خرید عتیقه کابوی اسپرز

[ad_1]

اگر شما با توجه به خرید یک جفت از کابوی اسپرز آنلاین و یا از هر حراج وجود دارد برخی از راهنمایی و بیت از اطلاعات است که به شما کمک خواهد کرد اطمینان حاصل شود که شما در حال خرید چه فروشنده می گوید آن است! اگر چه بوت تاتنهام سخت به آن ممکن است و نه ناشناخته برای این اتفاق می افتد.

مطمئن شوید که شما آگاه هستند از تاریخ این آیتم شما در حال خرید و همچنین سعی کنید تا مطمئن شوید که فرد فروش اسپرز کسی است که به نظر می رسد معتبر و قابل اعتماد است. بسیاری از سایت های حراج آنلاین مانند eBay ارائه خواهد شد یک امتیاز انتقادات و پیشنهادات در این فروشنده که به شما یک راهنمای به شهرت خود را در آنلاین حراج جامعه است. انجام تحقیقات خود را در شخص اول اگر ممکن است.

طراحی خار نیز کمک خواهد کرد که شما تعیین اگر آنها با ارزش هستند بیش از حد. هر یک از ساز های مختلف سبک و روش ساخت اسپرز و نه هر جفت یکسان است. مختلف, پاشنه, باند یا سبک دکمه های مشترک به عنوان بزرگتر یا بیشتر زرق و برق دار rowels. شما اغلب می توانید بگویید که اسپرز فقط با نگاه کردن – اما این ممکن است تجربه.

بسیاری از جفت کابوی اسپرز با نشانه های کسی که آنها را مانند شمال و جاد لنگر خوانده شده را علامت. اگر فروشنده گفت که اسپرز ساخته شد توسط Crockett خار شرکت و سپس شما باید انتظار برای دیدن مربوطه نشانه گذاری بر روی اسپرز. وجود دارد بسیاری از مجموعه ای از اسپرز که مشخص نیست – بنابراین مطمئن شوید که شما بخواهید یک عکس از هر نشانه گذاری و یا آنها را بررسی خودتان اگر ممکن است.

سن کابوی اسپرز همچنین اجازه خواهد داد که شما را به یک قضاوت خوب از اعتبار خود را. مسن اسپرز شد و ساخته شده از آهن و سپس نیمه یا کامل نصب شده با نقره و طرح های فلش. یک جفت از اسپرز امروز خواهد بود ساخته شده از مواد مدرن تر مانند آلومینیوم است. چگونه خار به نظر می رسد را نیز به شما بینش به سن این جفت ارز است.

[ad_2]