حوه ساخت بک لینک PBN

من در کل روز به بررسی چگونگی ساختن یک سیستم ، چگونگی کشف فضاهای متوقف شده ، نحوه ساخت PBN ، چگونگی ایجاد اتصالات PBN با پایه تر می پردازم و به ویژه چگونگی کاهش برداشت ها را بررسی می کنم.

علاوه بر این ، به شرطی که من این کار را نکردم ، استفاده از PBN را تقویت می کنم.

من این کارها را کردم … بک لینک PBN

… تا اینکه من از سمت Google درست به هدف رسیدم.

سئو با استفاده از لینک های PBN  نه تنها مثمر ثمر بوده است ، بک لینک PBN بلکه تعداد کمی از مشتریان من نیز وجود دارد.

قبل از این اتفاق می افتاد ، من فکر کردم که مسئولیت کامل سئو خود را با توجه به اینکه می توانم بک لینک هایم را کنترل کنم ، مسئولیت خود را به عهده گرفتم

دیوانه است که چقدر اشتباه کردم. بک لینک PBN

همانطور که ممکن است ، اکنون و پس از آن باید به سادگی با کمک شما در ارائه خدمات به دیگران تفکیک شود.

چیزی که من در مورد PBN ها پاسخی دریافت کردم …

1-ساخت PBN پر هزینه است بک لینک PBN

احتمالاً بزرگترین ناراحتی PBN هزینه ایجاد و نگه داشتن سیستم است. به شرطی که از باربری استفاده می کنید ، هزینه یک منطقه مناسب برای شما بین 500 هزار تومان و 4 میلیون تومان است. در صورت استفاده از فروشندگان منطقه ، هزینه تقریباً معادل است.

درست از نظر شکل ، تعداد کل می تواند به طور قابل توجهی بالاتر باشد.

هنگامی که فضای جدید خود را به دست آوردید ، باید هزینه WHOIS را بپردازید ، سایت خود را تهیه کرده و ماده جدیدی را در سایت خود قرار دهید.

بنابراین ، باید بیان کنیم که شما 1 میلیون و 500 هزار تومان دامنه داده اید.

مساحت = 1 میلیون تومان بک لینک PBN

Whois خصوصی = 80 هزار تومان

تسهیل = 340 هزار تومان

مقاله = 80 هزار تومان (PBN مناسب و معقول بیش از یک مقاله خواهد داشت)

= 1 میلیون و 500000 تومان

آیا نمی گویید این یک هزینه قابل توجهی برای یک سایت از PBN خصوصی سازماندهی شده است؟

بگذارید در مورد زمان مشارکت به شما اطلاع دهم.

2 – کل روش ساخت PBN ها یک تمرین بیهودگی است بک لینک PBN

این در سال 2014 معتبر بود ، اما اکنون این مهارت به تدریج ماهر است. گفتگوهای بیشمار در اجتماعات و اجتماعات فیس بوک غیرقابل تصور است. حیرت انگیز است که افراد برای اجرای PBN ها خرج می کنند.

با هر یک از این تلاش ها ، می توانید بک لینک واقعی از سایت های واقعی دریافت کنید و دیگر نیازی به استرس در مورد مجازات مجدد نیست.

به سادگی این روش را در نظر بگیرید:

برای شروع ، باید فضاهایی را کشف کنید که شایستگی خرید را داشته باشند. حدود 95٪ از این فضاها شرایط مورد نیاز را برآورده نمی کنند که این رقم بسیار زیاد است.

به طور خاص ، در صورت نیاز به یک جریان موضعی Trust Trust ، از فضاهای کم شده در مرکز SEO خود استفاده می کنیم. این اکتشاف ما را به طور قابل ملاحظه ای آزمایش کرد ، اما علاوه بر این بک لینک PBN ، خوبی ها و گشایش های زیادی را نیز برای ما نشان داد.

فرض کنید در حال تلاش برای ساختن یک سیستم از 10 سایت هستید. شما باید 6 تا 12 ساعت از 10 منطقه واجد شرایط را طی کنید. یک منطقه دارای مجوز باید در هر رویدادی 15 و دارای یک فضای قطعی 15 دارای یک جریان اعتماد باشد.

در صورت خاموش بودن اینكه ، اندازه گیری كم دارای موضوعات مرتبط با اعتماد موضوعی است ، شایسته است. بنابراین این بدان معناست که باید هم برای ماده سایتی که برای اتصال به آن نیاز دارید هم قابل اعتماد و قابل استفاده باشد.

از آنجا که 10 فضای دارید ، باید آنها را طراحی کنید. 2-4 ساعت طول می کشد بک لینک PBN ناصر رسولی تا بتوانید وب را کشف کرده و مقاصد آماده پیشرفت را پیدا کنید.

در این مرحله شما باید با ساختن تمام صفحات مهم ، کشف سوژه ها ، آهنگ سازی / تصدی مجدد مطالب ، معرفی ماژول ها و ساخت یک سایت معمولی ، آن را ایجاد کنید. برای دستیابی به امنیت قابل توجه تر ، لازم است برای هر وب سایت ، حسابهای زندگی مبتنی بر اینترنت خود را روی مجموعه ای از سازمانهای بین فردی تهیه کنید.

این روش می تواند در هر سایت 1 تا 2 ساعت طول بکشد.

این همان چیزی است که می توان با 36 ساعت سرمایه گذاری برای یک سیستم 10 سایت مقایسه کرد.