جوانب مثبت و منفی از راه رفتن پشت ماشین چمن زنی چمن

[ad_1]

راه رفتن پشت ماشین چمن زنی چمن است متفاوت باشد با توجه به بسیاری از عوامل مانند آنچه که سوخت این جنبش چگونه تیغه حرکت چه فشار کل ماشین چمن زنی و چه اتفاقی می افتد به بریده های چمن. بهترین نوع راه رفتن پشت سر بستگی دارد به شیب و اندازه چمن: چگونه بسیاری از درختان شما را: و آنچه که وضعیت چمن: صاف یا هرز? البته تمرین خود را نیز وارد را انتخاب کنید. برخی از مردم فکر می کنم که زنی یک ورزش خوب در حالی که دیگران ممکن است بخواهید آن را به عنوان آسان به عنوان امکان پذیر است.

اکثر دوار تیغه ماشین چمن زنی می تواند کیسه مالچ یا طرف تخلیه بریده به راحتی. یک ماشین چمن زنی حلقه می تواند مجهز به یک کیسه یا فقط رها کردن آن بریده روی زمین. به طور کلی عمده هر نوع از ماشین چمن زنی دارای مزایای متمایز و از دست دادن.

خود رو گاز ماشین چمن زنی چمن

به طور کلی یک خود رو گاز ماشین چمن زنی منتقل شده است موتور خود را بدون اینکه تحت فشار قرار دادند. می توان آن را در جلو (front-wheel drive یا rear-wheel-drive: تک سرعت یا سرعت متغیر: و برخی از آنها ممکن است کروز کنترل.

توصیه می شود برای نیم هکتار چمن رو چمن برش بیشتر به طور مساوی در مقایسه با دیگر انواع ماشین چمن زنی چمن. آنها می توانید شروع با یک سوئیچ الکتریکی. بالا یکی دیگر از ویژگی های پایان یک تیغه زیر پا بگذارند. این توقف تیغه بدون برش موتور. این بدان معنی است که شما می تواند به توقف خود رو ماشین چمن زنی برای خالی کردن کیسه و یا انتخاب کنید تا اشیاء و بدون راه اندازی مجدد موتور. آن همچنین می افزاید: بیشتر به ایمنی خود را.

مانند هر گاز ماشین چمن زنی چمن مدل رو نیاز به تمیز کردن به طور منظم و همچنین تعمیر و نگهداری. آنها پر سر و صدا به اندازه کافی و نیاز به حفاظت شنوایی. آنها گران قیمت ترین ماشین چمن زنی نوع است که بیشتر apt به نیاز به تعمیرات. ایمنی نیز یک نگرانی است. انتشار یکی دیگر از نگرانی های عمده برای هر دو گرم شدن کره زمین و آلودگی هوا. آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) تخمین می زند که گاز چمن منتشر می کنند آلودگی هوا. شما می توانید به حداقل رساندن انتشار گازهای گلخانه ای به سادگی با انتخاب یک ماشین چمن زنی با یک موتور است که می تواند دیدار با استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای از کربوهیدرات: منابع هوایی کالیفرنیا هیئت مدیره. اگر به نظر می رسد غیر ممکن است را انتخاب کنید یک چهار چرخه OHV-سقفی-دریچه موتور به دلیل آن است که بیشتر سوخت کارآمد و می تواند طولانی تر از هر دو چرخه موتور ماشین چمن زنی.

گاز فشار چمن

بسیار مطرح برای چمن تا یک سوم از یک هکتار فشار چمن نیاز به ورزش. آنها نیاز به مقدار کمتر از تعمیرات از هر گونه خود رو ماشین چمن زنی در عین حال آنها را برای مدت طولانی گذشته. آنها می تواند به راحتی کیسه های بریده. کارشناسان توصیه می کنند آنها را به سمت تخلیه حالت یا مالچ.

طناب دار برقی, چمن

آنها را آسان شروع و کاهش سطح سر و صدا. آنها سبک وزن و گزارش کمتر تولید گازهای گلخانه ای بیش از هر گاز ماشین چمن زنی. برخی از جوامع ارائه تخفیف برای تعویض از گاز چمن زن برقی چمن. طناب دار برقی ماشین چمن زنی را می توان یافت که هر دو خود رو و یا فشار ماشین چمن زنی.

برقی شارژی ماشین چمن زنی

آنها به شما بیشتر در محدوده و انعطاف پذیری از آنجایی که آنها نه افسار به برق. آنها ساده ترین نوع برای تبدیل به انرژی خورشیدی است.

دستی ماشین چمن زنی حلقه

با گرم شدن کره زمین یک نگرانی رو به رشد دستی ماشین چمن زنی حلقه به دست آوردن از محبوبیت زیادی در سراسر جهان است. این است که آرامترین و امن ترین نوع از ماشین چمن زنی در دسترس برای دیدار با نیازهای شخصی شما.

نگاه برای ماشین چمن زنی در جزئیات اگر شما مطمئن نیستید که کدام حالت شما می خواهید به استفاده از ترین. یک مقایسه بینش به شما کمک خواهد کرد مناسب برای ماشین خود را تعمیر و نگهداری چمن.

[ad_2]