام مسکن در ایالات متحده را نشان می دهد شما برای رفتن با خرید قطعه ملک تجاری و با وجود دلایل ارائه چنین یک مشاور. تنها چند دلیل-بدهی های خود را کاهش دهد هر زمان که شما خود را یک دارایی به نام دیگری نهاد (که توسط خود شرکت); ایجاد یک شرکت و اجاره آن را به خودتان-آیا به اندازه کافی به شما اجازه می دانم مزایای خود را صاحبخانه. در این پست ما کشف بسیاری از دلایل مشابه.

شما باید دسترسی به ساختمان سهام خود را کسب و کار

این پدیده نیز به عنوان “ارزش اموال قدردانی.” اینجا ملک تجاری خود را با سهام دست نخورده باقی خواهد ماند و حتی افزایش در زمان های آینده. برای مثال اگر شما از خریداری یک کسب و کار و محل سکونت برای خود شما خواهد بود به راحتی به فروش آن قطعه ملک در یک میزان است که سه بار از آنچه شما باید پرداخت اصل. همچنین قدردانی ارزش تجاری املاک و مستغلات بستگی به محل کسب و کار. یکی دیگر از جنبه های قابل توجهی از سرمایه گذاری در تجاری املاک و مستغلات است که توانایی خود را برای قرار دادن بدهی که بسیار دارایی; این بدهی باید چندین بار بالاتر از اصل عدالت و انصاف است. در حال حاضر, این, بیشتر, اجازه می دهد تا شما را به سرمایه گذاری در دارایی های بیشتری داشتن پول کمتر-و این در نهایت کمک می کند تا در ذره سهام تا زمان بازپرداخت وام ها.

Sub-اجاره بخشی از فضای تجاری و ساخت یک درآمد اضافی

هر زمان که شما اجاره ملک در درون خود فضای تجاری شما می توانید کسب درآمد اضافی (که می تواند به عنوان یک منبع از بازنشستگی در بعد زمان). به همین دلیل است که آن است که اغلب گفت که یک صاحبخانه شبیه به مدیریت کسب و کار خود را; و این می تواند پاداش-به علاوه شما می توانید رئیس خود را. هر ماه مستاجر خود را به شما ارائه خواهد شد یک مناسب و معقول نمد از پول نقد یا چک و جریان نقدی خواهد بود به اندازه کافی برای پوشش یک ملک را وام مسکن. این اجازه خواهد داد که شما را به خودداری و اموال تا زمانی که این سود ارزش.

پرداخت وام مسکن در مقابل تخلیه اجاره

آن است که همیشه بهتر است به پرداخت وام مسکن نسبت به افسار به اجاره نامه. زیرا هنگامی که شما در بازپرداخت وام مسکن شما را یک بار پرداخت. اما وقتی که می آید به ساخت پرداخت اجاره — از آن خواهد شد برای همیشه لطفا برای. شما همیشه می توانید یک پرداخت وام مسکن ماهانه به عنوان اجاره ماهانه پرداخت تنها تفاوت در این است که در رهن یک روز این مقدار خواهد بود به طور کامل بازپرداخت.

انرژی کارآمد اعتبار مالیاتی

تمام درآمد اجاره است که شما دریافت خواهید کرد به عنوان یک مالک خواهد شد مشمول مالیات-همچنین فروش به اجازه از وام مسکن را با نرخ بالاتر از دیگران است. وجود دارد یک زن و شوهر از کسر مالیات است که در دسترس هستند به صاحبخانه. این به طور کلی شامل هزینه های متحمل شده در حالی که:

  • جایگزینی مبلمان آسیب دیده
  • Repainting
  • فرآیندهای حسابداری
  • جایگزینی اختیار مجاری و لوله های آب
  • ساختمان بیمه
  • نظافت و باغبانی
  • خدمات حرفه ای
  • استهلاک می آید که به عنوان ساییدگی و پارگی (معمولا نزدیک به 10 درصد از کل خالص درآمد اجاره)

به طوری که آن را در حال حاضر برای خوانندگان. همه این عوامل به راحتی توضیح دهد که چرا تصمیم به خرید یک فضای تجاری سودآور تر از اجاره یک.

[ad_2]