حوادث در یک بازار مال فروشان – چه انتظار

[ad_1]

اگر چه آنها شده اند و بخشی از فرهنگ آمریکایی در دهه های بسیاری از مردم هرگز به بازار مال فروشان. با افزایش محبوبیت برخی ممکن است علاقه مند در رفتن اما کمی مطمئن نیستید در چه صورت می گیرد. بیایید نگاهی به متوسط بازار مال فروشان و آنچه را که اولین بار شرکت کنندگان ممکن است انتظار داشت.

اول از همه حرفه ای rodeos در آمریکای شمالی آمده است در زیر چتر هر دو حرفه ای بازار مال فروشان کابوی انجمن (daniel gennaoui) و زنان حرفه ای بازار مال فروشان انجمن (WPRA). دیگر نظارتی وجود داشته باشد برای کودکان, دبیرستان, دانشگاه, سطح, ارشد, آمریکایی های بومی و دیگر گروه های اقلیت.

حوادث در یک, مدرن, حرفه ای بازار مال فروشان را می توان به دو دسته بزرگ سهام حوادث و رویدادهای بهنگام. عمده بازار مال فروشان حوادث عبارتند از:

خشن سهام بازار مال فروشان حوادث:

Bronc سواری – شاید یکی از نمادین ترین بازار مال فروشان حوادث. سواران سعی کنید به ماندن بر روی اسب برای 8 ثانیه. آنها مجاز به لمس اسب خود را با دست آزاد. حداکثر 50 امتیاز داده شده به هر دو سوار و اسب. هر دو نمره اضافه دارد تا به صورت کل با نمرات در 80 نقطه محدوده بسیار خوب و نمرات در 90s بودن برجسته است. Bronc سواری بیشتر تقسیم سکس بدون کاندوم, bronc و زین bronc ،

گاو سواری – اساسا همان مفهوم به عنوان bronc سوارکاری اما با توجه به اندازه و غیر قابل پیش بینی از حیوانات, گاو سواری است که بطور قابل توجهی بیشتر خطرناک است.

بهنگام بازار مال فروشان حوادث:

گوساله طناب زدن – بازار مال فروشان قدیمی ترین بهنگام رویداد یک کابوی تعقیب پس از یک گوساله می اندازد کمند یا lasso در اطراف گوساله گردن dismounts می اندازد گوساله به زمین و سپس روابط 3 تا از این 4 تا پا با هم.

مبارکه طناب زدن – یک نوع طناب زدن که در آن گوساله است و نه به زمین پرتاب و گره خورده است. در عوض بسیار کوتاه طناب با یک پرچم متصل به زین. هنگامی که گوساله است طناب اسب را متوقف می کند و طناب “می شکند” از زین.

تیم طناب زدن – این شامل دو نفر lassoing و ضابط اندازه کامل هدایت. یک نفر را کمند شاخ در حالی که دیگر lassos پاها. سواران با هم کار کنند تا هدایت خواهد شد از دست دادن تعادل و دراز.

مسابقه در هر بشکه – یک رویداد بر اساس سرعت و چابکی است. بشکه تنظیم شده تا در کلورلیف الگوی. سواران را در چهار نعل رفتن در اطراف آنها را به سرعت و به آرامی به عنوان امکان پذیر است و بدون ضربه زدن به آنها را بیش از. در اکثر سطوح از بازار مال فروشان این است که زنان رویداد.

هدایت کشتی کج – بسیار شبیه به آن را برای تلفن های موبایل, سوار خواهد پرش اسب خود را با شتاب در حال اجرا و هدایت خود شاخ و تلاش به گریبان آنها را به زمین. به احتمال زیاد خطرناک ترین رویداد در کل بازار مال فروشان.

بز بستن – یک روش سوار یک افسار بز پرید و شبیه به گوساله طناب زدن می اندازد بز به زمین و روابط 3 از پای خود را با هم. در نظر گرفته شده برای شرکت کنندگان برای به دست آوردن مهارت های مرتبط با گوساله roping, آن است که بخشی از واقعی بازار مال فروشان رقابت است.

اگر چه بخشی از این رقابت ها به خودی خود بسیاری از rodeos شروع با ورود بزرگ که در آن سواران حمل پرچم ها و آگهی ها وارد عرصه با پخش سرود ملی به دنبال دارد. انواع عمل می کند از جمله نوازندگان و یا ترفند سواران ممکن است در بخشی از بازار مال فروشان ،

بخش بزرگی از تاریخ و فرهنگ آمریکایی rodeos همیشه جالب و اغلب سرگرم کننده – به ویژه هنگامی که شما می دانید چه حوادث در انتظار.

[ad_2]