جوانب مثبت و منفی از گوشی بی سیم

[ad_1]

اکثریت قریب به اتفاق مردم که خرید یک mp3 player توان آن را به آی پاد و یا نمی خواهد به طور معمول حتی فکر می کنم در مورد تعویض گوشی است که به عنوان تجهیزات استاندارد با خرید خود را. هنوز آنها به احتمال زیاد نیاز به خرید جدید earbuds در برخی از نقطه به عنوان استاندارد آمده در بسته بندی گوشی در نهایت خواهد شد از دست رفته و یا فرسوده. یکی می توانید انتخاب از تنوع بی پایان از گزینه های جایگزینی: یکی دیگر از ارزان جایگزینی, مجموعه, گران گوشی که صدای عالی با قابلیت حذف نویز از earbuds و یا حتی گوشی بی سیم. نقطه ای از این مقاله می خواهد به بحث در مورد دومی سیم رایگان از earbuds.

بی سیم از earbuds ارائه مزایا و به طور بالقوه برخی از معایب. بهترین مزیت ریختن اتصال اینترنت که متصل به منبع آهنگ بگیرید. حتی ممکن است برخی از سیم یا U شکل هدست مانند دستگاه است که بخشی از بی سیم راه اندازی. این کار لازم است به دلیل نیاز به یک گیرنده. یک راه برای حل این گیرنده مشکل است به واحد مرکزی گیرنده است که در محل برگزار می شود در پشت سر.

این هم می چسبیدن وجود دارد را از طریق یک سیم است که منجر به هر earbud و یا می تواند بخشی از یک جامد هدفون مانند قطعه پلاستیکی است که از earbuds در دو ترمینال به پایان می رسد. نیز وجود دارد که گوشی که دارای یک گیرنده در هر گوشی. این تمایل به کمی بزرگ تا آنجا که از earbuds رفتن به آنجا نیاز به اتاق را برای گیرنده قطعات در هر گوشی.

یک نگرانی واقعی با عدم وجود سیم در حال از دست دادن گوشی. شدید است که البته ترک گوشی خود را در جایی که شما در حال بازدید. اگر آن است که یک جایی است که شما در حال رفتن به, که ممکن است به معنی آن است که زمان را برای شما به خرید یک جفت جدید از earbuds. شاید نه به عنوان سخت اما هنوز هم آزار دهنده است به جا گذاشتن آنها. آن را دشوار است به ترک از earbuds خود را در یک محل در خانه خود را و دستگاه پخش mp3 خود را در جایی دیگر. اگر شما تمایل به جا گذاشتن کلید های خود را, زیادی, خرید بی سیم از earbuds ممکن است منجر به تعداد زیادی از اتلاف وقت به دنبال که در آن شما قرار داده و آنها را آخرین.

اینها فقط تعداد کمی از جوانب مثبت و منفی شما ممکن است نیاز به فکر می کنم در رابطه با انتخاب یک جفت گوشی بی سیم. اگر شما را انتخاب کنید برخی از شما باید با دقت انتخاب کنید. برخی از ملاحظات دیگر علاوه بر آنچه که در اینجا ذکر شده عبارتند از: انتخاب و یا بلوتوث و یا Kleer انتقال پروتکل دستگاه چقدر می خواهید به صرف و البته کیفیت تولید صدا است که شما نیاز به لذت بردن از هر آنچه در آن است که شما گوش دادن به.

[ad_2]