جوشکاری شغل: ایده های شما می توانید در خانه به پول جوشکاری (بدون رئیس در حالی که شما را $100,000)

[ad_1]

چه می شود اگر شما می تواند یک سال 100.000 دلار جوش از خانه ؟

چه می شود اگر شما می تواند حتی اضافی 500 $در ماه از خانه با استفاده از مهارت های فعلی خود را? اگر شما یک جوشکار با پایه جوش و مهارت های شما بین شغل و یا شما در حال زیر پرداخت می شود در شغل فعلی خود را ممکن است آن را به ارزش زمان خود را به خواندن این مقاله اجازه فکر کردن خارج از جعبه برای فقط یک دقیقه در مورد چگونه شما می توانید پول را جوش از خانه.

از صفحه اصلی جوش # 1:

آموزش و یا آموزش هر مهارت بسیار سودآور کسب و کار. در هر شهر و هر اندازه شما حداقل یک آموزش کسب و کار در مرکز نوار آجر و ملات محل. در همان شهر خواهد بود حداقل یک دوجین دیگر مربیان کار از خانه پول خوب.

بله بسیاری از زمان آنها تدریس خصوصی ریاضی و خواندن به دانش آموزان است. تکیه به عقب و فکر می کنم در مورد چه مهارت های شما است که همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد در یک تدریس خصوصی کسب و کار شما می توانید راه اندازی و شیر نقدی از, مانند شیر از یک گاو است.

بیایید می گویند شما به اندازه کافی خوب با TIG جوش تیغ یا پاپ می ته.

اگر شما می توانید یک غیر جوشکار به کار TIG مشعل خوب به اندازه کافی برای رفتن بر روی و تمرین خود را در خانه خود و در حدود 3 ساعت از دست شما بر آنان – آنها خواهد پرداخت تا $100 یک ساعت به 3 ساعت از TIG آموزش. فقط 2 دانش آموزان در روز خواهد شما را به یک سال 100.000 دلار. اگر شما فکر می کنم شوخی می کنم من نه! وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا آموزش و پرورش با ارزش است – و که شامل شدید متمرکز تدریس خصوصی در جوشکاری.

6G لوله جوش بالاترین پرداخت در تمام جوش با گواهینامه – اکثر 6G جوشکار را 100k $به $300k از یک سال و تقاضا است ، اما اگر شما یک 6G جوشکار و شما می خواهید به ماندن در خانه شما می توانید راه اندازی و آموزش 6G در گاراژ خود را. بیایید می گویند شما این کار را با 7 دانش آموزان هر یک از شما پرداخت $10,000 برای 3 ماه ، بله آنها خواهد پرداخت آن – به خصوص اگر شما آنها را نشان می دهد که چگونه آنها را باید بیشتر زمان خود را با دست بر ایشان (#1 راز یادگیری 6G سریع).

از صفحه اصلی جوش # 2:

من در پالم اسپرینگز روز دیگر. من شده اند در داخل و اطراف معاملات برای 30 سال… و هنگامی که شما یک کاسب کامیون و این اواخر مدل بدون فرورفتگی و یا بسیاری از خش و تمیز و سازمان یافته و مجهز به این معنی (99 ٪ از زمان) که مرد در حال ساخت پول است.

من کشیده تا نور فقط پشت یک کامیون – “جو BBQ سرویس و تعمیر.” که آن را – که همه جو می کند. او را به جوش آلومینیوم یا فولاد است. او را پاک و لهستانی. او به جای یک رایتر یا یک کنترل. یا او شما خرید قدیمی خود را به واحد فروش و / یا فروش شما یکی از جدید.

بله شما باید یک شهر با بسیاری از بالا پایان BBQs. دیگر از آن بروید و آن را دریافت کنید.

از صفحه اصلی جوش # 3:

بزرگ فولاد برش outs. در هنر از همه نوع و اندازه مهم است. برای مثال 20 سال پیش ما خریداری دو 4′ کت بلند قفسه – هر یک قطعه ای از 1.5″ x 1.5″ x 1/8″ زاویه 4′ با 6 اسب کفش های جوش داده شده به زاویه آویزان کت.

در سطح افقی زاویه جوش داده شده است یک صحنه ساخته شده از 7 اسب و 7 درخت cut-outs. ما پرداخت 185 دلار برای هر یک از این 20 سال پیش… خواهد بود که حدود 300 قطعه در امروز دلار است.

مشکل شما این است که 14 برش outs در هر واحد بیش از حد کوچک و بیش از حد بسیاری از برای برش با دست – شما نیاز به یک کامپیوتری پلاسما جدول به این.

اینجا جایی است که سحر و جادو از اندازه باعث می شود تمام تفاوت.

این هنرمند که درو برش outs ما کت دندانه دار کردن خوب بود. هر یک از 7 اسب های متفاوت و زیبا و همچنین درختان. هر یا همه این برش outs می تواند با گچ بر روی یک ورق می گویند 4′ x 8′ x 3/16″ جراحی. در حال حاضر همه شما نیاز است یک پلاسما یا اکسی مشعل برای ایجاد نسخه های بزرگ.

چه اسب برش از 4′ x 8′ ورق فروش ؟

$300 به $700. این امر بستگی دارد که در آن شما هستند و چگونه شما آن را در بازار. بازاریابی بزرگی است که بخشی از هر کسب و کار است. بازاریابی خوب سخت نیست – شما می توانید آن را انجام دهید.

شما می توانید ببینید اگر شما می توانید یک “کسب و کار لوله” پر از موجودی و فروش و به شما ارائه شد 2 اسب یک روز شما به راحتی می تواند $100k. دیگر عمده فرصت با برش outs است دروازه. کلید همه این مسائل در رده هنر زیبا نقاشی خط است. اگر شما یک هنرمند استخدام یک بیماری است که آنها علامت کپی رایت برای شما.

بی پایان وجود دارد ایده برای استفاده از حتی خود را از اساسی ترین مهارت جوشکاری از خانه به زندگی عالی و یا فقط پول اضافی. ترفند این است که:

مرحله یک:

پیدا کردن آنچه که بهترین کار برای شما.

مرحله B:

نوشتن یک برنامه ساده از حمله. قرار نیست سبد قبل از اسب. بسیاری از کسب و کارهای کوچک موفق به این دلیل که مالک همه پیچیده می شود تا در جزئیات از دست می دهد و سایت از چه چیزی مهم است. در اینجا آنچه مهم است: آیا صرف پول – پول!

مرحله C:

اولین قانون کسب و کار است که برای گرفتن متوجه شده. که هدف نهایی از همه بازاریابی – هنگامی که شما به اندازه کافی چشم بر شما موفق خواهد شد. این اشتباه رایج است که به ترک بازاریابی برای آخرین بار در حالی که تمرکز بر هر قاعده و تکه کاغذ. مجوز کسب و کار را انجام دهد شما هیچ خوب اگر شما به پول نیست! صرفه جویی در پول خود را و آن را (اگر شما واقعا نیاز به یک) هنگامی که شما را به برخی از پول است. شهرها و شهرستانها را به سادگی می گویند “آیا شما یک کسب و کار مجوز؟” هنگامی که آنها می گویند: “من یک در حال حاضر.”

نتيجهگيری:

شما خوش شانس برای زندگی در یک کشور که در آن شما می توانید از هیچ چیز چیزی در عجله بسر می رسانید. اما به هر نقطه در عجله نیاز به در حال اجرا سخت است. شما هرگز آن را پشیمانی.

آنچه شما باید انجام بعدی ؟

[ad_2]